Esileht Kodunurk Kaheuksega külmkapp (side by side)

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kaheuksega külmkapp (side by side)

Postitas:

Tere
Kellel on olemas, tahaks nõu küsida, kumba versioon on parem kas kaks pikka ust (ühel pool sügav külmik) teisel pool tava külm, või siis see all sügavkülmik versioon.

oleme valinud välja kaheuksega, millel on ka jääkuubikute funktsioon + väike eraldi avatav nn baarikapp (piima jm hoidmiseks)
https://pood.e-sisustus.ee/shop/koogitehnika/electrolux-side-side-kulmik-sugavkulmik-eal6142box/

Või siis poole kallim aga nelja uksega Smeg
https://elux.ee/et/k-lmik-smeg-prantsuse-uksega-182cm-a-43-db-puutetundlik-rv-teras-fq60xpe/

Mõtlen et jällegi hea, kui lapsed ei tõmba kogu sügavkülma lahti, et jäätis saada, muidugi hinna vahe on korralik. Sellel on üleval osas ka laiad riiulid, mis on ka hea, iseasi palju seda tegelikult vaja läheb.

Millised on teil kasutuses side-by- side külmikud ja mis funktsioone enim hindaksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on sinu lingitud electroluxiga sarnane samsung, juba üle 10 aasta. kui aus olla, siis kõiki kasutajaid arvestades on vaieldamatult kõige populaarsem lisafunktsioon see jää ja vee osa. selle järel tuleb nn piimariiul, kuigi see võiks minu poolest ka olemata olla.

kolm last peres ja ei ole see jäätise võtmine midagi teinud muudele asjadele. kui jäätise jaoks on üks kindel riiul, siis on uks max 5 sekundit lahti. lingitud smegi puhul hakkaks mind segama see, et ma ei pruugi vajaliku asja asukohta ja ust kohe esimesel korral kokku viia ja siis peab mõlemad uksed lahti tegema – suht tüütu oleks ju. samas lai riiul on mõned korrad aastas vajalik, nt mul lastel suvel sünnipäevad ja no ei ole ühtki külma kohta, kuhu nt 25 inimesele tehtud küpsisetort ära mahuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 13:10; 19.04 12:08; 19.04 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no esiteks – lapsed ei peagi jäätist päev läbi sööma, et pidevalt on mure sügavkülma ukse tõttu. Nii on ülekilod kerged tulema, kui muudkui mingi jäätisevintsutamine käib suvalistel aegadel 🙂

teiseks – ei tea, et kellelgi, kellel nö tavakülmik – üleval üks uks ja all üks uks, olek suur probleem sellega, et “terve sügavkülma uks” tuleb avada. Samamoodi epad sa ju avama terve ukse, kui otsid nt külmutatud herneid, aga kõrval on kohe ka nt liha, muud köögiviljad jne. Ei käi ju ainult lapsed sügavkülma kallal. Ja kui on plaan nii suurt külmikud, siis arvata võib,e t kasutate palju sügavkülmatooteid ju, ehk et suurt vahet pole, kus need jäätised asuvad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See joogiluuk (baarikapp vmt) on väga mugav. Järgmist ilma selleta ei vaata. Külma joogi/jää süsteem läks meil üsna varsti katki, puudust aga ka ei tunne (Samsung). Kolm sahtlit tavakülmikuosas on ka väga hea, kaks on veidi jama. Siis on eraldi veel neljas, võileivakraami sahtel, mis on riiulite vahel ülevalpool. Ka jälle hea asi. Kokkuklapitavat riiulit, mis võimaldab kõrgemaid asju hoiustada, polegi kasutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 19:50; 20.04 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, kuid kade ma olen, et minu kööki selline külmik ei mahu. Käisin just poes ja jäid silma sellised. Nii meeldisid. Tegin köögi planeerimisel valearvestuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see kahe ukse ja jää/vee funktsiooni+lisauksega külmik. Meie 4-liikmelise pere jaoks on külmikuosa liiga väike, kuidagi ei õnnestu seal asjade paigutamine. Külmik on kitsam kui tavapärane külmik. Seda luuki ukse sees meie väga ei kasuta. Piima ei hoia seal ammugi, sest uks on külmikus kõige soojem koht ja ei taha, et piim ruttu hapuks läheks. Sügavkõlma osa samuti üsna kitsas. Jääkuubikute/jääkülma vee osa on meil rohkem kasutusel.
Kui uue külmiku peaks ostma, siis sellist enam ei ostaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 09:33; 19.04 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise külmiku jaoks peab vist kohutavalt suur köök olema.
meil on hoopis nii, et köögis on kahe uksega kitsas külmik, kus vaid 3 sügavkülma sahtlit ning lisaks keldris veel eraldi sügavkülmik 6 sahtliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 4-liikmelise pere jaoks on külmikuosa liiga väike, kuidagi ei õnnestu seal asjade paigutamine. Külmik on kitsam kui tavapärane külmik.

Ja mida sa siis asemele ostaksid? Teemaalgataja lingitud electroluxi külmikuosa on 350 ja smegi külmikuosa lausa 385 liitrit – näita mulle tavalist külmkappi, mille jaheosa oleks suurem. Külmikuosa võib ju olla kitsam, kuid teistpidi on ju täisulatuses, maast laeni nö. Kahe kõrvuti asetseva uksega külmik on kõige rohkem mahutav külmik üldse. Kui suuremat tahta, tuleks osta kaks eraldi asja, täismõõdus külmkapp ja täismõõdus sügavkülm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 13:10; 19.04 12:08; 19.04 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise külmiku jaoks peab vist kohutavalt suur köök olema.

Ei, miks kohutavalt suur. Meil on kümme ruutu, tõsi, söögituba on eraldi, st köögis lauda ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 13:10; 19.04 12:08; 19.04 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana külmkapp oli meil selline tavapärases laiuses külmik ja all 3 sahtlit sügavkülma. Sellega saime oluliselt paremini hakkama. See kaheukseline külmik on küll jah kõrgem, aga riiuleid saab sinna sisse ikkagu suhteliselt sama palju panna, kui laiemasse ja kokkuvõttes jääb ruumi väheks.
Kellele meeldib asju üksteise otsa kõrgusesse laduda, palun väga, minu kogemus on lihtsalt see, et kui oleks nüüd valida, siis enam sellist ei ostaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 09:33; 19.04 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kaks aastat tagasi ka hädas, et milline side by side siis ikkagi valida. Samsung oli hinnalt sobivaim ja meeldis disainilt, meeldis see jookide luuk ja vett mahub võtma ka liitrise kannuga. Aga oi kuidas ma kahtlesin Samsungi kvaliteedis, googeldades tuli ka välja et kellelgi jäämasin andis otsad jne. Otsustasin siiski Samsungi kasuks, võttes ka 5 aastase lisa garantii, et vähemalt kannavad siis sisse-välja tasuta:)
Aga oi kui rahul ma olen, nüüdseks kapp 2 aastat olnud, kõik töötab laitmatult, vesi, jää, jookide luuk. Töötab hääletult. Jookide luugis meil ootel ikka mõned õlled ja valge vein. Aastavahetusel näiteks ka rummi, coca-cola pudel. Külalised saavad vabalt toimetada võttes ise jääd ja jooki. Saan nüüd muidugi miinuseid selle joogi jutu eest. Aga mõned joogid võivad ju külmas olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 20:46; 19.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin nüüd ka lingitud kappe, et jah kindlasti valiksin Elektroluxi, nii välimuselt kui ka just selle ülevaatliku sügavkülma pärast. Nii organiseeritult ja ülevaatlikult saab kõik paigutatud. Ma ei saanud küll aru kas Elektroluxil vesi ja jää tuleb samast kohast. Samsungi puhul mulle meeldib et mõlema jaoks eraldi tila, siis ei ole karta et segamini läheks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 20:46; 19.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks see jäätegija katki. Ei mäleta, mitmendal aastal. Mina sellest lugu ei pidanud, kui pidanuks, ajanuks paranduse välja, ja need, kes pidasid, ei viitsi jälle parandamist ajada.

Mis piima puutub, siis see pole veel kordagi seal ukse sees hapuks läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 19:50; 20.04 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme valinud välja kaheuksega, millel on ka jääkuubikute funktsioon + väike eraldi avatav nn baarikapp (piima jm hoidmiseks)

Baarikapp piima hoidmiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valiksin aga näiteks võimaluse korral uksed, mille avamiseks on süvis, mitte need agressiivselt väljaulatuvad pidemed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Kaheuksega külmkapp (side by side)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.