Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas ov lakkab pärast viljastumist?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas ov lakkab pärast viljastumist?

Postitas:

Ma jäin mõtlema, et kui on OV koos kõigi oma sümptomitega, siis kas pärast vilkastumist OV sümptomid kaovad või kõik siiski toimib nii edasi, nagu polekski vahepeal viljastumist toimunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud su küsimusest päris täpselt aru, kuid kui naine rasestub, siis jah, kehas ovulatsiooni raseduseajal ei toimu.
Võis sa mõtled seda, et kellel on OV valude ja muude tundemärkiddega, et kas pärast rasedust on ov taas nende tunnustega? Sellega on nii ja naa. Minul on ov olnud terve elu valudega ja on ka peale 3 sünitust endiselt valulised ja ebamugavustundega ovulatsioonid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 16:34; 10.02 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnasta palun küsimus paremini teinekord, kuna praegu saab sellest nii erimoodi aru saada.

Kui sa mõtled, et kui inimene viljastub jaanuaris, siis kas veebruaris OV ei toimu enam, siis ilmselgelt.

Kui sa mõtled seda, et eile viljastusid ja täna peaksid kõik sümptomid kadunud olema, siis vot ega ei teagi. Ma ei usu, et päevapealt kõik järele jääb.

Viise kuidas Su kirjutatud mõista on veelgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna viljastumine ja rasestumine on kaks eri mõistet, siis selle pärast kasutasingi sõna viljastuma. Viljastunud munarakk muutub raseduseks ju alles siis, kui ta jõuab emakasse ja kinnitub emaka seinale. Ehk siis 6-10dpo. Mina pidasin siiski ikkagi seda viljastumise hetke silmas, mitte seda, kui naine on juba rase. Jah raseduse ajal ei saa tõesti enam OV olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 21:45; 09.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna viljastumine ja rasestumine on kaks eri mõistet, siis selle pärast kasutasingi sõna viljastuma. Viljastunud munarakk muutub raseduseks ju alles siis, kui ta jõuab emakasse ja kinnitub emaka seinale. Ehk siis 6-10dpo. Mina pidasin siiski ikkagi seda viljastumise hetke silmas, mitte seda, kui naine on juba rase. Jah raseduse ajal ei saa tõesti enam OV olla.

Ovulatsioon on munaraku vabanemine munasarjast. Seleks, et viljastumine toimuda saaks, peab ovulatsioon olema toimunud. Seega pärast viljastumist ei saa ovulatsiooni olla, see on enne viljastumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:49; 10.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna viljastumine ja rasestumine on kaks eri mõistet, siis selle pärast kasutasingi sõna viljastuma. Viljastunud munarakk muutub raseduseks ju alles siis, kui ta jõuab emakasse ja kinnitub emaka seinale. Ehk siis 6-10dpo. Mina pidasin siiski ikkagi seda viljastumise hetke silmas, mitte seda, kui naine on juba rase. Jah raseduse ajal ei saa tõesti enam OV olla.

Ovulatsioon on munaraku vabanemine munasarjast. Seleks, et viljastumine toimuda saaks, peab ovulatsioon olema toimunud. Seega pärast viljastumist ei saa ovulatsiooni olla, see on enne viljastumist.

Minu küsimus oli – kas pärast viljastumist (mis on ov ajal) lakkavad ov sümptomid. Ehk kogu see limane voolus jne kaob ära või kõik toimib omasoodu edasi. Ma ei peagi silmas rasedust või midagi mis eelneb või järgneb rasedusele. Lihtsalt hetke, mil munarakk kohtub spermaga ja viljastub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 21:45; 09.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii spetsiifilise küsimusega peaksid ikka spetasialisti poole pöörduma.
Ma ise arvan, et seni, kuni ei ole vastvaid hormoone hakanud tekkima viljastumise tagajärjel, seni kulgeb kõik nii nagu ikka…ma arvan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 16:34; 10.02 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, nüüd sain küsimusest aru. See ilmselt sõltub naisest. Minul lõppeb spetsiifiline voolus ovulatsiooniga ära ja pärast ovulatsiooni pole ka muid sümptomeid, ehk et sümptomeid ei lõpeta viljastumine, vaid ovulatsioon. Võibolla on mõnel teistmoodi. Loogika ütleb küll, et enne pesastumist ning hormoonide eritumise algust ei peaks viljastumine mingit muutust põhjustama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:49; 10.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljakas voolus ja muud tegelikult lõppevad juba ovulatsiooniga, on seatud, et kõige suuremad ov sümptomid tekivad üldse enne viljastumist, siis kui on tippviljakas aeg ehk päev enne ov toimumist (LH voog ja muud suured hormonaalsed kõikumised, pärast ov toimumist hakkab kohe erituma progesteroon). Ja see, et kuskil munajuhas kaks rakku kokku said, vaevalt korrapealt midagi mõjutama hakkab, ma usun, et vahetult peale viljastumist (niikaua kui viljastunud munarakk munajuha mööda liigub ja paar päeva vabalt ilma kuskile kinnitumata emakas hulbib) on kõik nii nagu tavaliselt. Peale pesastumist ja erituma hakkava rasedushormooniga toimuvad uued muutused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas ov lakkab pärast viljastumist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.