Esileht Pereelu ja suhted Lihtsalt hala ja mehekirumine

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Lihtsalt hala ja mehekirumine

Postitas:

Ma nüüd ei saagi aru, kas teemaalgataja oli mehele armuke või elasid nad eraldi pinnal nö. vallalistena/visiitsuhtena? Kui nii suur tunne on peal, miks peaks saatma iga õhtu sõnumeid, kui neid võiks öelda teineteise kõrval olles? Või siis oli mehel püsisuhe ning lahmis lubadusi, kuidas armuke on eluarmastus ja kõik muutub jne jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ei saagi aru, kas teemaalgataja oli mehele armuke või elasid nad eraldi pinnal nö. vallalistena/visiitsuhtena? Kui nii suur tunne on peal, miks peaks saatma iga õhtu sõnumeid, kui neid võiks öelda teineteise kõrval olles? Või siis oli mehel püsisuhe ning lahmis lubadusi, kuidas armuke on eluarmastus ja kõik muutub jne jne?

Ma kusagil ütlesin ka. Mõlemad vallalised, elasime eraldi. Kokkukolimisest ei rääkinudki.
See suur tunne on/ oli ainult minul.
No korra mulle jah tundus, et temal on ka, aga tegelikult ei olnud tal midagi..
Kas tal teisi suhteid oli.. ma arvasin (muidugi!!) et ei ole, aga ega ma ei tea tegelikult. Ja praegu see pole enam oluline ka.. Oli, siis oli.
Ma ei taha seda suhet tagasi – sellisena nagu ta oli – ei!! Ja ilusana ei saa.. Nii, et ainus variant on üle saada..
Ja ma pean ausalt tunnistama, et perekool aitab nagu teraapia 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 14.02 20:01; 15.02 00:07; 15.02 00:15; 15.02 04:05; 15.02 17:39; 15.02 19:37; 15.02 19:57; 15.02 20:52; 15.02 21:49; 15.02 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu või ära usu, aga neid mõttetuid nillijaid on mul ka piisavalt olnud.
Ainult, et minuga on nii, et ma ei talu sellist asja üldse..
Mu ego paitab ainult ja AINULT see kui mind ihaldab keegi, keda mina tahan. Kui ma ise ei taha, siis on see vastik kui keegi armunult suhu vahib võib pidevalt helistab.
Ja selle “kui mina tahan” all mõtlen ma ikka, et ma tahan.. TÄIEGA (nagu praegu ja üks kord varem ka).

See kui keegi minule järele jookseb (kelle vastu mul endal tunded puuduvad), on ikka väga ebameeldiv ja ma pmst ajan minema selle tegelase siis. Mitte kurjalt või ebaviisakalt muidugi.. aga ei anna mingit lootust mitte kusagilt otsast, igoreerin ja suhtlen ise nii vähe kui võimalik jne..
Imelik, aga mu ego see tõesti ei paita üldse ja pigem on kogu olukord negatiivne.

Nagu mina oleksin selle kirjutanud, täpselt samad tunded:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 20:29; 15.02 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sama asja läbi teinud, ainult et see venis 3 aasta peale. Raisatud aeg! Kahetsen! Aga no selline armastus oli peal… Ma püüdsin korduvalt asja lõpetada, aga ta lihtsalt ei lasknud mind vabaks. Kui ta jälle rääkis, kuidas hoolib ja ilma minuta ei saa ja joob end surnuks, siis süda murdus ja andsin uue vōimaluse, ikka uuesti ja uuesti. Aga see kõik oli manipuleerimine ja mina naiivne, sest tōesti ei suutnud ette kujutada, et keegi võib nii siiralt näkku valetada. Tal oli kogu aeg mitu rauda tules ja mina vaid järjekordne ullike. Ma käisin täiesti põhjas ära, kannatasin, aga suutsin selle jama ära lõpetada. Vähemalt olen kogemuse võrra rikkam ja tean, et uuesti ma ei laseks mitte kellelgi end niimoodi kohelda. Kogu valul, solvumisel ja vihal olen minna lasknud ja jäänud on lihtsalt õppetund.
Teemaalgatajal soovitan endale kindlaks jääda ja tema juurde tagasi mitte pöörduda. Ära tee sōnumitest välja, ära kirjuta talle, kuidas sa kannatad vms. Anna endale aega ja usu, sa saad tast kiiremini üle, kui sa arvatagi oskad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te naised lubate endale poolikuid suhteid, samas kui ise sooviksite ” kõik või mitte midagi suhet”. See on täpselt see, mida teemalgataja sisimas soovib, aga nagu näha, mees kahjuks mitte. Vähemalt teemalgatajaga mitte. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on leidnud enda jaoks õige naise, siis ei raiska ta aega. Siis soovib ta olla koos ja tegutseb selle nimel. Mitte ei oota, kuidas elu võimalusi pakub või millal naine end “pakub”.
Teemaalgatajale meelekindlust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan iseendalt temast ülesaamist.

Ega see ootamine üksi ei aita….Või, tea, see ei aita üldse.
Pead oma tegudega seda endale tõestama ja selle mehe oma elust välja lülitama(loe ignoreerima täielikult).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 11:15; 15.02 19:25; 15.02 19:43; 16.02 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”334″>Aga sina õpi ära, loevad teod, mitte sõnad. Ilusad sõnad võta vastu. Miks ei võiks meile keegi saata sõbrapäeva puhul ilusaid sõnu. Aga see on ka kõik. Sul ei ole vaja hakata ehitama mingeid plaane, lootma ja ootama. Ei. Sa võtad tema head soovid ja keskendud oma elule, kus seni, kuni tema teod ei võimalda partnerlust, sinu jaoks teda partnerina pole. Tema ei piina sind, sa ise piinad ennast. Mõtle kui ta nüüd su neutraalsest lausest loeb ka välja ,et sa teda piinad. Ja kui ta sinu käest küsiks, mis sa oskad vastata? Inimesed ei tea, mida nende teod teevad teistele. Ja ei saagi teada, kui inimesed ei õpi suhtlema ja oma tundeid ja mõtteid väljendama. Nii et mina soovitaks sul kirjutada pikk kiri, kogu oma viha, piin ja valu kirjuta välja ja saada see talle ära. Ja siis keskendud enda elule. Kui sa ei tea mis on enda elu, mis ei sõltuks mittekellestki ja mille abil saa ise lood endale tasakaalu, siis mõtle see elu endale välja ja hakka elama. Teised jäävadki meile haiget tegema, kui kogu elu käibki nende läbi ja nende vahendusel. Isegi parimate tahtmiste juures ei suuda keegi teine elada ära meie elu, sest igal inimesel on ju peale oma suhte veel ka oma isiklik lugu.

Ma tundsin sinu vastust lugedes, et inglid on mulle saatnud vastuse-soovituse sinu käe läbi. Ma pole teemaalgataja, mul on oma eraeluline probleem-lugu oma suhtega. Sinu vastuses on nii ilusti välja öeldud erinevad mõtted, mis haakuvad väga minu probleemide ja hetkeolukorraga. Tahtsin sind tänada su vastuse eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Lihtsalt hala ja mehekirumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.