Esileht Hobinurk Kas minna Horvaatiasse?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas minna Horvaatiasse?

Postitas:

Otsime reisi oktoobriks-novembriks. Päevitamishullud ei ole, rannapuhkust ei soovi. Tahaks lihtalt, et oleks veel suhteliselt soe paik. Plaanis rentida auto ja niisama ringi sõita huvitavates kohtades. Kas Hovaatia oleks tore koht, kuhu minna ja ringi sõita? Dubrovnik?
🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes. Horvaatia on mu lemmik, Spliti soovitan vaatamas kia, sinna peaks ka otselennud olema. Soe (novembris küll ei ole käinud), ilus (Dubrovnik on ka imearmas linn), suhteliselt odav, saab vene keelega peaaegu hakkama (mina küll sain turumuttidest paris ilusti aru, nemad ju inglist ei kõnele).
Kui ma ei eksi, siis suvitasimegi Splitist eemal Trogiris, autoga käisime Spliti vanalinnas (ilus kiviplaatidega vanalinn, käi kasvõi sokkidega). Võta mõni kodune majutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kindlasti mitte. Esiteks on see ohutsoon. Paljud kõrvalisemad kohad on veel siiani sõja ajast mineeritud ja ei pruugi ka tähistatud olla, kuna lihtsalt vaenupoolte info on puudulik maamiinide paigutuse suhtes. Teiseks on seal kandis läbi aegade olnud palju inimrööve ja vaevalt see tänapäevalgi vähenenud on. Saksamaa lõbumajad ootavad ju kogu aeg uut ja värsket liha, mida oma rasvastele maniakkidele ette anda keppimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kindlasti mitte. Esiteks on see ohutsoon. Paljud kõrvalisemad kohad on veel siiani sõja ajast mineeritud ja ei pruugi ka tähistatud olla, kuna lihtsalt vaenupoolte info on puudulik maamiinide paigutuse suhtes. Teiseks on seal kandis läbi aegade olnud palju inimrööve ja vaevalt see tänapäevalgi vähenenud on. Saksamaa lõbumajad ootavad ju kogu aeg uut ja värsket liha, mida oma rasvastele maniakkidele ette anda keppimiseks.

Eriliselt loll jutt! 😀
Olen viimased 7 aastat iga suvi käinud Horvaatias reisimas suurema seltskonnaga ja matkabussidega. Peatume sis tavaliselt kämpades. Ning ei- tegu pole a la Türgiga või Egiptusega, kus võib mingil hetkel mingi ISIS sind ära röövida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Horvaatias oli väga mõnus ja turvaline. Viimati olime Istra poolsaarel, Käisime kõigis sealsetes linnades (ka Opatija, Rijeka) ning kuna Veneetsia on nii lähedal, siis sealgi. Parajad vahemaad päevaseid reise teha. Odav ja head toidud.
Kui lõunasse lähete, tasub ka Montenegros ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan Horvaatias, minu jaoks on siin mônus igal aastaajal 🙂 Oktoobri lôpus- novembris soovitaks tôesti pigem Dubrovnikut, ilmselt kôige soojem. Temperatuur päevasl ajal vôib olla kusagil 15-18 kraadi juures.
Turistide hordid on selleks ajaks loodetavasti vähenenud ja saab rahulikult seda imeilusat linna nautida.
Sealkandis on imelised veiniistandused, veini ja toitu tasub igal ajal nautida. Saab ka Montenegrosse vôi Mostarisse pôigata. Mljeti saarel asuv rahvuspark on imelise loodusega.
Sügisel sajab kindlasti rohkem vihma ja on tuulisem, tugevad tuuled (bura) vôivad vahel nii maantee- kui laevaliiluse sulgeda. Kohat, mis on vaid hooajaliselt lahti, on selleks ajaks ilmselt juba kinni pandud, aga saabki rahulikult päris elu nautida.
Kuidas lendudega on, ei oska öelda. Otselennud on tavaliselt hooajal, aga ehk midagi ikka leiab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiseks on seal kandis läbi aegade olnud palju inimrööve ja vaevalt see tänapäevalgi vähenenud on. Saksamaa lõbumajad ootavad ju kogu aeg uut ja värsket liha, mida oma rasvastele maniakkidele ette anda keppimiseks.

feministist troll at its “finest”. ükski võte ega väärinformatsiooni levitamine pole tabu, kui see aitab kaasa suuremale eesmärgile, õhutada viha meeste vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Horvaatias oli väga mõnus ja turvaline. Viimati olime Istra poolsaarel, Käisime kõigis sealsetes linnades (ka Opatija, Rijeka) ning kuna Veneetsia on nii lähedal, siis sealgi. Parajad vahemaad päevaseid reise teha. Odav ja head toidud.
Kui lõunasse lähete, tasub ka Montenegros ära käia.

Istria on minu meelest veidi igavam, lõuna pool palju ilusam loodus. Aga mina soovitan küll Horvaatiasse minna .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kindlasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud kaks korda, põhjas Krk saarel, Zadari linnas, Trogiris ja Plitvice järvede rahvuspargis. Teine kord lõunas, Dubrovnikus. Minu jaoks Horvaatia kaks kõrgpunkti olid Plitvice park ja Dubrovnik. Soovitan kindlasti mõlemat külastada! Park võib sügisel isegi veel ilusam olla, loodetavasti on sel ajal puudel lehed veel alles, ilusad värvilised. Aga ei tea, äkki on juba raagus? Igatahes need vaated ja kosed, see on kindlasti külastamist väärt. Kindlasti kuulub see park minu kõigi reiside TOP 10 kohtade sekka. Sügisel ilmselt pole seal ka sellised rahvamasse, nagu suvel.
Dubrovnik on ka ilus ja ka seal on müüri peal matkata sügisel ilmselt mõnusam kui suvise kuuma päikese käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Kas minna Horvaatiasse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.