Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada küüsi tugevamaks

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas saada küüsi tugevamaks

Postitas:

Mu küüned on nagu paber, painduvad ja murduvad kihiti. Kuidas neid tugevdada? Mul on ka õhukesed juuksed ja halvad hambad, et äkki se on geneetiline, aga piinlik on kogu aeg katkiste kätega ringi käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:22; 30.03 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma olen juba aasta aega kasutanud. Samamoodi kaltsiumitablette. Aga ei miskit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:22; 30.03 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et miski ei aita. Olen proovinud vist küll kõike, mida soovitatakse, aga küüned ikka nagu paberist. Juuksed ja hambad on seevastu tugevad ja terved.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et miski ei aita. Olen proovinud vist küll kõike, mida soovitatakse, aga küüned ikka nagu paberist. Juuksed ja hambad on seevastu tugevad ja terved.

Mul sama. Küüned täielik õudukas, aga hambad ja juuksed ilusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin räni tablette. Lisaks kodutöödel (nõudepesu jne) kasuta kummikindaid, küüned võiksid olla ka kogu aeg lakitud (kasvõi läbipaistva lakiga). Lisaks võiksid iga päev süüa ca 10 mandlit, need mõjuvad ka küüntele hästi. Biotiin peaks ka küüntele ja juustele hästi mõjuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan multimineraale. Mind aitasid (ja võtan neid igapäevaselt) need väga palju, samuti näonahk muutus oluliselt paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei olegi paremaks saanud. Microcell aitas täpselt nii palju ja nii kaua kui oli küüntel, nagu ära jätsin hakkas kihistumine pihta, vitamiine söönud, kummikindaid kasutanud. Tulemus ümmargune null. Vahepeal olid geelküüned, siis olid käed vähemalt korras, aga ka sellest lihtsalt tüdinesin, käia seal kohal ja istuda tagumikku kandiliseks 🙂 Hetkel ongi täiesti lühikesed ja heleda lakiga lakitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 07:12; 01.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajutise lahendusena küll, aga kui õlitan küüsi kookosõliga (ise kasutan parachute oma), on küüned tugevad. Minu viga on küünte närimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli aastaid sama mure, proovisin mitmeid erinevaid tugevdavaid küünelakke ja lõpuks aitas mind Cuccio Forté Horsetail Grass Nail Strengthener. Tulemuste nägemiseks kasutasin seda järjepidevalt mitmeid kuid jutti ja julgen öelda, et küüned on tugevamad kui eales varem ja enam nad ei murdu ega kihistu, samuti on kasv kiirem. Müüakse Kaubamajas, soovitan proovida. Hind on natuke krõbedam kui tavaliselt, kuid samas ta on tolueeni ja muude kahjulike kemikaalide vaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see? http://www.kaubamaja.ee/cuccio-naturale-forte-kuunetugevdaja-ranirikka-poldosiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 07:12; 01.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüntele mõjuvad hästi räni ja magneesium. Kaltsium on ka oluline, aga kahjuks piimatoodetest seda eriti ei omasta. D-vitamiini peaks ka võtma, korralikku, tugevat. Mina sain oma küüned korda, kui lõpetasin piima joomise (kogu aeg arvasin, et sealt saab palju kaltsiumi) ja hakkasin sööma kaltsiumirikkaid toiduaineid, brokkolit näiteks, ja võtma magneesiumi ja D-vitamiini. Varem jõin piima nagu vasikas ja küüned murdusid lihani, nüüd võiks kasvatada kuitahes pikaks, aga mulle ei meeldi pikad küüned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sidruniga teed hakkasin jooma siis muutusid küüned tugevaks ja lõhestumine kadus täiesti. Et siis välispidiselt, käed sidruniga kokku ja küüned korras!
Toimib ka omega-3 võtmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks tasub kontrollida hemoglobiinitaset. Rauavaegusega hakkavad küüned lõhenema ja juuksed välja langema, ju need pole nii olulised elus olemiseks 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka sama probleem, et küüned lähevad pidevalt katki. Nii on terve elu olnud, eks ole ka geneetikas kindlasti asi, näiteks mõni on aastaid hambaarstil käimata, ja teine käib kord-kaks aastas. Mis ma enda osas veel märganud olen, on kindlasti toitumine ja stress ka – suvel on kuidagi küüned tervemad. Ma leidsin ainukese lahendusena vitamiinide võtmise, sest see oli see üks asi, mis tegi küüned tugevaks (vähemalt nii kaua kuni ma neid võtsin). Ma olen võtnud: https://www.meravita.ee/product/ilukapslid/ (toimis!) ja https://apteek.apotheka.ee/product/13910/nail-strong-tbl-n30 (kallis, aga ka hea!)
Loodan, et saad abi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaltsiumi saame me veest ja toidust kogu aeg piisavalt, probleem on selle suunamine õigesse kohta. Siin tulevad juba mängu teised mikroelemendid ja loomulikult D-vitamiin+K2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada küüsi tugevamaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.