Esileht Ilu ja tervis Kehakaalu tõus ja hormoonravi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kehakaalu tõus ja hormoonravi

Postitas:

Tere

Olen eelnevalt ka kirjutanud, aga keegi ei vastanud.
Küsimus, kas kellegil on või on olnud endometrioos? Kas olete käinud opil? Kas olete saanud hormoonravi?

Mina käisin opil 18.jaanuar 2016. Kaal muudkui tõuseb :(… Rohud peal juba 4s kuu. Arst tahab, et võtaksin juuli lõpuni. Mina enam ei suuda… Ma järjest paisun. Ükskõik, kas sööd või ei söö.

Raske on olla, riided selga ei mahu. Sain eile lõpuks ka kommentaarid ära, et kas lähen dekreeti või miks ma nii tüse olen…

Loodan, et kellegil ka kogemusi ja jagab !

Ilusat päeva!

Maarja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 13:04; 19.05 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minul on, aga arst seda pole diagnoosinud, kuna pidi olema raske diagnoosida-laparoskoopilise operatsiooniga, kus võetakse koetükk. Ma pole lasknud mingit hormoonravi ka endale peale suruda, pigem kasutan alati alternatiivseid vahendeid. Praegusel juhul tarvitan ühte otsemüügifirma õli, mis ennetab elustiilihaigusi ja paneb keha iseend taastootma(ravima) kui rakud korda saanud. Olen aasta ja 2 kuud joonud. Lisaks teistele probleemidele on kadunud seoses teemaga valuluk/ värvuselt tume menstruatsioon, tsüstid kadusid ja pole enam taastekkinud. Muidu tekkis iga kuu juurde vahetult enne munaraku valmimist munasarjas ja mõni lõhkes munaraku vabanemise käigus. Kadus ära ka kõhuõõnde kogunenud vedelik (tekitas meeletuid valusid alakõhus ja vere põletikuline näit oli kõrge- jällegi ei lasknud mingit ravi peale panna) ühesõnaga ei ole siiani esinenud enam ühtegi vaevust, olen rahul ja olen soovitanud sõpradele ja sugulastele. Tasub uurida netist materjale meditsiini jm kohta. Mina olen pigem alternatiivse ravimise poolt kui meditsiini, mis ei tee muud kui võtab maha meie haiguste sümptomeid, neid ravimata…
Kui huvi, siis : lyly.ly@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 aastat tagasi eemaldati emakas-emakakael ja üks munasari .Hormoonravi ei saanud ega saa siiani .Kaal tõusis mühinal ca 15 kg ,vahepeal võtsin 10 kg maha ,nüüd 6 kuuga jälle kõik tagasi ja muudkui tõuseb …Mida teha ei tea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minul on, aga arst seda pole diagnoosinud, kuna pidi olema raske diagnoosida-laparoskoopilise operatsiooniga, kus võetakse koetükk. Ma pole lasknud mingit hormoonravi ka endale peale suruda, pigem kasutan alati alternatiivseid vahendeid. Praegusel juhul tarvitan ühte otsemüügifirma õli, mis ennetab elustiilihaigusi ja paneb keha iseend taastootma(ravima) kui rakud korda saanud. Olen aasta ja 2 kuud joonud. Lisaks teistele probleemidele on kadunud seoses teemaga valuluk/ värvuselt tume menstruatsioon, tsüstid kadusid ja pole enam taastekkinud. Muidu tekkis iga kuu juurde vahetult enne munaraku valmimist munasarjas ja mõni lõhkes munaraku vabanemise käigus. Kadus ära ka kõhuõõnde kogunenud vedelik (tekitas meeletuid valusid alakõhus ja vere põletikuline näit oli kõrge- jällegi ei lasknud mingit ravi peale panna) ühesõnaga ei ole siiani esinenud enam ühtegi vaevust, olen rahul ja olen soovitanud sõpradele ja sugulastele. Tasub uurida netist materjale meditsiini jm kohta. Mina olen pigem alternatiivse ravimise poolt kui meditsiini, mis ei tee muud kui võtab maha meie haiguste sümptomeid, neid ravimata…
Kui huvi, siis : lyly.ly@mail.ee

endometrioos ei ole elustiilihaigus.

ja üleüldse on veider mõte hakata elustiilihaigusi ennetama/ravima mingite püramiidmüüjate õlidega, selle asemel et elustiili korrigeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole seda haigust, aga võtsin kopsuhaigusega seoses suurtes kogustes prednisolooni (hormoon, glükokortikosteroid), 40mg (8 tbl korraga) päevas. Kehakaal tõusis kiiresti ja nägu oli ka lai, kael jäme. Nägin jube kole välja. Ei söönud midagi sellist, mis paksuks ajaks. Pärast ravi püüdsin trennidega kaalu normi saada, aga see oli raske, kaal ei langenud. Lõpuks hakkas ilma trennita langema ja sain oma normaalse keha tagasi. Arst ütles mulle, et steroidid ei aja paksuks, et kaal tõuseb ikka seetõttu, et paranen ja söön paremini. Toitusin tavapäraselt ja vbla isegi lahjalt (ei maiustanud, ei söönud rasvast). Pärast lugesin ravimi infolehest, et rasvumine ja “kuunägu” on selle ravimi kõrvalmõjudeks. Mõtlesin, mis sest, et paks, peaasi et terve! 🙂
Norm kaal oli 68 (pikkus 176), hormoonidega tõusis kaal 86 kg-ni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest, kuid olen nõus endometrioos ei ole elustiil ja ei ole alternatiivseid ravimeid/vahendeid.

Lihtsalt ei jaksa enam paks olla :)… Paistes olen jubedalt igaltpoolt.. Ainult hommikuti on hea.
2 kuud veel neid ravimeid võtta. Ilus suvi tuleb niimoodi 🙂 !

Tegelikult on beebit soov saada. Kuna need rohud soodustavad rasedust, siis loodan, et saan varsti põhjusega uhke paks olla 🙂 !

Ilusat õhtut!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 13:04; 19.05 16:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kehakaalu tõus ja hormoonravi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.