Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2017????????

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Maikuu triibupüüdjad 2017????????

Postitas:

Kuna mai triibupüüdjate teema on kustutatud, siis otsustasin uue teema teha kuniks teine teema on taastatud! ????

Pöidlad pihku kõigile, kes ootavad OV-d ja testimist – et ikka oleks rasvased triibud! Kallid-paid neile, kes on kaotanud oma väikesed Imed! Rahulikku olemist Teile ja usun et varsti on oodata Teilt häid uudiseid. 🙂

1.mai algas imeilusalt ja sama ilusalt peab ka meie triibupüüdjate teekond lõppema!

KASULIKUD LINGID:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.05 08:45; 19.05 12:13; 19.05 13:23; 24.05 18:24; 26.05 07:33; 29.05 18:48; 30.05 08:23; 30.05 08:51; 30.05 14:05; 30.05 14:23; 31.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil see kuu jälle ei õnnestunud, jään suve ootams, ehk siis läheb paremini. Päike peaks ju energiat andma 🙂 arst soovitas lisakd kõike värsket süüa, mis järjest valmima hakkavad. Üks kevade beebi meeldiks mulle väga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan hetkel päevasid või triipe. See kuu oli nii veider. Sel päeval, kui LH arvatavasti hakkas tõusma, unustasin hommikul testida. Järgmisel päeval andis viljakusmonitor “Peak”, aga temp järgi tuli ov kohe samal päeval otsa. Asjalikud olime mehega just eelmisel päeval seega päris mööda ei pannud. Eks kuu lõpus on näha, kuidas läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Minul vist oli OV nädala alguses (voolus oli selline) ning siis sai ka tegutsetud aga samas eile õhtul näpistas nö kõhus aga voolust enam polnud ju. Eks näis kas see ku läks õnneks või mitte. Kui punased ikka külla tulevad, siis võtan taas ovulatsioonitestid kasutusele, et ov kindlaks teha, sest mul see voolus ja kõhuvalu küll omavahel täppi ei läinud 🙂
Punased peaks mai lõpp/juuni algus hakkama 😀

Jõudu kõigile

Kellyke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 10:19; 30.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tuli ovulatsioon ja läks, tegutseda jõudsime ainult ühe korra ja võimalik, et jäime hiljaks. Tundub, et veebruaribeebi tulek meie perre ei ole eriti soositud. Kõigepealt see mehe stress ja väsimus, millest ma eelmises teemas rääkisin, ja siis sama päeva hommikul, kui ma lõpuks ovulatsioonitestile tugevad triibud sain, tuli väga kurb uudis. Seetõttu jäi ka positiivse testi päeval tegutsemine vahele. Niiet ainuke kord jäi natuke rohkem kui 24 h peale positiivset testi. Test ise oli selleks päevaks juba negatiivne ka. Mingi võimalus vist siiski on aga mitte kõige parem. Kuna ma basaali ei mõõda, siis ma ei tea öelda, millal täpselt see ovulatsioon toimus.
Ostsin eile mehele macat ja panen suuremad lootused järgmisele kuule 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kahju, et eelmine teema kustutati. J6udsin lugeda kahte viimast (anahata ja mesikäpa) kommentaari – järgmisel päeval teemat enam ei olnud.

Täna on cd 12/26-30 ja positiivset ovulatsioonitesti pole veel saanud, kuigi tunnused olid nagu ikka platsis juba alat cd 9-10 ja syvenevad iga päevaga.

Soovin k6igile 6nne sel kuul ja käige päikese käes 6ues nii tihti kui v6imalik, sest d-vitamiin aitab uuringute kohaselt paremini rasestuda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses oma eelmises teemas arutatud OV fiaskoga, avastasin ma et mu OV äpp on kõik umbkaudsed ajad valesti arvutanud. Kuna toimus telefoni vahetus, siis pidin uuesti andmed sisestama ja tänu sellele ongi kõik sassis. Õnneks sain siiski OV testile positiivse vastuse. 🙂
Igatahes on hetkel CD25, päevad peaksid mitte algama 25.mai. Loodame parimat.
Mina vitamiinidest võtan D-vitamiini ja C-vitamiini, foolhapet, Q10 60mg. Kui terve kuu ajasin taga peedimahla, siis selle leidsin mõned päevad peale OV lõppu. 😀

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.05 08:45; 19.05 12:13; 19.05 13:23; 24.05 18:24; 26.05 07:33; 29.05 18:48; 30.05 08:23; 30.05 08:51; 30.05 14:05; 30.05 14:23; 31.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AL, mis see peedimahl teeb? Ma peaks seda rauapuuduse tõttu tarbima ja köögikombainil on mahlapress ka olemas (tüütu puhastada) aga kuna mulle muidu hakkab peet veits vastu, olen selle tarbimisest kõrvale hiilinud. Mina võtan praegu foolhapet ja rauatablette (seda viimast arsti ettekirjutusel) ning vist hakkan ka koos mehega macat tarbima.
Mul kusjuures arvutab äpp alati OV ajad valesti kuna tsükli pikkus kõigub 3-7 päeva. Igatahes, AL, hoian pöialt! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mesinäpp, lugesin IVF teemast sellest ja otsustasin ise ka proovida. Peedimahl enne OV-d peaks siis tekitama hea keskkonna, kuhu saaks pisike oma pesa luua. Eks katsetamise ajal saab igasuguseid asju katsetatud, küll kortslehe teed, peedimahla ja ananassi. 🙂 Peedimahl on natukene liiga peedi maitsega, vastu võib hakata kui sa peedist suurt lugu ei pea. Pigem soovitaks sulle riivitud peeti toidu kõrvale. 🙂
Mul on vahel madal hemoglobiin, kuid püsivat rauapuudust ei ole mul diagnoositud. Viimasel korral oli hemoglobiin täitsa hea tulemusega, millest see mul oleneb, ei tea.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.05 08:45; 19.05 12:13; 19.05 13:23; 24.05 18:24; 26.05 07:33; 29.05 18:48; 30.05 08:23; 30.05 08:51; 30.05 14:05; 30.05 14:23; 31.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses oma eelmises teemas arutatud OV fiaskoga, avastasin ma et mu OV äpp on kõik umbkaudsed ajad valesti arvutanud. Kuna toimus telefoni vahetus, siis pidin uuesti andmed sisestama ja tänu sellele ongi kõik sassis. Õnneks sain siiski OV testile positiivse vastuse. ????
Igatahes on hetkel CD25, päevad peaksid mitte algama 25.mai. Loodame parimat.
Mina vitamiinidest võtan D-vitamiini ja C-vitamiini, foolhapet, Q10 60mg. Kui terve kuu ajasin taga peedimahla, siis selle leidsin mõned päevad peale OV lõppu. ????

AL

Mul samad vitamiinid. Lisaks v6tan nisuidu6li, mis sisaldab e-vitamiini. Soomlased joovad tsykli algusest kuni ov’ni greibimahla (rohkem lima, muudab emaka limaskesta paksemaks, aitab pesastuda) ja nisuidu6li tsykli l6puni. Tegelikult sobib yksk6ik mis kylmpressitud 6li, mis sisaldab palju e-vitamiini. Ei mäleta täpselt, mille poolest see hea oli, aga ma v6tan eelk6ige kuiva naha t6ttu, eks ole näha, kas aitab ka kiiremini rasestuda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisime mehega juba aasta algusest pisikest saada ja saime nyyd oma triibud kätte 🙂 lugesin siin muidu igasugu tarkuseteasid mis jagaste ja kui eelmise kuu triibu püüdjate grupis soovitati mitu korda ühe õhtu jooksul vahekorras olla, siis tundub, et meil oligi sellest abi:) igtahes tänan ja soovin kõigile edu ja palju triipe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures meil samuti. Olime tol õhtul 2x vahekorras ja sel kuul saime 2 triipu. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No usun, et oleksite oma triibud niikuinii saanud, neli kuud ei ole eriti pikk aeg ka püüda 🙂 Palju õnne sellegipoolest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:55; 25.05 21:04; 29.05 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei imesta, kui ma ’ise’ teema ära kustutasin 😀 Kuna tean, et teema jäi ette lahti ja pärast sain telefoni tagasi enda õe 4 aastase päti käest, kes selle kotist kätte oli saanud.

Igatahes meil oli nüüd nii, et ureaplasma positiivne ja saime ab peale. Üldiselt see on normaalne mikrofloora osa, kuid kuna minul pidev põiepõletik, siis arst usub, et see võib olla põhjuseks miks eelmine rasedus katkes, uut ei ole tulnud ja pidevad põiepõletikud. Ravi alustame järgmisest tsüklist. Mehele sain meestekliinikusse saatekirja, seega meil asjad arenevad ja eks varsti oleme jälle targemad.

Palju õnne triibulistele ja edu teistele! 🙂

Kirsikene, kuidas Sinul läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa – mul eelmise rasedusega oli ka nii, et ureaplasma oli positiivne. Tegelikult oli see juba pikemat aega olnud, aga arst, kelle juures varem käisin, ei pidanud vajalikuks sellest mulle isegi rääkida (arstide arvamused on siinkohal väga vastakad). Kui aga 6 kuud polnud rasestunud ja minu uus arst rääkis, et on positiivne näit, aga samas ei pea ravima, siis ütlesin, et teeme ikka ära. Ja saimegi mehega mõlemad antibiotsid peale. Ja siis tuli mul tsüklihäire ja jäin kohe rasedaks. Kusjuures olen lugenud, et paljud on pärast seda ravikuuri rasestunud. Peaksin vist ise ka laskma arstil seda uuesti testida.

Minul algasid 18. päevad. Eks siis maikuus uue hooga 🙂 2x ovulatsioon selles kuus 😛 Esimesega õnneks ei läinud, äkki teisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oiii ma nii loodan ka, et peale ravi saaks juba lõpuks ometi oma triibud! Nii kaua oodanud juba… Marikene aga lase see proov ära teha ja kui ongi pos. siis ravi peale, ehk ongi kasu 🙂

Võtsin oma ‘julguse’ kokku ja vaatasin selle “Bridget Jonesi baby” ära ja no südamelöökide ajal oli raske tunne, no kuna oma pisikese omad tulid meelde 🙁 Nii ootame oma pisikest juba, tuleks ta juba rutem ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus!
Õnne triibulistele! 🙂

Mul cd11 ja mõtlesin, et see tsükkel prooviks vaid basaaliga ov kindlakstegemist. Vaatan kuidas see variant mulle istub. Muidu olen ikka ov teste ka teinud.

Kuidas ureaplasma analüüsi tehakse? Verest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ureaplasma analüüs võetakse tupest ikka. Üldiselt on nii, et seda ei ravita ja arst võib isegi keelduda seda analüüsi tegemast, kui puuduvad kaebused. Kunagi peeti seda haiguseks, kuid uuringute tulemustena otsustati, et see on siiski mikrofloora normaalne osa vms. Ja tõsi ka see, et arstidel ka vastakad arvamused. Kuna kui mina seda analüüsi küsisin, siis arst toonitas mitu korda, et nad tegelikult ei tee seda analüüsi ja see on nüüd erandkorras vms. Pm oli kohustatud võtma ikkagi, kuna mul pidevad põiepõletikud, millele mujalt põhjust ei ole leitud.

Ja nagu mina lugenud olen, siis ureaplasma ja raseduste katkemiste/mitterasestumise vahel on leitud tegelikult seos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul oli ureaplasma positiivne ning ravi tegime mehega ära peale teist katkemist. Ma ise ei olekski osanud sellele tähelepanu pöörata, kuid mehele oli perearst maininud, et positiivne ureaplasma võib katkemisi esile kutsuda. Näsa, loodan, et peale ravikuuri saate oma ureaplasma negatiivseks ja rasedustesti positiivseks. 🙂
Kõigile teistele ka kiireid ja rasvaseid triipe. Ausalt öeldes, ega sellise palavusega polegi kuigi mõnus rase olla. Eriti, kui iiveldab ka ja ei tea mida selgagi panna. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ureaplasma analüüs võetakse tupest ikka. Üldiselt on nii, et seda ei ravita ja arst võib isegi keelduda seda analüüsi tegemast, kui puuduvad kaebused. Kunagi peeti seda haiguseks, kuid uuringute tulemustena otsustati, et see on siiski mikrofloora normaalne osa vms. Ja tõsi ka see, et arstidel ka vastakad arvamused. Kuna kui mina seda analüüsi küsisin, siis arst toonitas mitu korda, et nad tegelikult ei tee seda analüüsi ja see on nüüd erandkorras vms. Pm oli kohustatud võtma ikkagi, kuna mul pidevad põiepõletikud, millele mujalt põhjust ei ole leitud.

Ja nagu mina lugenud olen, siis ureaplasma ja raseduste katkemiste/mitterasestumise vahel on leitud tegelikult seos.

Jah, see oleneb arstist, kuidas tema arvamus on. Riiklikes reeglina nad analüüsi teha ei taha. Me käisime viljatusravikliinikus, seal oli see üks esimesi asju, mis tehti. Saime mehega mõlemad ravi (enne oli üks rasedus peetunud ja kokku oli triibupüüdmist pea 2 a). Pärast ureaplasmoosi ravi jäin kiiresti rasedaks.

Viljatusravikliiniku arst oli küll seda meelt, et ureaplasmoos võib takistada rasestumist ja põhjustada ka katkemisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean naistearstile aja panema jah. Ja kuna eelmine kord ravi sain, siis usun, et saan ka seekord, kui ureaplasma peaks positiivne olema. Õnneks pole mul kaebusi. Põiepõletikke ka mitte (huhh, kui jube).

Hetkel naudin kevadet ja alganud puhkust ja meel nii rõõmus (kuigi päevad hetkel). Olen lapse teemas hetkel sellisel seisukohal, kui tuleb, siis tuleb. Kiiret hetkel veel pole ja kui peangi veel tööl käima, siis tegelikult naudin ka seda. Ma armastan oma tööd ja olen enda jaoks ideaalse ameti peal 🙂 Kuigi jah, laps on ikka parem kui mis tahes töö. Aga küll titt nr 2 ka tuleb. Üks maailma ägedam poeg on mulle juba ju antud 🙂
Ma ei tea, ajan siin mingit segast juttu – kevad vist täiega peas ikka 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, minu arst ütles, et kui ikka ei õnnestu ise rasestuda ja lõpuks peab kunstliku tegema, siis peaks ureaplasma välja ravima. Seetõttu ma ikka arvasin, et tegutseme kohe, miks lasta mingil potentsiaalsel riskiteguril õhus rippuda, kui seda saab likvideerida. Ja kui ma 2012a triipe püüdsin, oli ka siin jutunurgas palju naisi, kes selle ravi ära tegid ja rasedaks jäid. Mina igatahes olen seda usku, et seda võiks ravida. Võimalik, et kõik oli kokkulangevus ja oleksin nagunii rasestunud. Aga kui see süstib häid mõtteid, et nüüd takistavad tegurid läinud, siis äkki ongi headest mõtetest abi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin täna esimest korda ovulatsioonitestid, tegin täna ja oli negatiivne. Homme peaks olema ovulatsioon. Proovin nüüd iga päev testida. Kas tsüklit arvutatakse siis viimase menstruatsiooni esimesest päevast kuni järgmise menstruatsiooni esimese päevani? SIis saan tada mitu päeva mul tsükkel on? Mul peab homme mees minema arsti juurde ja proovi andma ma juba mõtlesin, et kui test täna positiivne siis pean olukorda ära kasutama, 4 p enne proovi andmist ei tohi ju seksida.Kuna oli negatiivne siis annab homme proovi ikka ära 🙂 . Alakõhus vaikselt juab tuikab küll ja voolus on vesisem, täitsa OV tunnused.
See kuu olen kuidagi rahulik ja ei stressa, päike annab ka nii palju energiat ja rõõmu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

JazzyB, neid teste soovitatakse teha 12 tunniste vahedega kui ovulatsioon juba lähedal on. Kusjuures, mul on näiteks nii, et tunnused on enne ovulatsiooni ära ja kohe peale seda kui test positiivseks läheb, kaovad varsti ka tunnused. Viljakas aeg on ka enne ovulatsiooni. Ja tsükli pikkuse arvutamine käib jah nii nagu sa kirjutasid. Selliste ilusate päikseliste ilmadega on olemine positiivsem jah 🙂

Mul on täna 7 dpo, niiet aega veel läheb. Kass on sõbralikum (see on nali, täna ta tõesti rullis ennast ja sõtkus patju aga ma ei otsi sealt mingeid märke. Pigem meenutus meie kassilugudele :)) Ühesõnaga, midagi ei toimu veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mina olen siis valesti arvutanud?! Sain aru, et menstruatsioonitsükli pikkus on aeg menstruatsiooni esimestest päevast kuni viimase päevani enne järgmist menstruatsiooni. Esimest päeva ei arvestata kaks korda.

Mul endal on nyyd vist dpo 1? Nädal aega jutti jubedad valud m6lemal pool ja muud ov symptomid juba alat cd 9. Ilmselt ovulatsioon toimus kahes munasarjas korraga/vaheldumisi, sellest v6imendatud valud. Clearblue näitas naerunägu esmaspäeval cd 16 (olin kindel juba, et mahavisatud raha nendega) ja samal 6htul olid ka k6ige hullemad valud. Eile oli juba väga rahulik päev ja viljakat voolust tuli väga palju (oletatav ov), muud erilist nagu polnud enam ja clearblue negatiivne. Nii tugevaid ja kauakestvaid tunnuseid mul ei olegi varem olnud ja tundub, et tuleb 30 päevane tsykkel. J6udsin endale juba endometrioosi diagnoosi panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Mustikas31, ikka niimoodi loetaksegi. Uue menstruatsiooni esimene päev läheb juba järgmise tsükli arvestusse 🙂 Noh, et kui loed, et täna on CD29 aga siis algab menstruatsioon, on tegelikult CD1 ning eelmine tsükkel 28 päeva pikk.
Appi, ma olen ka endale doktor Google abil endometrioosi diagnoosi pannud mitmel korral 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaksid homme päevad algama,aga loodan et ei hakka. Tunnuseid ei ole (kuigi eelnevad kaks päeva on natukene iiveldanud). Paar punni tuli näole, aga üldiselt on neid päevade ajal rohkem ja ei kao enne päevi, kuid nüüd on need kaks punni pmst ära läinud..

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.05 08:45; 19.05 12:13; 19.05 13:23; 24.05 18:24; 26.05 07:33; 29.05 18:48; 30.05 08:23; 30.05 08:51; 30.05 14:05; 30.05 14:23; 31.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan uut OV aega, mis ilmselt jääb juunisse. Ega enam ei oskagi midagi muud teha, erinevad võimalused selle aastaga kõik läbi proovitud. Tundun, et need rasedaks jäämise trikid meie peal ei tööta. Aga loodame suve peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõppesid päevad paar päeva tagasi ja nüüd järgmiseks verstapostiks OV, mis peaks olema juba 29.05. Triipude püüdmise ajal on ikka lühikesel tsüklil eelis – see kuu juba teist korda ovulatsioon 😀 Aga eks me siis juunis näe, kuidas õnnestus. Edu kõigile ja nautige ilusaid ilmasid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis siin küsimus OV testidega, tegin neid see kuu esimest korda. Teisipäeval oli testtriip tugevam kui kontrolltriip (cd 11) Eile oli veel testtriip sama tugev kui kontrolltriip. Siit ka küsimus, millist päeva ma siis positiivseks päevaks loen (loogika ütleb et seda mis oli tugevam) ja lihtsalt huvi pärast teine küsimus, et kui kaua siis LH hormoon veel uriinis püsib, äkki keegi on kursis? Tänaseks oli test ikkagi juba täitsa negatiivne.
Suur tänu kõigile kes viitsivad vastata 🙂
Palju õnne triibulistele ja edu teistele! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2017????????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.