Esileht Kodunurk Köögi tellimine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Köögi tellimine

Postitas:

Kust olete endale köögi tellinud? Kus on parim hinna ja kvaliteedi suhe? Eks igal on eelarve võimalused erinevad, kuid mis on need olulised asjad, mille arvelt ei tohiks allahindlust teha (nt. paukuvad sahtlid jne)? Kas koos köögitehnikaga 3000 eurot on üldse reaalne summa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin just paar kuud tagasi pakkumised umbes 17-lt pakkujalt, vastas umbes 7. Köök on mul 3,4 meetrit ja kõik tehnika integreeritud. Nõudepesumasin, pürolüüsahi, pliit (tavaline keraamiline), külmik – olen arvestanud, et lähevad ca 1300 euri. Õhupuhastaja lasen meistril valida, eks see ka mingi 150-200. Tehnikal vaatan eelkõige energiaklassi ja ahju tahan seda isepuhastuvat. Köögimööbli pakkumised olid erinevad, kalleim ca 4400, odavaim 2200.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:51; 12.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meile on mitmest kohast öeldud, et keskmiselt on meetri hind köögis ca 1000-1200 eur koos tehnika, mööbli ja paigaldusega. hind alla selle numbrivahemiku eeldab järeleandmisi, hind üle selle tähendab rohkem erisoovide ja -lahenduste arvesse võtmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mööblimasin, L kujuline köök kokku umbes 3,5 m. Koos tehnikaga (kõik sisseehitatud) läks maksma nii 3500 €. Tehnika pealt oleks saanud kokku hoida, kuid tahtsin kindlasti isepuhastuvat ahju, mis tegi asja kohe kallimaks. Minujaoks õhupuhasti oli suht mõtetu (köök eralid ja hoian rõduust lahti, kui kärsatan midagi) ei ole seda üldse kasutanud. Kokku hoidsin niigi – ülemised kapiuksed on tavaliselt sulguvad mitte vajutades avanevad ja vaikselt sulguvad (ei kahetse). Alumised sahtlid lähevad põlvega lükates kinni, oleks võinud valida ka selle avamise et vajutad peale ja avaneb (vahel mõtlen, et oleks võinud vähemalt prpügisahtliga nii teha).

Tarneaeg läks päris pikalt üle ja minul suhtlus selle firmaga ei sujunud, kuid köök iseenesest on ilus ja mulle meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin mainida, et ma Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:51; 12.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tellitud Arensist. Köök on pisike (2,5m), mööbel maksis 1300 (valamukapp ja ülemised kapid, 1 sahtliboks, valamu) ja tehnika ostsime eraldi. tehnika (külmkapp, nõudepesumasin, ahi, pliidiplaat, kubu) läks samuti u 1300.
Tehnika ostmisel soovitan mudelid valmis vaadata ja küsida erinevatest poodidest hinnapakkumist. Kui osta mitu asja korraga, tuli hind tunduvalt soodsam, kui letihind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hind oleneb ka sellest, mis materjalist mööbel on. Meil läheb 4,2m koos tehnika (pürolüüsiga ahi, induktsioonpliit, nõudepesumasin, kubu), aga ilma paigalduse ja transpordita maksma ca 5000€. Soovisime puidust mööblit, aga kuna see on üsna kallis, siis tegime allahindlust ning korpused on kaetud spooniga, uksed on täispuidust. Tööpinna võtsime kõige odavama (melamiinist, sest kivi oleks läinud 4 korda kallimaks ja ei raatsinud kuidagi). Sahtlid tulevad vaikselt sulguvad – saaks ilmselt ka “paukuvate” ustega hakkama nagu siiamaani, aga kui juba tellida, siis nii. Vajutades avanevaid-sulguvaid ei tahtnud olulise hinnavahe pärast ning vähemalt minu meelest nad nii palju köögile juurde ka ei anna.
Külmkapp ja pesumasin on õnneks olemas ja need on köögis eraldi, mitte integreeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alumised sahtlid lähevad põlvega lükates kinni, oleks võinud valida ka selle avamise et vajutad peale ja avaneb (vahel mõtlen, et oleks võinud vähemalt prpügisahtliga nii teha).

Kui ma kööki ostsin (tõsi, sellest on tükk aega tagasi), siis ütles disainer, et need vajutades avanevate sahtlite mehhanismid ei ole kuigi töökindlad ja väsivad kiiresti ära. Ma soovisin kindlasti neid, aga tal õnnestus mind siiski ümber veenda. Mõned aastad hiljem lasin teha ühe vannitoakapi, kuhu sai pandud sellised sahtlid ja need väsisid juba enne paari aasta möödumist, jooksevad kogu aeg ise lahti – no kui köögis oleks sama jama, ajaks päris hulluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehelt. Eks ta kalliks läks, aga no tulemus on seda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arensist. Väga hea klienditeenindus, mõistlik disainer ja oluliselt parem hind kui nt Mööblimasinal. Viimase puhul jäi kripeldama ka disainer üleolevus jm suhtumine, et ma kõigis saadaolevates materjalides hästi ei orienteeru.

Igaühe jaoks on köögis olulised erinevad asjad, mul oli pikalt aega planeerida ja must be asjad olid:
*isepuhastuv ahi
*hästi vaikne ja võimas kubu
*vaikne nõudekas
Sahtlid- kapid sulguvad kõik vaikselt, sahtleid on mul rohkem kui kappe (ei armasta sügavaid kappe, eriti allosas, kus kükakil pead sukelduma).

Oleksin veel tahtnud integreeritud kohvimasinat, aga nende hinnaklass on jabur ja väga head kohta mööblisse ka ei jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju on keraamilise ja induktsiooni pliidi vahe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju on keraamilise ja induktsiooni pliidi vahe?

Mis see küsimus tähendama peaks? Mis vahe? Hinnavahe? Elektritarbimise vahe? Mõõtude vahe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnavahet mõtlen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Köögi tellimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.