Esileht Ilu ja tervis Kuidas karvadest jäädavalt vabaneda?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kuidas karvadest jäädavalt vabaneda?

Postitas:

Kas kaenlaalustest karvadest on võimalik jäädavalt vabaneda? Millist protseduuri Tallinnas selleks pakutakse, kas kellelgi on positiivset kogemust? Olen heleda naha ja tumeda karvaga. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja pole olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuli otsa ega muu aita 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medemises tegin kunagi, aga 100% puhtaks ei saanud. Ilmselt kui nüüd uuesti teha, siis oleks mõned aastad jälle suht puhas. Praegu on hõredalt mõned karvad ja kannatab epilaatoriga ajada ja harvem kui varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 13:12; 09.05 22:16; 17.05 22:26; 21.06 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei kujuta ette kui karvane peab olema, et epilaatoriga ajamisest ei piisa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt soovitatakse laserepilatsoooni või elektrolüüsi. Mul paar aastat tagasi eri kehaosadel kõik protseduurid läbi proovitud – karvutuks ei saanud ühegagi, aga mul hormonaalne probleem ka, mis kiirendab karvakasvu (PCOS).

Kõige parem tulemus jäi Cleanline EpiTouch Alexandrite laserist – tulemus püsis aastakese ja järelkasv on siiani õrnem. Vitaclinika LightSheer ja Linedce salongi Cesare Quaranta Epil Star IPL masinaga oli ainult lühiajaline tulemus. Medemis DEKA laseriga ja Silkyway Candela laseriga ja Sharmsalon Šmel-1000 elektrolüüsimasinaga polnud mingitki tulemust, sama A-clinic elektroepilaatoriga – viimases jäi lausa mulje, et teenindaja kasutab masinat esimest korda, väga koba oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 17:54; 25.04 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin fotoepilatsiooni ja üsna üksikud karvad on küll. Nii ilmselt jääbki (juba mitu aastat tagasi tegin). Aga kulus ikka 8 või 9 seanssi enne kui tulemus tuli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:52; 22.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Hairfree e-poest omale fotoepilaatori ja umbes poole aastaga sain kaenlaalused puhtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 07:46; 10.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja pole olemas.

Mida pole olemas? Minul laserepilatsiooni järgselt ei ole igal juhul 5 aastat mingeid karvu kaenla all. Kohta soovitada ei oska, sest ei teinud Eestis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 22:51; 28.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida pole olemas? Minul laserepilatsiooni järgselt ei ole igal juhul 5 aastat mingeid karvu kaenla all. Kohta soovitada ei oska, sest ei teinud Eestis.

Aga ütle siis mis tüüpi laser salongis oli, mitu korda käisid, milline nahatoon ja karvakasv sul muidu on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 17:54; 25.04 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida pole olemas? Minul laserepilatsiooni järgselt ei ole igal juhul 5 aastat mingeid karvu kaenla all. Kohta soovitada ei oska, sest ei teinud Eestis.

Aga ütle siis mis tüüpi laser salongis oli, mitu korda käisid, milline nahatoon ja karvakasv sul muidu on.

CANDELA GentleLASE (Alexandrite Laser 755nm)
Võib-olla umbes 10 korda. Keskmine heledam kollaka alatooniga nahk ja tume ning tugev karv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 22:51; 28.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise epilaatori sa Hairfree e-poest täpsemalt ostsid? Lisa palun link. Selline küsimus, et kaua fotoepilaator vastu peab? Seal peab mingeid kassette vahetama või kuidas see toimub? Mingeid pigmendilaike vms probleeme polnud pärast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 13:12; 09.05 22:16; 17.05 22:26; 21.06 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.hairfree.lv/ee/fotoepilaator-silkn-glide-xpress-300000 selline. kassette vahetama ei pea. sellel konkreetsel on nii palju valgusimpulsse, et peaks vastu pidama aastaid ja aastaid, oleneb muidugi, mis piirkondades ka kasutada. pigmendilaike ei tekkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 07:46; 10.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See hairfree on kõige kallim koht, kust osta epilaator. Välismaalt tellides saab umbes 100 euri odvamalt sama asja kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 11:03; 17.05 14:18; 18.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole,
milliselt välismaa lehelt oleks võimalik tellida, et ka kohale jõuaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin siit:
https://healthandbeautyonline.co.uk/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 11:03; 17.05 14:18; 18.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti tuleb sellelt Inglise lehelt caa 100 odavam, aga küsimus et kas on mingeid lisatasusid ka, shipping vms? Kui kiiresti kohale tuli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 13:12; 09.05 22:16; 17.05 22:26; 21.06 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Post oli tasuta ja koodiga summer10 saab praegu veel 10% hinnast alla. Tuli mingi nädal-kaks ja sai jälgmiskoodi ka. Komplektis on otsikud erinevatele pistikutele, nii et pole ka seda probleemi, et ei ühilduks EU pistikuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 11:03; 17.05 14:18; 18.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas neid kasutatakse ja kas on ohutud? mul tekivad bikiini piirkonda rasseerijaga ja ka kreemi kasutades punnid sp. uurin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tartus ka Alexandrite Laseriga teenust pakutakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi seda Silk’n Glide Xpress’i heleda naha ja heledate karvadega ka on katsetanud?
Kui tabelit vaadata, siis oleks nagu lubatud, samas tulemuste kohta pole midagi kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka selle Silk’n Glide Xpress’i, 8 päeva tagasi tegin esimest korda sellega mõned piirkonnad üle. Praegu veel aru ei saa, et mingid karvad seal üle tehtud kohtades välja kukuksid. Seega tegin tavalise epilaatoriga üle, suvel ei saa ju karvasena ringi käia. Nii vist ei tohi? Kes aparaati või mõnda teist sarnast kasutanud, siis mitme päeva pärast peale protseduuri karvad ära tulevad ja kas kõik või ebaühtlaselt. Tean, et püsiva tulemuse jaoks vaja 6-8 protseduuri kindlasti. Kui tihti teete, 2 nädalase vahega alguses või harvem? Natuke nõutu olen selle aparaadiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 13:12; 09.05 22:16; 17.05 22:26; 21.06 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis oli ikka kuu või rohkemgi vahet vist. Mina ei julgeks ise üldse teha, olen kuulnud, et kehvemates salongideski on inimesed hoopis karvasemaks muutunud, seda võimsust peab väga täpselt õigeks seadma, muidu hoopis tugevdab karvakasvu. Näol ei julgeks üldse kunagi kasutada, ei ole aastakümnetepikkust kogemust ju mis hiljem hakkab vanemas eas selle kõrvetatud nahaga toimuma päikese mõjul. 40+ inimestel tekib kõrvetamatagi pigmendilaike nii et mustab..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:52; 22.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutanud Silk’n Glide Expressi nüüd kuu aega. Olen püüdnud kõikidest juhtnööridest kinni pidada. Tundub, et karvakasv on juba natukene hõredam. Eks ta üks kannatlikkuse õppetund ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 10:54; 05.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kasutanud ka seda mudelit:
http://www.hairfree.lv/ee/fotoepilaator-silkn-infinity-400000

Costany Sparkles blogis on hetkel pakkumine, millega saab sellele mudelile 15% soodustust.
Iseenesest on hea mudel, sest saab kasutada ka heledate karvade korral, kuid ootaks ikka kasutajatelt tagasisidet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 10:54; 05.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas karvadest jäädavalt vabaneda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.