Esileht Beebi ja mitmikud Laps tahab telekat vaadata

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Laps tahab telekat vaadata

Postitas:

Laps on 11 kuune ja kõik sai alguse umbes kuu aega tagasi. Kogu pere oli haige ja avastasime et saame pool tunnikest rahulikult hinge tõmmata kui paneme lapsele telekast müstikat… Elu suurim viga! Nüüd muud ei saagi, poiss ripub ainilt telelaua küljes ja kisab. Mänguasjadega mängida ei taha (mees arvas et äkki ta on neist tüdinenud?) kui mina lähen koos temaga põrandale et mängiks koos siis ainult ronib sülle ja mängida ei taha, raamatuid lugeda talle ei saa, kisub lehed puruks ja lätsutab ära ka veel 😀 õues käimine aitab aga ta on nii püsimatu et üle 15 minuti kärus ei istu, mänguväljakul kiikumine sobib ainult 5ks minutiks.
Palun aidake, kuidas ma saan oma lapse telekast eemale? Soovitage tegevusi millega teleka vaatamist asendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:11; 01.08 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Multikat panime telekast ikka mitte müstikat, telefoni autocorrect 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:11; 01.08 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvilised dünaamilised pildid meeldivadki kõikidele beebidele. See on ju palju põnevam, kui liikumatult seisev klotsidest torn vms. Minu laps oli reklaamide fänn. Need on ju hästi värvilised, pilt vahetub kiirelt, kaasahaarav meloodia ja kõlav hääl. Tean veel teisigi beebisid, kes reklaame armastasid. Kui on avatud planeeringuga korter, siis ega alati ei saagi telekat vältida. Aga laps kasvab ka sellest vaimustusest välja. Meil kestis see paar kuud ning nüüd ei huvita ei reklaamid ega multikad.

Nõuka ajal oli lihtsam, siis ei olnud telekast tulev nii kaasahaarav ja reklaame ka massiliselt ei tehtud. Kuigi mina ja mu vend olevat iga kord kui Vremja tunnusmuusika algas, tormanud teleka ette tantsima :)) Nii et lapsed ei muutu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka pisike telkusõltlane. Kaheksakuune siis. Aga tead, ma pole ka paaniliselt keelanud, õhtul paar tundi telekas ikka mängib, väga suured vaatajad pole, päeval on kinni.

Meil mõjub see, et mis silmist, see meelest. Mängime lihtsalt teises toas ja mitte seal, kus telekas silmapiiril on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 11 kuune ja kõik sai alguse umbes kuu aega tagasi. Kogu pere oli haige ja avastasime et saame pool tunnikest rahulikult hinge tõmmata kui paneme lapsele telekast müstikat… Elu suurim viga! Nüüd muud ei saagi, poiss ripub ainilt telelaua küljes ja kisab. Mänguasjadega mängida ei taha (mees arvas et äkki ta on neist tüdinenud?) kui mina lähen koos temaga põrandale et mängiks koos siis ainult ronib sülle ja mängida ei taha, raamatuid lugeda talle ei saa, kisub lehed puruks ja lätsutab ära ka veel ???? õues käimine aitab aga ta on nii püsimatu et üle 15 minuti kärus ei istu, mänguväljakul kiikumine sobib ainult 5ks minutiks.
Palun aidake, kuidas ma saan oma lapse telekast eemale? Soovitage tegevusi millega teleka vaatamist asendada?

Kas sa tõsimeeli arvad, et laps ronib sulle sülle ja katkub asju selle pärast, et tahab telekat vaadata? Selles vanuses ongi lapsed sellised püsimatud, ühte asja siit, teist sealt, uurivad, katkuvad. Telekas ei puutu üldse asjasse. Mingit erilist mänguasjadega mängimist (pikemat aega sama asjaga) ei tasu ka alla-aastaselt veel oodata.

Teleka paned kinni, kui ise otseselt ei vaata (kui seni oli harjumus, et taustaks mängib). Lapsed ikka vaatavad teleka suunas, kuna liikuv ja värviline pilt köidab, enamasti vaatavad väikelapsed just reklaame. Aga ei peagi ju telekas kogu aeg mängima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole palju ôues, mina oma hüperaktiivsel 9kuusel lasen murul käputada, liivakastis mängida. Ilusad ilmad ju.

Toas lihtsalt ärge vaadake lapse juuresolekul üldse telekat, elate üle ☺ ja kui väga häda, viige telekas teise tuppa silma alt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Laps tahab telekat vaadata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.