Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Meeleolukõikumised enne sünnitust

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Meeleolukõikumised enne sünnitust

Postitas:

Mul on sünnitustähtajani ca 2 nädalat ja viimased päevad tunnen mingit põhjuseta masendust ja hüljatusetunnet. Ütlen kohe ära, et tegelikult elus otseselt midagi muutunud ei ole ja adekvaatseid põhjuseid selleks ei ole. Mul on tore perekond, hoolitsev mees ja millestki puudust ei ole. Ma ei tea millest see tuleb? Ehk sellest, et mul on liiga palju vaba aega ja pole midagi tarka enam teha. Ainuke tegevus on ootamine, et midagi toimuma hakkaks. Lisaks sellele on mul tunne, et sõbrannad on mu elust ära kadunud. Tööl käies sain oma sotsiaalvajadust vähemalt seal rahuldada ja võibolla ei tundnudki õhtuti nii suurt vajadust ka kellegagi suhelda peale oma pereliikmete. Aga täiesti kindlalt on osa sõpru mind mingis mõttes oma “ringist” välja heitnud, kuna mis selle rasedaga ikka koos ägedat teha saab..

Kas teil ka tujud kõiguvad äärmusest äärmusse? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 nädalat sünnituseni ja kõiguvad küll. Mees on super, vanemad lapsed toetavad, aga just eile keerasin mingi vile üles ja saatsin mehe kodust minema. Vaesekene tuli töölt koju peale pikka tööpäeva, sai keretäie sõimu ja sooja söögi (seegi hea) ning sõitis 60km tagasi Tallinna et hotellis ööbida.
Ebanormaalne, aga õnneks see on meil neljas laps ja mees teab et ära keeran… Endal igatahes hea tunne pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga täiesti kindlalt on osa sõpru mind mingis mõttes oma “ringist” välja heitnud, kuna mis selle rasedaga ikka koos ägedat teha saab..

Sul on igav ja masendus hiilib ligi, kuna olla on raske, ootus on pikk olnud ja õigupoolest polegi midagi teha, eks? Nojah. Võta siis telefon ja kutsu sõbrad külla, minge kohvikusse. Ma olin paistes jalgadega viimase vindi rase (kandsin veel 2näd üle), kui sõbrannadega +30kraadiga vanalinnas jalutasin ja kohvitasin. Hullult hea laksu andis, kuna tegelikult ma selline flegma, et ei viitsi midagi teha ja kuhugi minna, istuks parem kodus. Aga see oli viimane võimalus ja tõesti andis hea tunde.
Ja tegelikult pole midagi lahti, kui võtadki selle paar nädalat ja puhkad. Järgmised kuud oled nagunii nagu zombie (jah, kahjuks ette puhata tegelikult ei saa). Aga kui see olemine ikka masendust tekitab, nii et paha on olla, siis vähemalt räägi mõne sõbra või vana kolleegiga vms. Üksindust taluvad vähesed…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Meeleolukõikumised enne sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.