Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuidas ämmaemandaga ühendust saada, kui ta kirjale ei vasta?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kuidas ämmaemandaga ühendust saada, kui ta kirjale ei vasta?

Postitas:

tegemist ITK ämmaemandaga. kirjutasin kirja 3 päeva tagasi. siiani ei ole mingit vastust saanud. tean, et puhkusel ta ei ole. kas on mingi võimalus, et helistada kabinetti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 14:52; 17.08 16:02; 17.08 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helistad üldnumbril ja palud end suunata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama probleem ühe ITK ämmakaga. Kui üldnumbril helistasin ja küisin kuidas saaks ühendust, öeldi, et saatke e-mail. Nemad numbrit ei anna. Ei saanudki ühendust – guugeldasin siis oma muret. Kui tõsisem asi siis mine erakorralisse, ma käisin 2 korda seal raseduse ajal (esmarase, pabistasin rohkem kui vaja oleks olnud) ja kummalgi korral oldi väga sõbralikud ja professionaalsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama probleem ühe ITK ämmakaga. Kui üldnumbril helistasin ja küisin kuidas saaks ühendust, öeldi, et saatke e-mail. Nemad numbrit ei anna. Ei saanudki ühendust – guugeldasin siis oma muret. Kui tõsisem asi siis mine erakorralisse, ma käisin 2 korda seal raseduse ajal (esmarase, pabistasin rohkem kui vaja oleks olnud) ja kummalgi korral oldi väga sõbralikud ja professionaalsed.

mind on püütud üldnumbrilt paar korda ämmaemandaga ühendada, kuid ta ei võta telefoni vastu. saatsin eile uue kirja, kuid siiani ei midagi. lähen esmaspäeval vastuvõtule, kuid mul on enne vaja uriini- ja vereanalüüsi pabereid. neid ei saa ma ilmselt kuskilt mujalt st lähen vastuvõtule, kuid analüüse eelnevalt anda ei saa.

eelmise rasedusega olin ITK-s teise ämmaemanda juures ja alati sain e-kirja teel vastuse samal või järgmisel päeval. mitte, et ma kogu aega oleksin kirjutanud, aga paar korda raseduse ajal küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 14:52; 17.08 16:02; 17.08 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta sulle kohe pabereid ei andnud.? Seda tehakse ikka ämmaemanda külastuse ajal. Viimane kord mulle ei antudki enam uriini saatekirja. Ütles et paberi kokkuhoid. Andis topsid ja pani neile minu andmetega kleepsud peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta sulle kohe pabereid ei andnud.? Seda tehakse ikka ämmaemanda külastuse ajal. Viimane kord mulle ei antudki enam uriini saatekirja. Ütles et paberi kokkuhoid. Andis topsid ja pani neile minu andmetega kleepsud peale.

viimasel visiidil käies jäi jutt, et annab analüüside paberid järgmisel korral. aga kuna ma täpselt sellel ajal sattusin sünnituseelsesse osakonda, siis tühistasin ämmaemanda visiidi. arvasin, et hiljem saan kirjateel need paberid kätte ja järgmisel korral minnes kõik analüüsid antud. ei tulnud selle pealegi, et see võiks võimatu tunduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 14:52; 17.08 16:02; 17.08 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd enam ITK-s analüüsipabereid polegi, vaid vormistatakse arvutis. Nii öeldi mulle 7.08.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuidas ämmaemandaga ühendust saada, kui ta kirjale ei vasta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.