Esileht Pereelu ja suhted Kas peaksin midagi tegema või ootama?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas peaksin midagi tegema või ootama?

Postitas:

Olen 20 aastane naine ja on mees, kes mulle väga meeldib ja huvi pakub.Mees on vallaline ja 24aastane, käib tööl ning ülikoolis. Hetkel elame mõlemad veel oma vanemate juures. Üsna tihedalt suhtleme ja oleme paar korda mõnel peol koos olnud. Kokku oleme saanud ka ainult siis kui temal mingid sõbrad on kaasas olnud. Oleme suudelnud, kuid ei midagi enamat. Nüüd pole umbes kaks nädalat üksteist näinud, aga ta on küsinud, mis ma Nädalavahetusel teen. Eile käisin klubis ja ütlesin ka talle, et lähen. Lootsin, et tuleb ka, isegi sõber kutsus teda, aga ta jäi koju puhkama ning kui öösel tagasi koju jõudsin oli ta veel internetis ning vestlesime natuke, kuni magama läksin. Täna veel küsis kas oli ikka kõik tore ja, kas sain ilusti koju. Teeb ka mulle üsna tihti komplimente ja keemia meie vahel on olemas, aga kas asi jääbki nii, et saame vahest harva kokku või ta lihtsalt ei julge/ ei oska edasi liikuda selles osas. Lihtsalt ei jaksa enam oodata ja tahaks, et see asi areneks millekski enamaks.. Tahaks lihtsalt teada, kas peaksin ootama veel või midagi ise ette võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui ta oleks tõsisemalt huvitatud, oleks juba ise tegutsenud. Ammugi, kuna juba suudeldnudki olete.
Praeguse kirjelduse järgi oled talle hea ajaviide, kellega igavledes netis jutustada ja klubis aega veeta, kui kedagi kobedamat silmapiirile pole jäänud.
Muidugi on ta viisakas ja küsib, kuidas koju said. Ta ju ei taha sind pahandada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki talle ei meeldi klubis käia? Kas ta pakkus muid tegevusi või olid enda plaanides väga jäik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sulle keegi meeldib, siis anna talle sellest teada ja võta ohjad enda kätte! Nii käituvad enesekindlad inimesed ning võib olla, et kutt on tagasihoidlik vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui ta oleks tõsisemalt huvitatud, oleks juba ise tegutsenud. Ammugi, kuna juba suudeldnudki olete.
Praeguse kirjelduse järgi oled talle hea ajaviide, kellega igavledes netis jutustada ja klubis aega veeta, kui kedagi kobedamat silmapiirile pole jäänud.
Muidugi on ta viisakas ja küsib, kuidas koju said. Ta ju ei taha sind pahandada

kui naine suudleb mehega, siis mees peab ilmtingimata abielluma. nii need halvad suhted tulevadki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et oligi väsinud ja ei tahtnud klubisse minna. 24 on juba selline vanus ka, et on omajagu klubitatud ning see pole enam sama ahvatlev kui kahekümneselt. Kui sa ise ei julge teda välja kutsuda, siis järgmine kord ütle, et otseselt plaane pole ja et kui tal midagi meeles mõlgub, siis liituksid hea meelega. See on mõnes mõttes iseenda kaasa kutsumine, aga minu meelest annab “otsa” mehe kätte ning saad teada, kas ta tegelikult ka on huvitatud (ja pole ise julenud kutsuda) või võtab sind kui ajaviidet.

Ega mehed ka alati ei tea, mis naistel meeles mõlgub ning ta võib üldse arvata, et sina pole temast huvitatud. No et peol suudlemiseks ja niisama jutustamiseks kõlbab, aga et sa ei taha temaga suhet vms. Mina soovitan küll ise nõks julgem olla ja kui ta siis ka aktiivsemaks ei muutu, pole sa ju midagi kaotanud. Saad vähemalt teada, mis värk on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas peaksin midagi tegema või ootama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.