Esileht Ilu ja tervis Küüne asendamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Küüne asendamine

Postitas:

tere!
HAiguse tõttu kaotasin küüne. Kasvab juba ilusti tagasi aga täieliku taastumiseni ikka paar kuud läheb veel aega. Muidu ei häiri, vahel panen plaastri ja kui keegi ei näe siis olen ilma.Aga nüüd tulemas pidude aeg ja tahaks peolauas sellega mitte hiilata. Mõnele ebameeldiv äkki ja kuna see ainus mis lakkimata siis hakkab ilusti silma.
Valikuid kolm: ei tee välja, võtan kõigilt laki ja proovin msikit sinna ehitada 😀
Huvitav kui kleebiks plaastri ja lakiks selle üle? Kuna küünest kasvanud 1/5 siis ülejäänud on lihtsalt nahk ja seda lakkida ei julge- laki mahavõtmine võib nahka ärritada ja miskit jälle mädanema panna.
Mis ideid pakute?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere!
HAiguse tõttu kaotasin küüne. Kasvab juba ilusti tagasi aga täieliku taastumiseni ikka paar kuud läheb veel aega. Muidu ei häiri, vahel panen plaastri ja kui keegi ei näe siis olen ilma.Aga nüüd tulemas pidude aeg ja tahaks peolauas sellega mitte hiilata. Mõnele ebameeldiv äkki ja kuna see ainus mis lakkimata siis hakkab ilusti silma.
Valikuid kolm: ei tee välja, võtan kõigilt laki ja proovin msikit sinna ehitada ????
Huvitav kui kleebiks plaastri ja lakiks selle üle? Kuna küünest kasvanud 1/5 siis ülejäänud on lihtsalt nahk ja seda lakkida ei julge- laki mahavõtmine võib nahka ärritada ja miskit jälle mädanema panna.
Mis ideid pakute?

Pakun kasutada plaastrit ja mitte üle mõelda. Inimestel on iseendaga palju probleeme, ei ole aega analüüsida kellegi küünetut sõrme. Ilusat piduaega Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sind nii väga häirib, mind mitte , kas geelküünt ei saa ehitada? Mina paneks samuti plaastri ümber sõrme ja kaunistama seda plaastrit küll ei hakkaks, see veel koledam mu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhuke plaaster peale (on läbipaistvate servadega näiteks), teistele küüntele tagasihoidlik küünelakk, siis ei paista plaastriga sõrm niiväga välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütar on mingist accessories poest ostnud pealekleebitavaid küüsi. Seal on ülaosas selline geelipadjake kleepimiseks. On naturaalseid (nn prantsuse maniküür) või värvilisi. Kui sul on 1/5 olemas, siis sinna peale saab vast panna. Päris ilusad on. Püsivad umbes ühe päeva. Kui ostad karbi, siis saadki igaks päevaks ühe küüne pidudeperioodil kasutada 🙂 Üle saad ka loomulikult lakkida.
https://www.google.ee/search?q=kleebitavad+k%C3%BC%C3%BCned&rlz=1C1ASUC_enEE590EE590&espv=2&biw=1234&bih=744&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjRqaW824LRAhUGFSwKHb0HAegQ_AUIBygC#tbm=isch&q=kleebitavad+kunstk%C3%BC%C3%BCned+karbis&imgrc=3Az2CkRU3lSxBM%3A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Küüne asendamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.