Esileht Pereelu ja suhted Meeldiv töökaaslane

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Meeldiv töökaaslane

Postitas:

Mul on üks meeldiv töökaaslane, aga ma kuidagi ei oska talle ligineda. Mul pole õrna aimugi, mis ta minust mõelda võib, igatahes välja küll ei näita midagi. Seda olen kuulnud, et ta vaba peaks olema, aga päris tagasihoidlik kutt. Mina ka pole väga jutukas, aga vahel ikka lobisenud oleme. Kellel tööl suhe kujunenud, kuidas see arenes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii nad välja suridki…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meili teel ei taha märku anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin nii, et tema laua juures pillasin “ups kogemata” pastaka maha ja seejärel kummardudes seda ülesse võtma, laskusin hoopis põlvili ning roomasin tema laua alla. Edasi on juba ajalugu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga lobisegegi. Jutud lähevad pikemaks, huvitavamaks ja kui ühel hetkel tunnete, et räägiks hommikuni, siis ongi algus tehtud. Muidugi võib ka kiirkorras uuringu teha, kas ta sinust huvitatud on, aga sellega ilmselt kaotad kõik.
Mina olen ka töökaaslasega pikas kooselus, lapsedki olemas. Alguse sai asi ikka väga aeglaselt. Aegajalt sai osa teest koos tööle mindud (väga lühike maa), siis oli vaja üht-teist arutada, siis oli pikem paus suhtluses ja niiviisi käis see jant aasta otsa. Ühel tööalasel väljasõidul (koolitus kogu kollektiivile) jäime bussis lähestikku istudes lobisema ja siis hakkasid asjad juba kiiremini arenema. Kahe kuu pärast elasime koos. Aga mees on tunnistanud, et kui ma poleks ise aktiivne olnud, siis ta poleks ise midagi teinud. Oli selle koha pealt natuke juhm noh, kogemusteta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel tööl suhe kujunenud, kuidas see arenes?

Minuarust perekoolikatel ainult töö juures suhted tekivadki, sest spordiklubis tutvumine on välistatud, tutvumisportaalides käivad ainult pervod ja ühiskonna ülejääk ning raamatukogus ja öökubis üks korralik inimene tänapäeval ei käi.

Seega astu ligi, teata, et külastad pk korrapäraselt ja küsi, kas ta õhtul peale tööd kuskile istuma ei taha minna.
Aga kuidas areneb? – Areneb nagu ikka, saate tuttavaks, hakkate koos elama, saate lapse ja paari aasta pärast teed uue teema, et mees on kodus vait ja eriti suhelda ei taha.
Ise ka kahjuks väga jutukas ei ole, et mida sel puhul teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pervo, mina tutvusin oma mehega internetifoorumis.
Meeldivaid töökaaslasi on mul palju, mõlemast soost, ja see on üks ütlemata tore asi, sest ebameeldivate töökaaslastega koos tööd teha oleks pikapeale väga kurnav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeldiv töökaaslane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.