Esileht Ilu ja tervis Kas geellaki peale võib kanda tavalist küünelakki?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas geellaki peale võib kanda tavalist küünelakki?

Postitas:

Esimest korda on oma küüned geellakiga kaetud. Panin küll hoolduse aja 2 nädalase vahega, aga vahetult enne on üks üritus. Geellakk juba natuke väsinud olemisega 🙁
Mis juhtub, kui lakin geellaki tavalaki ja pealislakiga üle?
Küünetehnik korra ühe tooni näitamiseks tõmbas oma geelidele (mitte geellakile) värvi peale ja sama targalt küünelakieemaldajaga selle ka eemaldas, null kahju. Kas geellakiga juhtub midagi? Ma tean, et see lõpptulemus just maailma ilusaim ei tuleks (väljakasvu pärast), aga oma kaitseks võin öelda, et oskan kenasti korrektselt lakkida küüsi, st susservusserit ei tee 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 19:39; 13.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka just mõni nädal tagasi panin esimest korda geellaki ja minu tehnik veel ekstra ütles, et kui peole minek ja nt punaseks värvida tahan, et siis võin tavalise laki peale tõmmata lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 13:15; 14.12 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalistele geelküüntele võib panna küünelakki. Kuid geellakile ei tohi küünelakki panna. Tekib keemiline reakstioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib siis v mitte? Keegi on ometi proovinud? Ma ei usu, et ma esimene olen, kellel selline mõte tekib? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 19:39; 13.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen esimene vastaja. Ma eile proovisin just ja panin heledale lakile tume roosa peale. Alla panin veel pealislakki igaks juhuks, et äkki annab värvi või määrib vms. 😀 Lakk endiselt peal ja juhtunud pole midagi. Maha võtta pole proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 13:15; 14.12 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib panna tavalist küünelakki geellakile. Ise olen seda tihti praktiseerinud. Mitte midagi ei juhtu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalistele geelküüntele võib panna küünelakki. Kuid geellakile ei tohi küünelakki panna. Tekib keemiline reakstioon.

Kust sa seda võtad? Olen aastaid väljakasvanud geellakile tavalist lakki peale tõmmanud, ütleks isegi, et mugavam lakkida kui ilma geellakita nö. puhtaid küüsi! Seega – jah, võib küll üle lakkida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kas geellaki peale võib kanda tavalist küünelakki?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.