Esileht Ilu ja tervis Küsimus Sertraliini tarvitajatele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Küsimus Sertraliini tarvitajatele

Mitu mg päevas võtate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 15:50; 13.04 12:43; 24.05 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan 50mg. Arst doosi ei tõstnud peale 1 kuu ütles, et piisab. Võetakse siis kuni 200mg päevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:32; 27.04 12:21;
To report this post you need to login first.

Küsin lihtsalt huvist selle vastu, palju tavapärane doos tarvitajatel on. Mina võtsin ka kunagi 50 mg, siis aga tarvitasin pikalt vaid 25 mg. Infolehelt aga jäi silma, et doosid võivad tõesti tunduvalt suuremad olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 15:50; 13.04 12:43; 24.05 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin just järgi. 100mg ehk 2tbl päevaS.Vahepeal sain juba 50mg peale aga siis tulid paanikahood tagasi ja tõsteti 100 peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

võtsin 50 mg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti mõttetu ad.
Kasutasin aasta ja tulemust ei mingisugust.
Väljaarvatud kohutavad kõrvalmõjud esimene kuu aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti mõttetu ad.
Kasutasin aasta ja tulemust ei mingisugust.
Väljaarvatud kohutavad kõrvalmõjud esimene kuu aega.

Kusjuures olin võtnud juba 5 nädalat 50mg ja lõi ikka korraliku ärevuse laine, siis tõstsin 75mg peale ehk siis poolteist ja kõik on paremaks läinud. Äkki oli väike doos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:32; 27.04 12:21;
To report this post you need to login first.

Mina, teemaalgataja, olen endiselt pisut hädas. Olen alati varem võtnud kõige rohkem 50 mg ja nii ka seekord. Juba üle kuu aja oli enesetunne ok, aga pärast eelmise nädala pingelist aega (kusjuures pinge oli positiivne, mitte negatiivne, aga ikkagi ilmselt mõjutas) on juba viis päeva ärev olemine olnud. Kas selline tagasilöök pärast kuudepikkust tarvitamist (alustasin kuuriga tasapisi juba märtsi alguses) on normaalne või näitab see ikkagi seda, et 50 mg on liiga vähe? Pelgan pisut, et kaua ma seda doosi sedasi tõstma jään. Miks rohi juba korralikult ei mõju? Psühhiaatri aeg on alles juuni keskel, kui viimane kord kohtusime, et osanud sellist asjade kulgu ette näha, sest enesetunne oli hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 15:50; 13.04 12:43; 24.05 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan hommikuti 100mg ehk siis kaks 50mg tabletti. Ei mingit ärevust, depressiooni ega kõrvalmõjusid. Elu on ilus, vähemalt talutavam kui ilma selleta. Aga olen neid võtnud ka juba mingi 6 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Küsimus Sertraliini tarvitajatele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.