Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 149 )

Teema: Mai beebid 2017

Postitas:

Hei!

Veel küll vara siia kedagi oodata aga mai esimese nädala triibulised võiksid juba endast märku anda. ????

Mina sain oma triibud reedel ja eile tegin veel ühe testi (täna 4+0). Sama moodi kohe ilmus teine triip (kus juures, mõlemad testid lõunasest uriinist).
Tsükkel mul 28p. Nii, et tähtaeg 7.05.
Panin ämmaemandale ka aja kirja, 23.09. Selleks ajaks rasedust 7+5.
Sümptomiteks: valusad rinnad ja tugevad pp valud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne!

Mina sain triibud nädala alguses, tegin kahel päeval testi, tähtaeg 01.05 :). Täna siis 4+6. Arsti juurde sain aja 21 september. ITK-sse lähen. Mul õhtuti iiveldab, rinnad on tundlikud, kaal juba tõuseb! Väga suur söögiisu on, muudkui üritan tervislikumalt süüa aga ikka tõuseb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veel täpselt ei teagi, kas tuleb aprilli või mai beebi. Mul tsükkel ei ole eriti regulaarne. Triibud sain 16.08 ja 22.08 käisin UH-s, siis arst pakkus, et käimas on 5.nädal, kuigi päevade järgi oleks justkui 7.nädal olema juba. Homme uuesti UH-sse, siis ehk õnnestub loodet mõõta ja tähtaeg paika panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin ka kaks testi eelmisel nädalal, mõlema testiga sain triibud. Päevad pole ka alanud ja hetkel peaks minu arvutuste järgi olema tähtajaks 1.05.2017. Ei teagi, kas peaks igaks juhuks aprilli grupiga ka liituma:)
22.09 on UH.
Väga mingeid tunnuseid pole veel, natukene nagu on tunda miskit kõhu piirkonnas ja lõhnataju on paranenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ka siiamaani aprillibeebide grupis, aga tänases erakorralises UH-s jäi mulje, et beebi vist tahab ikka sõnn tulla :). Jälgin siis mõlema grupi ootajaid :).

Muidu viimased pp-d olid 18.juuli, ent mul ongi üsna pikk ts (p31-34 p). Eeldan, et OV võis kõige hiljemalt toimuda 1.aug, mistõttu on üsna keeruline mingeid nädalaid üldse paika panna. Korrapärane ämmaka ülevaatus on reedel, 2.09. Eks siis näis, mis kuusse tähtaeg tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli siirdamine 17.08 (blastotsüst) ja arsti poolt antud ametlik veretesti aeg on 31.08 aga ma ei kannatanud ja tegin eelmine nädal kaks testi (mõlemad positiivsed) ja täna läksin ise Synlabi ja sain Hcg näiduks 726, pidi hea näit olema 🙂 Kolmapäeval saan siis teada, kuidas näit kasvanud on ja loodan, et kõik läheb hästi (jääb pidama). Pettumusi on juba üksjagu olnud varasemalt. Kalkulaatori järgi on käimas 5 rasedusnädal ja tähtajaks 05.05.17.
Tunnustest on aeg-ajalt kerge kõhuvalu, vahepeal oli hull väsimus, siis unetus, nüüd jälle väsimus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus ja palju õnne kõigile triipudega puhul! Võtan ka vaikselt ritta, on kindlam tunne. Arstile saan 12.sept. Hetkel netikalkulaatoreid kasutades peaks olema 4+5 ehk väga väga vara.. Tähtaeg peaks olema 3.mai, aga eks ultrahelis selgub täpsemalt. Siiski loodan, et kõik läheb hästi. See on mu teine rasedus ja beebi on väga oodatud! Mingeid erilisi sümptomeid veel pole. Kui ehk öösel vetsu vahet käimine ja tavalisest suurem väsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Veel küll vara siia kedagi oodata aga mai esimese nädala triibulised võiksid juba endast märku anda. ????

Mina sain oma triibud reedel ja eile tegin veel ühe testi (täna 4+0). Sama moodi kohe ilmus teine triip (kus juures, mõlemad testid lõunasest uriinist).
Tsükkel mul 28p. Nii, et tähtaeg 7.05.
Panin ämmaemandale ka aja kirja, 23.09. Selleks ajaks rasedust 7+5.
Sümptomiteks: valusad rinnad ja tugevad pp valud.

Mina sain ka ôhukese heleda triibu kontrolltriibu kôrvale reede hommikul. Mul on môlemate laste puhul ôhukesed triibud olnud. Mis testi sa tegid? Mina tegin spets varajase testi aga nime ei mäleta. Kunas sul oli ov? Sain raseduse tuvastamiseks aja 5 septembriks. Tsûkkel viimane kord oli mul 29 päeva. Kuidas sa tähtaega arvestad?
Tunnusteks ka mul torkimised ov ajast peaaegu praeguseni välja. Nüüd aga on selline paistes tunne alakôhus et iga liigutus mugav ei ole. Aga rinnad on suuremad ja valusatevôitu!
Ja veel et kalendri järgi oli mul eile uue tsûkli alguse päev ja tundsin sellist päevadele tûûpilist ôrna pakitsemist ka. Ja vôin ônnelik olla et olen punaste vaba!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 21:46; 30.08 21:56; 02.09 09:31; 02.09 09:40; 21.09 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veel täpselt ei teagi, kas tuleb aprilli või mai beebi. Mul tsükkel ei ole eriti regulaarne. Triibud sain 16.08 ja 22.08 käisin UH-s, siis arst pakkus, et käimas on 5.nädal, kuigi päevade järgi oleks justkui 7.nädal olema juba. Homme uuesti UH-sse, siis ehk õnnestub loodet mõõta ja tähtaeg paika panna :)

Minu teada kaks nädalat arvestataksegi ultrahelis maha..ehk oskab keegi seda lahti seletada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 21:46; 30.08 21:56; 02.09 09:31; 02.09 09:40; 21.09 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 21.46

Tegin benu varajase (lõuna ajal).
Mul tsükkel 28p ja ov on alati tsükli 14 päeval (olen ov testidega kindlaks teinud).
Googeldasin “raseduskalkulaator”. Sinna saab mõlemat panna kas viimase menstruatsiooni või ov aja.
Täna ostsin benu 25 tundlikusega testid, et näha kas triip tumeneb. Tegin taas lõunasest testist. Triip peaaegu sama tume, kui kontrolltriip. Hommikul kavatsen teise testi teha esimest korda esimesest uriinist. Siis peaksid mõlemad triibud olema ühe ja sama tumedusega.

Mul ikka kisub ja valutab kõht korralikult. Ei aita see no-spa absoluutselt. Kord lööb valu paremasse ja siis jälle vasakusse munasarja + lihtsalt kõht valutab. Natukese põen nende valude pärast. Voolus on tugev ja iga kord jooksen vetsu,et kontrollida ega verejooksu pole.
Täna hommikul oli npaar tundi halb olla ja nüüd vahepeal õhtul oli. Ohh jahh…no ei taha seda iiveldus perioodi kohe üldse. Viimati olin rase 8a tagasi ja siiani meeles iiveldusperiood. Võehh.

Teemaalgataja (4+2)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis eelnevalt kûsisin kuidas tähtaja arvutasid ja seletasin oma lugu heledatest triipudest ning tunnustest. Leidsin perekooli kalkulaatori ja tähtajaks pakub 8. mai. Sealse kalkulaatori ja nädalate kirjelduse järgi on mul alates päevadest nädalaid neli et viies jookseb. Ehk siis 2+2. Kuidas sul 4+2 on?

Aa neli pluss kaks et neli nädalat ja kaks päeva. Mul sama..neli nädalat arvutades viimastest päevadest pluss kaks päeva. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/artiklid/raseduskalender/

Siit saab lugeda arengut ja nôuandeid! Soovitatakse idusid sûûa. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.ultraheli.ee/raseduskalkulaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan oma tegemistest märku 🙂 31.08 antud vereproov oli edukas, hcg oli kenasti tõusnud. Sain arstile ajaks 14.09, ilmselt tehakse siis ka esimene UH. Kuna ma olen esmarase ja kõik nii uus ning põnev, siis ma loen palju netist igasugu artikleid ja foorumeid ja sattusin sellise artikli peale http://www.looduspere.ee/kasulik_teada/ultraheli-kahjulikkus/ ja nüüd veits pabinas selle ultraheli pärast 🙁 Kas see on nüüd totaalne hirmutamine või asjal tõepõhi all? Artikkel ise väga vana pole, aastast 2015.
Kuidas teistel läinud on vahepeal? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.ultraheli.ee/raseduskalkulaator

Selle järgi näitab samuti tähtajaks kaheksas mai! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 21:46; 30.08 21:56; 02.09 09:31; 02.09 09:40; 21.09 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis eelnevalt kirjutasin kogemata käona!
Ootusärevus, ma olen kaks last sûnnitanud ja ultraheli pole mingit môju avaldanud! Ultraheli ei kesta kaua.

Minul on selline seis et rindade tundlikkus ainult kasvab ja muudkui paisuvad ja môtlesin muiates et need ju paisuvad raseduse lôpuks parajateks pallideks ja kui aeg imetama hakata siis on veel suuremad ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ûht ûtlen veel et siin perekoolis tasub vaid häid teemasid lugeda, muidu avatakse hirmudele uksed! Ja nagu sônal nii ka môttel on jôud taga!
Tean ûht naist kes raseduse lôpus oli pidevalt ultraheli jälgimise all sest avastati 3 D (käis lapse sugu teada saamas) läbi midagi murettekitavat ja arvati et beebi kôhus väga suureks ei kasva aga kus sa sellega, sûndides olid môôtmed väga head!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 21:46; 30.08 21:56; 02.09 09:31; 02.09 09:40; 21.09 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ûht ûtlen veel et siin perekoolis tasub vaid häid teemasid lugeda, muidu avatakse hirmudele uksed! Ja nagu sônal nii ka môttel on jôud taga!
Tean ûht naist kes raseduse lôpus oli pidevalt ultraheli jälgimise all sest avastati 3 D (käis lapse sugu teada saamas) läbi midagi murettekitavat ja arvati et beebi kôhus väga suureks ei kasva aga kus sa sellega, sûndides olid môôtmed väga head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ûhtlasi hea lugu ka sûnnitamisega. Ehtne näide minu tutvusringkonnast kuidas ûks naine ûtles et tal tuleb kerge sûnnitus ja ûtles seda nagu enese ellu kuulutades ja sûnnitamisel kolme tunniga sai ûhele poole samas kui ta esimene sûnnitus kestis kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teine rasedus. Tänaseks peaks olema 5+2, aga tunnuseid pole.. Ei taha ka hulle mõtteid mõelda. Teil on tunnused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovi ajast oli igapäev torkeid ja pakitsemist, rinnad muutusid hellaks nii et alguses oli kûlgadelt selline tômbav valu ja lôpuks nad läksid suisa valusaks. Ja siiani on valusad ja kôhu peal olla on ka teinekord ebamugavust tekitav. Et tundemärke ikka jagub! Sûda paha ei ole, va. täna hommikul kui polnud söönud siis pisut kôhus keeras. Vetsus on rohkem käimist. Usun et seekord tuleb kergem raseduseaeg vőrreldes varasematega sest jälgin toitumist. Vitamiinirikkaid toite. Olengi hakanud salatilehti täiega sööma. Prae kôrvale valmistan ja muidu hommikusele leivale panen ka kôige peale. Jalutan päris palju ja siis olen alati ka väsinud aga puhkust tuleb kehale anda. Energiavarud taastuvad kiirelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salatis on foolhapet ja seda rohelist salativalikut ikka jagub. Muidu olen mullapotiga seda salatit ostnud aga vaatan et kiletatud alustel on teistsuguseidki. Mulle meeldib lôigata tomatit ja kurki juurde ja kasutan salatiôli ja pigistan sidrunivedelikku ja maitsestan. Väga hea tuleb! Sinna vôib kana ja juustu ka panna aga mitte hallitusjuustu. Töötlemata piimatooteid ja töötlemata kalatooteid tuleb vältida. Ja rauda saab täiega granaatôunadest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootusärevus – kindlasti ei tasu üle pabistada. Ultraheli tehakse normaalse raseduse puhul võib-olla kolm korda, kindlasti on see oluline, mida seal vaadatakse ja seda on vaja. Kaksikutega tehti mulle iga nelja nädala tagant, aga ka see oli oluline ja vajalik, sest info, mida sealt saadakse, võib olla eluliselt tähtis. Ma ei muretseks selle pärast liiga, sest mulli sees me oma lapsi niikuinii kasvatada ei saa ning kõik on selle läbi teinud ja saavad hakkama.
Minul on õhtune iiveldus käsil, igasugused niisked ruumid ajavad iiveldama, nt dušši all käimine on keeruline. Ootan arstiaega, see on mul 21.09 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootusärevus ole hea räägi oma hcg numbritest, mul sama tee läbitud.
Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud toetuse eest ultraheli teemal, pean oma googeldamist ohjeldama 🙂

PreiliBella – esimene näit oli 726 (29.08) ja ülejärmine päev 1408 (31.08), rohkem pole vereproovi andnud. Arst helistas, et järgmine kord soovib mind näha, siis on ka ultraheli, see on 14.09.
Kuidas sinu numbrid on senini olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepatryyn, mis sul tähtajaks on? Ja kas sul kaksikute puhul oli torkeid pesastumisel tunda intensiivsemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

26.08 oli siirdamine, VT 1.09 (6 päeva hiljem) – 36,5, järgmise tegin ITKis 2.09 – 68,1 ja täna 10 päeva peale siirdamist on hcg 256,59. 21-sel lähen UH-sse. Ka mulle siirdati blasto. Arsti sõnud on näit väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Minul täna 5+1n.
Vahepeal olid tunnused päris korralikud aga nüûd nii ja naa. Alles on jäänud: pidev vetsu vahet jooksmine (tundub, et aina hullemaks läheb);
hommikuti rinnad valusad, vahepeal lööb ka päeval valusaks. Muidu lihtsalt suured/rasked/pakitsevad;
Jalutades, tekib hapniku puudus ja alaselga löövad valu sööstud;
Isuga on imelik lugu, üldjuhul isu pole aga paar korda päevas käib lampi plõks ära ja siis ma ei suuda end peatada. Õgin kurguni täis ning järgmine hetk jälle ei taha sööki nähagi.

Igapäev mõtlen, et läheks käiks sunlabi’s ära aga kuna lähim on 60km, siis venitan edasi. Lugedes teiste teemasid, siis seal nii palju õudseid lugusid. Tahes tahtmata, kisuvad enda mõtted halva peale.

-teemaalgataja-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõikidele! Palju õnne ja mõnusat-tervislikku ooteaega kõikidele. Mina ka sain taas triibud 🙂 Päevade järgi peaks mai keskpaik tähtaeg olema. Arstile saan sept keskel, siis kuulen täpsemalt. Iiveldab pealelõunal ja rinnad on väga suured ja valusad ning kõhus torgib. Eelmine rasedus peetus pool aastat tagasi 9.nädalal. Eks natuke hirm on ka, aga püüan ainult positiivseid mõtteid ligi lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tähtaeg 01.05 :). Ma pole tegelikult ühegi lapsega pesastumist tundnud, ka kaksikutega mitte. Aga muud asjad olid kaksikutega küll intensiivsemad – kaalutõus oli kokku 22 kg, iiveldus oli väga tugevalt teine-kolmas kuu, kõht oli megasuur. Kuna algusest peale kartsin, et pärast ei tõmba kõhunahk kokku või tekib venitusarme, siis kreemitasin nagu hull, hommikul ja õhtul, panin erinevaid kreeme ja õlisid. Nahk tõmbas ilusti tagasi, natuke on naba ümber väsinud olemisega, aga üldiselt sain tagasi selle, mis oli ja arme juurde ei tulnud. Eks nüüd paistab, mis seekord tuleb. Mul siis viies rasedus ja kuues laps :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 149 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.