Avaleht Ilunurk kreemi turses silmaalustele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kreemi turses silmaalustele

Postitas:
Kägu

Olen hädas silmaaluste tursetega. Soovitage kreemi, mis oleks tõesti TÕHUS. Kõige paremini aitaks muidugi rohkem und, aga kahjuks peab hommikuti vara ärkama.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Apteegis on müügil Remescar kreem. Ehk on keegi proovinud? Pidi aitama tumedatele ja turses silmaalustele.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(1) (0)

Postitas:
Kägu

Apteegis on müügil Remescar kreem. Ehk on keegi proovinud? Pidi aitama tumedatele ja turses silmaalustele.

Kas see venitusarmidele ei ole mõeldud?

(0) (2)

Postitas:
Kägu

Kas see venitusarmidele ei ole mõeldud?

Ei ole. Ongi tursetevastane ja tumedate silmaaluste kreem.
8 ml tuub maksab u. 40-45 euri.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(0) (0)

Postitas:
Kägu

Aga oled Sa proovinud, et tükk aega enne magamaminekut ei söö-joo? Mul teeb see olukorda paremaks. Silmakreemiks on Novexperdi oma tursete vastu. Mulle ta natuke aitab, aga võrrelda ei oska, sest teisi pole kasutanud.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

kreemi ei tea, aga üks väga tõhus kodune vahend on toores riivitud kartul. pane salvräti sisse ja hoia natuke aega. veel parem, kui kartul on enne külmkapis seisnud.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Kas keegi on seda kreemi proovinud ja on aidanud? Hiljuti juuksuri ootesaalis sattusin reklaami peale. Hind on krõbe, aga kui tõesti mõjub, siis olen valmis ostma. Minu silmaalused lähevad aina koledamaks ja tumedamaks.

(0) (0)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Avaleht Ilunurk kreemi turses silmaalustele