Esileht Koolilaps Koolikatsed Tallinnas 2017

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Koolikatsed Tallinnas 2017

Postitas:

Meil tüdruk oli eile samuti selle noormehega vestlusel, väga positiivne oli tõesti.
Küsisin lapselt inglise keele kohta, aga seda ei olnud eile üldse olnud. Kuidas teistel eilsetel katsetel käijatel? Samas seda ju hinnatakse. Laps muidu käib inglise keelt lasteaias õppimas, et see variant välistatud, et ta ei saanud aru kas oli inglise keele osa või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 17:24; 12.02 21:57; 15.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, keegi sai TIKi sisse? Minu laps igatahes ei saanud. Huvitav, et matemaatikas olid üsna madalad punktid ja jutustamise eest täissumma, minu arusaama järgi on tegemist pigem kidakeelse matemaatikuga :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil vastupidi. Suhtles vabalt, vastas kenasti aga punktid madalad. Samas lugemine, kirjutamine ja tähelepanu pea maksimum. Sisse ei saanud!
Kus saaks vaadata kandideerijate üldarvu ja poisse tüdrukuid eraldi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 21:21; 15.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka ei saanud sisse. Lugemine, jutustamine, vestlus väga hästi. Matemaatikas ainult pool punktisummast, olgugi kodus lahendab loogika ülesandeid nii et anna ainult ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 17:24; 12.02 21:57; 15.02 20:09;
To report this post you need to login first.

Minu oma sai sisse. Vestlus ja keele-eeldused maksimum, mata suht vilets. Jäi mulje, et hea oli reaktsioonikiirus – vastas väga kiirelt, korrektselt, samas napilt. Subjektiivset on neis katsetes kindlasti palju. Mõni küsimus ehmatab lapse lukku, mõne puhul turgatab kohe geniaalne mõte pähe..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 18:57; 15.02 23:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Koolikatsed Tallinnas 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.