Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas ikkagi rase?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas ikkagi rase?

Postitas:

Olen 1-aastase laps ema. Mehega oleme kondoomivabalt seksinud alates dets 2016. Aga nüüd tunnen mina et kõhus keegi liigutab. Tegin testi. Oli õhk õrn teine joon. Samas päevad käivad edasi nagu enne esimest rasedust. Ainus, mida märkan, on liigutused kõhus, natuke iiveldustunnet päeva jooksul, mõni päev ajab tõesti rohkem pissile ja mõni päev olen näljasem kui muidu. Aga pole kindel, kas saan uuesti rase olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 15:32; 20.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba liigutusi tunned siis peaksid küll kiiresti arsti poole pöörduma. Päevad on täitsa võimalik,et rasedusega on. Tean isegi paari inimest kellel kestsid päevad pool rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba liigutusi tunned, siis rasedus on küll arenenud väga kaugele juba. Marss-marss arsti juurde ja kohe!
Kuigi kui tunned liigutusi ja iiveldab sinu sõnul, siis kuidas on kõhu kasvamisega? Seda sa ei kirjuta, kuigi see peaks juba märgatav olema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo enda kõhtu on raske hinnata, muidu tuttavad küsivad, kas ootan last. Endale tundub, et kõht on suht paks, eelmisest rasedusest jäi u 20 kg mida pole õnnestunud kaotada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 15:32; 20.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viska põrandale selili ja katsu alakõhtu tugevama käega. Kui on nii kaugele arenenud rasedus, et liigutusi ka tunda, siis kõht peaks olema kõva. Rasvane kõht on pehme.

Sooleprobleemid tekitavad ka tunnet, et miski elab sees.

Kolmas variant – tulnukas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes pole kindel, kas saad rase olla, kui olete juba pikalt kaitseta seksinud

Paraku mõned inimesed ei jää rasedaks nii kiiresti ja lapsesaamine võib võtta mitu aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rasedus juba nii kaugel oleks, et laps lausa liigutab (teise rasedusega on seda tunda umbes 16 nädala paiku alates), siis rasedustestil peaks küll juba väga rasvased triibud olema, mitte aimatav teine triip. Tehke siis uus test, kui kahtlete.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 12:41; 21.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muideks 16 nädalane rasedus ei pruugi üldse triipe näidata testil, kuna alates 12-13 nädalast hakkab hcg langema üldsegi…..

Hakkab küll langema aga nii palju see küll ei lange, et test ei näitaks mingit triipu.Varajased rasedustestid näitavad juba alates 10 mIU/ml, 16 rasedusnädalal on see näit ikka väga palju kõrgem. Koorioni gonadotropiin (hCG) on veres kuni raseduse lõpuni ja ilmselt mõnda aega ka peale sünnitust. Niisiis ma usun, et pigem tekitab neid “liigutuse” tundeid tõepoolest soolestik või gaasid. Teemaalgatajal aga soovitaks teha kahtluse korral veretest, kui ta ikka kindlalt tunneb, et ta võib rase olla aga uriinitest ei näita enamat, kui õhkõrna triipu. Siit küsides ei saa ta kindlasti 100% tõest vastust ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 12:41; 21.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur on ju tulla siis küsima, kas ma olen rase…tee siis uriini või veretest, ega me siin selgeltnägijad pole….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas ikkagi rase?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.