Esileht Pereelu ja suhted Ma pole piisavalt rikas teise ringi mehe jaoks

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Ma pole piisavalt rikas teise ringi mehe jaoks

Postitas:

Tänapäeval saadakse lapsi üldse ilma meheta ehk spermadoonori abil – ühiskond on selle valiku ilma vastu vaidlemata aktsepteerinud. Miks selle koha pealt keegi sõna ei võta, vaid räägitakse naiste õigustest ilma mehe poolse sekkumiseta lapsi saada ja looteid kaotada? Kuidagi silmakirjalik ei tundu nendest “õnnetutest” lastest rääkida, kes isaga 24/7 ühe katuse all ei ela, aga kelle isa kuhugi jäädavalt ei kao?

No see on ikka hoopis teine teema ju. Kui lapsel pole isa kunagi olnudki, siis ei oska ta seda ka taga igatseda. Siin on juttu lastest, kellel oli terve perekond olemas, suhted isaga välja kujunenud ja siis äkki isa lahkub ja tema perekond ja elukorraldus muutuvad. Minu sõbranna sai doonorspermaga lapse, tal on väga tore perekond ja laps õnnelik. Tema elus pole mingeid muutusi olnud, kõik on algusest peale paigas. Lahkuminek on ikka hoopis midagi muud ja pühapäevaisa pole enam see, mis pärisisa.

Et siis oleks norm, kui isa laseks pere juurest soovi korral jalga juba lapse imikueas, kus laps teda veel mäletada ei saa ehk tekib olukord, kus lapsel poleks nagu isa olnudki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 23:47; 18.01 22:49; 20.01 21:46; 20.01 21:48; 20.01 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval saadakse lapsi üldse ilma meheta ehk spermadoonori abil – ühiskond on selle valiku ilma vastu vaidlemata aktsepteerinud. Miks selle koha pealt keegi sõna ei võta, vaid räägitakse naiste õigustest ilma mehe poolse sekkumiseta lapsi saada ja looteid kaotada? Kuidagi silmakirjalik ei tundu nendest “õnnetutest” lastest rääkida, kes isaga 24/7 ühe katuse all ei ela, aga kelle isa kuhugi jäädavalt ei kao?

Minule räägid seda või? Mina ei ole see ühiskond, kes vastu vaidlemata lastevabrikuid aktsepteerib. Kust sa võtad seda üldse, et mulle siin selle koha peal moraali loed?!
Üldse, väga tüütu on, kuidas ükskõik millise probleemi puhul tullakse välja mingi teise probleemiga, et “miks seda aktsepteerid?” Aga ei aktsepteerigi. Võta ennast kokku nüüd.

Kui ühiskonna enamik aktsepteerib, siis sul ei jää lihtsalt midagi muud üle kui kaasa noogutada, sest sinu protest on paljas õhk, tibuke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 23:47; 18.01 22:49; 20.01 21:46; 20.01 21:48; 20.01 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühiskonna enamik aktsepteerib, siis sul ei jää lihtsalt midagi muud üle kui kaasa noogutada, sest sinu protest on paljas õhk, tibuke.

Võta ennast kokku, ma ju ütlesin sulle. Ei suuda või? No siis ole lihtsalt vait.

Et siis oleks norm, kui isa laseks pere juurest soovi korral jalga juba lapse imikueas, kus laps teda veel mäletada ei saa ehk tekib olukord, kus lapsel poleks nagu isa olnudki?

Jusjust, nii jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 13:00; 15.01 22:34; 16.01 11:00; 16.01 11:02; 17.01 23:53; 18.01 20:40; 20.01 20:23; 20.01 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühiskonna enamik aktsepteerib, siis sul ei jää lihtsalt midagi muud üle kui kaasa noogutada, sest sinu protest on paljas õhk, tibuke.

Võta ennast kokku, ma ju ütlesin sulle. Ei suuda või? No siis ole lihtsalt vait.

Et siis oleks norm, kui isa laseks pere juurest soovi korral jalga juba lapse imikueas, kus laps teda veel mäletada ei saa ehk tekib olukord, kus lapsel poleks nagu isa olnudki?

Jusjust, nii jah.

Sina paistad olema endast väljunud, kaagutad isegi siis, kui midagi tarka öelda ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 23:47; 18.01 22:49; 20.01 21:46; 20.01 21:48; 20.01 22:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma pole piisavalt rikas teise ringi mehe jaoks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.