Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )

Teema: Juuni beebid 2017

Postitas:

Tere!

Sain laupäeval oma kauaoodatud triibud!
Nädalaid peaks olema 4+5.
Juba mõne lõhna peale iiveldab ja unetus vaevab..Esimese rasedusega muidu ainult magasingi..Rinnad on hellad ja muud midagi polegi.

Ämmaemanda aja sain alles 9nädala lõpuks. Kas pisut hilja pole? Kas ämmaemandad teevad ka ultraheli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba juunikad? 🙂 Ma olen märtsibeebides ja selline tunne, et alles jäin rasedaks. Jah, ämmaemandad teevad ultraheli ja tuvastavad raseduse. 9+ nädalal on väga õige aeg raseduse tuvastamiseks. Muidu hakkad oma närve rikkuma sellega, kui varem minnes loote süda ei löö ja järgmise ajani on ka siis väga pikk ooteaeg. Niikaua aga hoia end ja naudi triipe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka juunisse. TA peaks olema 02.06.2017

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka triibud käes 🙂 Kalkulaatori järgi tähtaeg 06.06.17 ja tänase seisuga 5+1. Panin esimese arsti aja 02.11 kuid nüüd kahtlen, et äkki liiga hilja? Millal teie lähete esmavisiidile? Olen lugenud, et enne 6nädalat võib UH kahjustada beebit. Minu tuleb esimene beebi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka juunikatega. Rasedust hetkel ainult 4+0 aga loodan et kõik läheb hästi. Sündimas on väga oodatud kolmas laps. Kalkulaatori järgi TA 13.06 ja arstile sain samuti aja novembrisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka juunikatega.. ta kalkulaatori järgi 02.06.2017…seega hetkel 5n3p rasedust. eile tegin testi mis oli positiivne.. sümptomid: menstruatsiooni ära jäämine, pidev puhitus kõhus, pidev väsimus. Arsti aja sain 17.oktoobriks 🙂

Kuidas teie end tunnete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lähen ka alles 28.okt arsti juurde 🙂
Mul lisaks rindade tundlikkusele suur suur väsimus, samuti puhitus,(nagu 2 melonit oleks kõhus – ei tea mis selle vastu küll aitaks??) mingid lõhnad ajavad kohutavalt iiveldama, oksendanud küll pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka juunikatega. Tähtaeg peaks olema 9. juuni. Enesetunne on hea, veel ei iivelda, aga pissihäda on küll kogu aeg 😀 arstile ka alles novembris

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elaisa, meil on vist enam vähem sama pikk rasedus ???? kuid minul on vaid suur väsimus ja mõnel päeval pakitseb kõhus. Ah ja, ja rinnad on ka valusad aga täitsa talutavalt. Minul on esimene rasedus. Aga ma juba hirmuga kardan seda iivelduse perioodi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain peale pikka, pikka ootamist ka oma triibud!!! Aega lãks 1,6 aastat ja lõpuks sattusin ka naistearsti vaatevälja. Ma olen juba korra andnud vereanalüüsi, kus näitajad olid väga ilusad :). Järgmine nädal UH-sse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere õhtust!
Liitun ka Teiega. 6 nädalat juba täis ja tähtaeg peaks olema juuni alguses.
Peale valusaid rindu ei ole muid muutusi toimunud õnneks, tunnen ennast hästi, käin trennis ja elan oma tavalist elu 🙂 Loodan, et edaspidi jätkan samas vaimus.
Arstile panin aega alles 10ndal nädalal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 21:52; 19.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina ka liitun. Tänasega nädalaid 5+5. Tähtaeg peaks olema 8.06.2017. Tulemas on teine laps. Tunnusteks iiveldus, kõrvetised, pidev pissi häda ka öösel, pearinglus ja hellad rinnad. Esimene visiidi aeg on 28. oktoober, siis peaks 8 nädalat täis olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisin ka siia. Homme saab 5 nädalat täis ja tähtaeg kalkulaatori järgi 14. juuni. Kõhus pakitseb aeg-ajalt, rinnad on valusad, süda on paha mitu korda päevas ning pissil käin 100x päevas 🙂 Ämmaka aja sain novembri algusesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arstiaeg 21.10 ehk seal päeval peaks olema 8+0. Ega varem polegi mõtet, UH ei pruugi veel näidata ja siis mõttetut närveerimist, kas kõik ikka korras.
Tunnustest on ikka see väsimus, tundlikud rinnad, iiveldus, imelikud isud, ülihea lõhnataju.

Püsivaid triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina muutsin ka oma arstiaja ära varasemaks sest tundsin, et 9+5 ma siiski oodata ei jaksa ja lähen 8+0 aratile ???? iiveldus pole minuni veel siiani jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused!

Sain oma triibud 11.10.2016. Praegu siis rasedust kõigest 4+3 ja arstile sain aja alles 15.11.2016 ning siis on 9+1, aga see tundub nii kaugel olevat. Väike hirm on ka sees, sest varasemalt on olnud üks katkemine ja meditsiinilistel põhjustel abort. Rasestumine õnneks võttis vaid paar kuud. Augustis jätsin plaastrid ära, aga OV-i ei tabanud ning septembris olime siis mehega targamad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka teiega 🙂 Triibud sain juba 5-6päeva tagasi, ja tundub, et mens jääb ka vahele ehk ongi tõsilugu. Nädalaid peaks alles olema 4+3 siis, arstile sain juba aja 17okt, eks siis näeb täpsemalt 🙂

Tunnustest on valusad rinnad ja pigem söögiisu puudumine vahepeal. Erilisi isusi veel ei tähelda. Kõhtu ei saa ka sisse tõmmata, isegi hommikul mitte, mis on nii alguse puhul veits veider 🙂

Aga loodame parimat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka teiega ???? Triibud sain juba 5-6päeva tagasi, ja tundub, et mens jääb ka vahele ehk ongi tõsilugu. Nädalaid peaks alles olema 4+3 siis, arstile sain juba aja 17okt, eks siis näeb täpsemalt ????

Tunnustest on valusad rinnad ja pigem söögiisu puudumine vahepeal. Erilisi isusi veel ei tähelda. Kõhtu ei saa ka sisse tõmmata, isegi hommikul mitte, mis on nii alguse puhul veits veider ????

Aga loodame parimat ????

Ahjaa.. tähtaeg peaks olema 19. juuni 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:52; 19.10 12:51; 25.10 16:23; 02.11 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

sain ka 5p tagasi triibud, arstiaeg 27.oktoobriks, siis 7+2 ndl.
Hetkel veel ei oska rõõmustada, kuna mai kuus üks katkemine seljataga ja hirm veidi ikka.
Aga muidu enesetunne hea, suur uni ja tööl nii raske pikad päevad vastu pidada 🙂
Rinnad ka veidi valusad ja samuti selline päevade laadne valu.
Kalkulaator näitab TA 13.06 😀
Aga hoian pöialt kõigile!
Päikest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 12:24; 27.10 15:57; 11.11 10:39; 22.11 22:20; 23.11 14:21; 28.11 22:43; 29.11 16:25; 29.11 16:56; 25.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna triibulise testi ja liitun juunikatega. Tähtaeg 19. juuni.
Rasedus saabus mõnevõrra ootamatult, sest alles septembris oli peetumine (8. nädalal hakkas verejooks ja näha oli vaid tühi lootemuna). Tegelikult ootasin päevade algust, et uuest kuust triibupüüdmist alustada, aga tundub, et päevad ei tulegi. (Esmaspäeval tegin ka testi, see oli negatiivne, nii et tõenäoliselt ei saa tänane triibuline test olla peetunud rasedusest jäänud kõrgem hcg tase.)

Igal juhul olen väga õnnelik, samas veidi mures ka. Arstile sain aja selleks ajaks, kui on 6+6, mis on küll veidi vara, aga kuna ma kohe peale peetunud rasedust uuesti jäin, siis pigem kontrollida varem kui hiljem.

Milleks ma üldse teste tegin – uni kipub juba 18.00 paiku peale, iga asi ajab nutma või vihaseks (muidu olen hästi rahulik inimene, aga raseduste alguses alati lähen iga väikse asja peale endast välja.). Rohkem mingeid tunnuseid ei ole, aga ka eelmiste rasedustega mul “klassikalised” tunnused puudusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 09:39; 16.10 18:12; 17.10 08:50; 20.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain oma triibulise testi reedel.
Natuke ootamatu oli, sest september oli esimene kuu kui üldse mõtlesime, et võiks veel lapsi saada.
Kaksikud lasid ennast oodata 2 aastat ja nüüd esimese kuuga rase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 16:02; 17.10 20:48; 21.10 10:20; 25.10 15:06; 28.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi Pelgusse ka läheb? Kui pikad seal hetkel järjekorrad on? Ma sain ka paar päeva tagasi triibud ning mõtlen, kuhu ja millal end ette näitama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen pelgusse. Sain aja 2 nädala pärast. (Siis on 6+4). Registratuuritädi ütles, et muidu arstid enne 8. nädalat näha ei taha, aga kuna ma rasestusin kohe peale eelmise raseduse katkemist, siis võiks varem ette näidata, kas kõik ikka ok.

Kui vaja kiiresti löögile pääseda, siis Mustamäe polikliinikusse saab günekoloogile vast juba samaks päevaks aega. Mul vähemalt nii vedanud, kui tõesti kiiresti numbrit vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 09:39; 16.10 18:12; 17.10 08:50; 20.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen perekooli lugedes oma hormoonid möllama saanud – mitu teemat UH kahjulikkusest. Nüüd ei teagi, kas lasta arstil raseduse tuvastamiseks UH teha. (Esimese raseduse ajal ei tehtud, katsus käega kõhu pealt.)

Samas oma kogemus on selline, et üks rasedus, mis alguses hematoomi tõttu tõsise katkemisohuga oli ja esimeste kuude jooksul tehti ikka mitmeid kordi UH, jäi püsima. Ja siis hiljem rasedus, mida läksin rõõmsa ja õnnelikuna alles 8. nädalal ette näitama, oli juba 4. nädalal peetunud ja katkes.

Rasedana on need murehood ikka nii nõmedad – loed mingit hirmujuttu, mõte hakkab peas idanema ja siis muudkui vaevab 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 09:39; 16.10 18:12; 17.10 08:50; 20.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna arstilt kinnitust, rasedus peaks nüüd olema täpselt alles 5 nädalat, UH saan reedel 🙂

Viimane kägu, ise lugesin ka neid hirmujutte ja tegelikult täitsa lollus, arstid ei saadaks UH tegema kui pole ohutu ja katkemisi on ju nii-ja naapidi, ilma UH kui ka selleta, seega seostada ei tohi. Arstid pole tegelikult rumalad. Hoian ka mina end sellest googlest edaspidi rohkem eemale ja hirmujutte ei avagi, muidu süstin ise hirmu endale. Kõik läheb hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelmine rasedus oli mitmikrasedus ja mulle tehti UH uuringuid ikka väga tihti. Mitmikrasedust loetakse niigi riskiraseduseks. Seega arstid ei teeks UH kui need veel suurendaksid riske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 16:02; 17.10 20:48; 21.10 10:20; 25.10 15:06; 28.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi jube vaikne siin 🙂

Mind kimbutab meeletu väsimus..tahaks kontoris lihtsalt tukkuma jääda, kuidas te väsimusega võitlete?

Tahaks head põhjust, et nädalaks koju jääda, kahjuks asjad ei käi nii lihtsalt 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikne on jah. Kõik ootavad ämmaemanda juurde minekut. Mul veel 10 päeva oodata. Nii hirm on nahas, paaril korral on õrnalt roosakat voolust tulnud, esimene rasedus peetus, teise kandsin lõpuni ja sain poja, kolmas katkes 2015 veebruaris. Aga iiveldus on korralik, kõige hullem on autosõidu ajal ja ikka hoopis teistmoodi on kõik võrreldes poja kandmisega, siis küll nii paha olla ei olnud. Uni on ka pidevalt, lähen koos pojaga magama kella 9 aeg õhtul. Ja tööl juba hommikul haigutan, peale lõunat ei taha enam silmad lahti seista. Täielik isutus on, õhtul on keeruline süüa teha, liha ei taha üldse näha aga mehele ja lapsele ikka pean ju tegema. Neljapäeval peaks saama täis 7 nädalat. Hea meelega oleks kodus, vedeleks ja magaks terve päeva kui saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vedeleks ja magaks samamoodi..aga mul esimene rasedus, seega võrdluskohta ei ole. Ka mul oli väga, väga õrn roosakas pesukaitsmel, aga naistearst ütles, et see on normaalne. Küsisin eile kõik muret tekitavad küsimused ära ja ta ikka ütles, et rasedus pole haigus 🙂

Ämmaka juurde on mul aeg 31 okt..aga ootan oma reedest UH, hetkel 5+1. Küll kõik hästi läheb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused!

Aeg läheb nii aeglaselt. Arstile sain aja alles 15.nov ja siis on 9+1. VM oli 12.09.2016, OV 23-24.09 ja pesastumine eeldatavalt 02.10, sest siis oli kerge määrimine. Keha töötas õpiku järgi 🙂
Sünnituise tähtaeg peaks olema 19.06.2017. Kusjuures esimeste kaksikutega oli samuti plaaniline keiser määratud 19.06 aga siis 2007. Kaksikud aga tulid veidi varem erakorralise keisriga.

Enesetunne hakkab nüüd käest ära minema. Mul on õhupuudus ehk siis pidevalt olen näost punane ja umbses ruumis hakkab pilt virvendama. Mõni toit tekitab ka kõrvetisi. Väsimuse üle ei kurda, sest ööd ongi lühikeseks jäänud, aga vaatamata lühikestele öödele on energiat piisavalt. Söögiisu on aga suurenenud, võin pakkide viisi makrat süüa ja tavaliselt ma seda ei söögi. No ja kaalu oli mul juba enne veidi üle normi ja nüüd kui on 5+2, siis juures on juba 2kg, aga samas üks sünnipäev sai ka toiduga ülemäära patustatud ja osa kaalust tahaks sünnipäeva arvele panna. Samas ma olen arvestanud, et kaalu kogun hoolega ja ei kavatse endale sellest probleemi teha. Küll sellest ka pärast lahti saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.