Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaks triipu, aga ei ole rase ?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaks triipu, aga ei ole rase ?

Postitas:

Kas kellegil on olnud sellist kogemust, et testile ilmub õrn triip, aga hiljem selgub, et ikkagi ei ole rase?
Et kas imeõrn triip saab valetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testiaja sees ilmunud triip ei valeta. Kui päevad ikkagi hakkavad, siis oli tegu keemilise rasedusega, nö pesastumise katsega. Pesastumine ei õnnestu siis, kui lootel on kromosoomviga või on tegu vigase munarakuga (emaka limaskest sõelub kohe alguses u 50% väärarengutest). Nö looduslik valik. Teatud juhtudel on tegu nt liiga õhukese limaskestaga, madala progesteroonitasemega vms, ja selle tõttu rasedus katkeb väga varajases staadiumis. Päevad jäävad tavaliselt nädal aega hiljaks ja rasedustesti teine triip ei muutu tumedamaks. Hcg on keemilise raseduse puhul väga madal, aga testile annab õrna triibu.

Clearblue Plus, kuhu tekib rist, on andnud õrnasid triipe testiaja sees ka mitteraseduse puhul. Veretest on olnud negatiivne. Ega sa juhuslikukt seda ei teinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 20:18; 09.08 21:32; 10.08 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.
Olukord on selline, et ma imetan oma 7-kuust ja võtan pille (kõik on ilusti võetud), aga eelmisel nädalal olid päevade moodi valud, arvasin, et nüüd hakkab menstruatsioon (peale sünnitust pole veel taastunud), aga ei hakanud. Ja mitu päeva on kõht lahti, peavalud, unetus. Hakkasin kahtlustama ja tegin varajase testi (vahekorrast on 7 päeva) ja tuli õrn triip.
Aga ei taha pähe mahtuda, et see võimalik on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.
Olukord on selline, et ma imetan oma 7-kuust ja võtan pille (kõik on ilusti võetud), aga eelmisel nädalal olid päevade moodi valud, arvasin, et nüüd hakkab menstruatsioon (peale sünnitust pole veel taastunud), aga ei hakanud. Ja mitu päeva on kõht lahti, peavalud, unetus. Hakkasin kahtlustama ja tegin varajase testi (vahekorrast on 7 päeva) ja tuli õrn triip.
Aga ei taha pähe mahtuda, et see võimalik on ????

Kas pillidega on menstruatsioon võimalik? Minu meelest tuleb ainult vaheveritsus pillivabadel päevadel. Või siis.., mis pille sa võtad üldse? Pillidega ei tohiks ovulatsiooni ka ju olla ja test ei näita üldjuhul nii vara veel midagi (oletame, et 7 päeva ovulatsioonist). Väga segane värk igatahes. Oletame, et sa siiski pille ei võta ja päevasid pole veel olnud peale sünnitust. Ovulatsioon tulebki alati enne päevasid, nii et täitsa võimalik jääda rasedaks peale sünnitust ilma, et menstruatsioon oleks taastunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 20:18; 09.08 21:32; 10.08 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin ikka segast ????
Imetamise ajal võetakse pille, mis on nõrgad ja neid võetakse ilma pausideta, iga päev. Neid olen iga päev võtnud. Koos imetamisega pakuvad need kaitset. Hiljuti hakkas laps rohkem rpa-d saama ja vähem imetamist, seega kaitse võis nõrgemaks muutuda. Eriti varajased testid näitavad rasedust juba 5-7 päeva enne oletatavaid päevi, seega 7 päeva peale ovulatsiooni. Kasutan neid aastaid ja kolmandast rasedusest sain ka teada juba mõned päevad peale viljastumist, tuli nõrk triip. See, et on võimalik rasestuda ma tean, küsimus oli, et kas kellegil on olnud ka sellist kogemust, et nõrk triip valetas, et hiljem selgus, et polnudki rase ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult kui isegi neid tablette võtad kui laps saab vähem rinnapiima, ei saa siiski sa rasedaks jääda (eriti kui korralikult võtta). Ilmselt said praaktesti, mõnel firmal on neid rohkem kui teistel. Kui ikkagi kahtled, peaksid hoopis veretesti tegema minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin ikka segast ????
Imetamise ajal võetakse pille, mis on nõrgad ja neid võetakse ilma pausideta, iga päev. Neid olen iga päev võtnud. Koos imetamisega pakuvad need kaitset. Hiljuti hakkas laps rohkem rpa-d saama ja vähem imetamist, seega kaitse võis nõrgemaks muutuda. Eriti varajased testid näitavad rasedust juba 5-7 päeva enne oletatavaid päevi, seega 7 päeva peale ovulatsiooni. Kasutan neid aastaid ja kolmandast rasedusest sain ka teada juba mõned päevad peale viljastumist, tuli nõrk triip. See, et on võimalik rasestuda ma tean, küsimus oli, et kas kellegil on olnud ka sellist kogemust, et nõrk triip valetas, et hiljem selgus, et polnudki rase ????

Mul sõbranna on võtnud minipille 9 aastat ja pole kordagi rase olnud ega imetanud. Alguses oli tihti veritsust, aga nüüd ei ole mitu aastat päevasid olnud. Mis päevasid sa ootad? Ei pruugi ju tulla nende pilleritega.
Rasedustest reageerib AINULT platsentahormoonile. Platsentahormooni hakkab erituma paar päeva peale pesastumise algust. Pesastumine algab tavaliselt 6. päeval peale viljastumist. Mõned päevad peale viljastumist see pole paraku 99,9% juhtudest võimalik. Osadel naistel pesastub viljastatud munarakk juba 3. päeval peale viljastumist ja sellisel juhul on võimalik õhkõrn triip saada juba väga varajases staadiumis. Väike tõenäosus on, et sa oled üks neist naistest. Paraku on nii, et mida hiljem pesastub, seda parem. Kui loode nt natuke valesse kohta pesastub, on katkemise oht suurem. Viljastatud munarakk peaks võtma endale aega, et leida emaka kaugemas osas kõige sobilikum koht. Tavaliselt see juhtub 6 päeva peale ov, aga võib ka alles hiljemalt 10. Miks muidu soovitatakse rasedustesti teha 14 päeva peale ovulatsiooni.

Juhul, kui test ei ole vigane, kuidas siis see platsentahormoon sinu organismi sai? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 20:18; 09.08 21:32; 10.08 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähetõenäoline, et sinu puhul nii on, aga triipu võivad tekitada ka kasvajad. Imetamispille tuleb väga täpselt võtta ja kellaajalised kõikumised ei tohi väga suured olla. Ehk oled sellega eksinud ja seega rasestumise tõenäosus suurem? Piimasegu suurem kogus ei mõjuta, minipille võtavad ka mitte imetavad naised. Kui triip ilmus õige aja sees, on roosakas ja mitte hall, siis ma pigem arvaks, et on õige värk. Mina sain ka väga varakult testile õrna triibu, see laps istub mul süles praegu. 🙂 Tee uus test!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaks triipu, aga ei ole rase ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.