Esileht Väikelaps Kus saab pisikestele poistele aluspesu?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kus saab pisikestele poistele aluspesu?

Postitas:

Tere,

Kas keegi teab, kus saab osta poistele bokereid v tavalisi aluspükse suurus 80/86?
Just tavalisi, mitte multikategelastega ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin maximast (smuuli), tavalised tumesinised, mustad ja heledamad sinised suurus oli 86-92, aga samas 81cm pikale ja 10 kg poisile parajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just ostsin lindexist 3ne komplekt, tavalised aluspükdid. Mustriga js erinevat värvi, aga polnud multikategelastega.
Mulle ka multikategelastega asjad ei meeldi, väldin neid nii kaua kui võimalik. Kuigi 2 suurema tütre emana ütleks et poiste asjad on ikka koledamad küll:( üldiselt ilusaid poisteriideid olen saanud debenhamsist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nextist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsin just selliseid, mis oleks 100% puuvilla, kuid nende leidmine on väga raske. HM-st ei leidnudki 100% puuvilla boxereid.
Aga Konsumis/Prismas on küll (autopilt on küll peal, Friends firma omad – üsna kallid muidugi kahjuks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kavatsen ise õmmelda, väikseks jäänud kena mustriga titeriietest 🙂 No ma ei suuda kaubandusest leida ILUSAT poiste pesu, mis teha. Samas beebibodyd on nunnud, kahju ära visata. Mul muidugi kolmas poeg ka juba – isegi nendest aluspükstest, mis kahe esimesega ilusad tundusid, on juba kopp ees. Ja poistele on valik nagunii niru, lisaks sellele, et nad koledad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just ostsin lindexist 3ne komplekt, tavalised aluspükdid. Mustriga js erinevat värvi, aga polnud multikategelastega.
Mulle ka multikategelastega asjad ei meeldi, väldin neid nii kaua kui võimalik. Kuigi 2 suurema tütre emana ütleks et poiste asjad on ikka koledamad küll:( üldiselt ilusaid poisteriideid olen saanud debenhamsist.

Mu arust ei ole üldse kõik poiste asjad koledamad. Esimene aluspüksikomplekt oli meie poisil jalgpalliteemaline, kena tagasihoidliku kujundusega. Maximast ostetud, Seven Lemoni oma. Pidasid väga hästi vastu – laps kasvab aeglaselt ja püksid käisid üle kahe aasta, lõpuks hakkasid värvid luituma. Hiljem on olnud sama firma väikeste auto- ja lennukipiltidega, need pildid kipuvad küll pesus lahti tulema. Aga Maximas müüakse ka ilma piltideta ökopuuvillast pesu, ma suurusnumbreid küll ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexis on päris suur valik. 86 vist on kõige väiksem. Oleme neid alates 1.5 a kasutanud. Väga kvaliteetne puuvill on. Talub pesu väga hästi, värv ei tuhmu ja välja ei veni.
http://www.lindex.com/ee/kids/boy-2-7-years/underwear/7544904/3-pack-Boxer-Shorts/

Zarast oleme ka ostnud. Poes kohapeal olid bokserid ka olemas. E-poes praegu ei leidnud. Aga ei ole multika tegelased, vaid just väga ägedad on neil 🙂
https://www.zara.com/ee/et/lapsed/beebipoisid-%7C-3-kuud-kuni-4-aastat/aluspesu-ja-pid%C5%BEaamad/kuva-k%C3%B5ik/kaladega-alusp%C3%BCkste-komplekt-c906801p4397024.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen sama pikkuses lapsele pesu otsingud ja ostu sooritanud, siis omalt poolt oskan nii palju lisada, et Lindexi omad tõesti kvaliteetsed ja vastupidavad, pesu jääb enne väikeseks, kui Lindexi omad ära kuluvad v värv luituma hakkab. Prismas müüakse ka väikestele pesu- alusärgid on täpselt suurusele vastavad v pigem väiksemad, sama ka aluspükstega. Hinnad pole üldse röögatavad, komplektina püksid ja särk alla 8 euri ja ainult alussärk 3.45. Mõnus pehme puuvill ja ei mingeid tuntud karaktereid, kui on, siis autod/lennukid. Maximast ostsin ka ühe paari aluspükse aga ei oska rohkem kommenteerida, materjal tundus vaid kõvavõitu. Aliexpressist tellimine on küll selline riski võtmine, kui just raha peale tige ei ole, sest minuni pole küll ühtegi sellist riideeset jõudnud,mida nemad seal välja reklaamivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud Mothercare’ kauplusest 5-pakke. Ilusad neutraalsed värvid, kaunistusteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud Mothercare’ kauplusest 5-pakke. Ilusad neutraalsed värvid, kaunistusteta.

Osad Mothecare asjad on väga viletsa kvaliteediga. Näiteks tüdrukute alussärgid kõik lõpuks lagunesid ja lainetasid alt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:06; 26.04 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

poistele

Ma just käisin Maximas (Priisle XXL) ja seal ei olnud väikseid aluspükse poistele. Otsisin suurust 86/92. Ma ei taha multika tegelastega, vähemalt nii kaua, kui ilma nendeta saab. Tüdrukule tuli lasteaias alles Elsa ja Anna hoog peale, enne seda saime lillede ja kiisudega hakkama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:06; 26.04 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

poistele

Ma just käisin Maximas (Priisle XXL) ja seal ei olnud väikseid aluspükse poistele. Otsisin suurust 86/92. Ma ei taha multika tegelastega, vähemalt nii kaua, kui ilma nendeta saab. Tüdrukule tuli lasteaias alles Elsa ja Anna hoog peale, enne seda saime lillede ja kiisudega hakkama ????

See priisle XXX on riiete osas üldse jube nadi. Peaks justkui see kõige-kõigem versioon ju olema, aga näiteks Pärnu XXX on palju suurema (riide)kaubavalikuga. Käi vaata mõnes väiksemas maximas. Loogikavastane, aga enda vaid ühe X-ga (st kõige väiksema kaubavalikuga) maximas näiteks küll oli neid aluspükse 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Kus saab pisikestele poistele aluspesu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.