Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Letrozoli või Serephone tabletid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Letrozoli või Serephone tabletid

Postitas:

Tere! Minule määras arst Letrozoli tabletid, et munarakke stimuleerida, aga lugedes, et osadele (loe: paljudele) on siiski määratud Seerephone, kui internetist lugeda. Mis valikutel arst seda määrab? Olen mõtlema hakanud, et äkki Serephone tulemuslikum. Või on nende tabletide toime üks ja see sama?
Ma kindlasti järgmine tsükkel küsin seda arstilt, kuna tõesti huvitab see.
Äkki on siin oskajaid kommenteerijaid, kes on sama tee läbi teinud? (Munarakku stimuleerivad tabletid (Letrozol või Serephone), Ovitrelle süst ja Duphastoni tabletid).
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:43; 08.03 12:39; 15.03 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minu arst rääkis, et Serophene on ovulatsiooni stimuleerimiseks kauem kasutuses olnud, kuid võib kaasa tuua limaskesta õhenemise ja seega pesastumisraskused. Samuti on paljud naised selle rohu suhtes resistensed.

Letrozol olevat uuem, kuid mujal maailmas aktiivsemalt kasutuses, sest on andnud paremaid tulemusi ja ei mõju limaskestale nii. Eestis kasutatavat seda veel vähe.

Mina võtsin PCOSi tõttu 4 kuud Serophenet, ükski kuu ovulatsioonitesti positiivseks ei saanud. Nüüd suunati viljatusarsti juurde, tema kirjutas esimese sammuna Letrozoli. Nüüd ootan päevi, et seda proovima saaks hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Letrozol on olnud Eestis vist väga vähe aega müügil veel. Rx.ee annab veel praegugi et ei ole Eestis müügiluba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müügiluba üksi ei näita vist seda, sest Serophene ravimiinfolehel on tänaseni kirjas, et ravimil ei ole Eestis müügiluba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan letrozoli, ovitrelli ja duphastoni, ovulatsioonid ilusti regulaarselt toimivad nüüd nende mõjul, kõik oleks justkui supper aga rasedust kahjuks ei tule kuskilt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 09:27; 13.03 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan letrozoli, ovitrelli ja duphastoni, ovulatsioonid ilusti regulaarselt toimivad nüüd nende mõjul, kõik oleks justkui supper aga rasedust kahjuks ei tule kuskilt…

Mina ka esimest kuud teen seda kuuri, täna ov 6 päeva möödas, testida saan alles tuleval esmaspäeval. Aga ma ei tunne kõhus mitte midagi ja lootus hakkab kustuma. Mis põhjustel sul arst need määras? Minul on endometrioos 2aste ning olen kunstliku viljastamise järjekorras, seetõttu suuri lootusi sellele kuurile ei pane, aga ma ei saa väita, et ma ei loodaks. Suurim soov oleks ise rasestuda ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:43; 08.03 12:39; 15.03 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mul üks küsimus, et kas Ovitrelle annab 100% rasedustrstile positiivse tulemuse või kui ei anna siis pole süst mõjunud?
Mina tegin täna huvi pärast rasedustesti 9dpo, negatiivne, mitte isegi Ovitrelle süsti valepositiivsest. Nüüd mõtlen kas süst mõjus ikka mulle või ei?
Kas kellegil on varasemaid kogemusi?

Positiivne rasedustest tuleb Ovitrelles sisalduvast hormoonist, mitte selle mõjust organismile. Seega on Ovitrelle hormoon lihtsalt sinu kehast lahkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan letrozoli, ovitrelli ja duphastoni, ovulatsioonid ilusti regulaarselt toimivad nüüd nende mõjul, kõik oleks justkui supper aga rasedust kahjuks ei tule kuskilt…

Mina ka esimest kuud teen seda kuuri, täna ov 6 päeva möödas, testida saan alles tuleval esmaspäeval. Aga ma ei tunne kõhus mitte midagi ja lootus hakkab kustuma. Mis põhjustel sul arst need määras? Minul on endometrioos 2aste ning olen kunstliku viljastamise järjekorras, seetõttu suuri lootusi sellele kuurile ei pane, aga ma ei saa väita, et ma ei loodaks. Suurim soov oleks ise rasestuda ????

Mulle arst määras kuna polütsüstilised munasarjad ja rasestuda üritanud üle aasta. Nüüd läheb juba nende ravimitega neljas tsükkel, 6 korda proovime ära ja kui ei õnnestu siis ilmeslt tuleb midagi muud proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 09:27; 13.03 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin pülutsüstiliste munasarjade tõttu Letrozoli ja rasestusin teisel kuul. Nii et minul toimis just see väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil ka Letrozol meeletut peavalu tekitab?

Mul enne polnud peavalusid, aga selle rohu võtmise alustamisest nii hirmus peavalu, et ajab suisa iiveldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil ka Letrozol meeletut peavalu tekitab?

Mul enne polnud peavalusid, aga selle rohu võtmise alustamisest nii hirmus peavalu, et ajab suisa iiveldama.

Minule ei tekita midagi,kui vaevused kestavad, soovitan arstiga konsulteerida, nii igaks juhuks.
Minul 1.kuu Letzoroliga rasestuda ei õnnestunud, homme peaksis päevad hakkama ????
Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:43; 08.03 12:39; 15.03 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin teemat ja mõtlesin, et kirjutan ka.
Hakkasin ka nüüd esimest korda võtma letrozole ravimit ja loodan, et sellega mul õnnestub rasedaks jääda. Olen üritanud muidu 4 aastat aga ei midagi. Loodan kõige paremat endale ja teistele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõju ja toime on mõlemal sama, nii et vahet pole.
Mina tarvitanud letrozole 4 korda (ehk 3 katset ebaõnnestunud), viimast tulemust ootan veel üle 2 nädala. 🙂
Lisaks olen 3 tsüklit võtnud duphastoni ja ovitrelle, hetkel ei tea mis 4 kord võtan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Letrozoli või Serephone tabletid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.