Esileht Pereelu ja suhted Miks ma niimoodi armastan?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Miks ma niimoodi armastan?

Postitas:

Kui ma armastan, siis ma alati tunnen, et see on kõige võimsam armastus maailmas ja ma ei kogeks seda mitte kellegi teisega.

Olen olnud elu jooksul kahes tõsises suhtes. Mõlema puhul tundsin, arvasin ja olin kindel et see on midagi sellist nagu filmides näidatakse. Esimene suhe küll lõppes, aga ma elasin selle lõppu niimoodi üle, et tõesti arvasin, et ainus väljapääs sellisest kaotusest on surm. Ennast tapma ma ei hakanud, kuigi mõtlesin sellest palju ja vaimselt olingi justkui surnud. Ma olin üle aasta masenduses. Ma nutsin iga päev, mitu kuud. Mõni päev vähem, mõni päev silmad peast välja. Nutsin kogu südamest. Ma mõtlesin sellele, kuidas me koos olime ja kuidas tulevikus me vanade inimestena mõtleme, et me kaotasime noorena tõelise armastuse ja meie elud on möödas ja midagi ei anna enam parandada. Ma nutsin, sest arvasin, et mitte keegi teine pole minu jaoks nii mitmel moel loodud, arvasin, et kaotasin oma võimaluse kedagi nii südamest armastada, sest rohkem temasuguseid pole. Ma tahtsin ainult teda.

Imekombel sain ma sellest üle. Hetkel mõistan, et tegu oli minu jaoks täielikult vale inimesega ja ma polekski elu sees tohtinud temaga kokku jääda. Milline muutus, kas pole.

Nüüd olen olnud uues suhtes, kus ma olen tundnud sama, aga veel umbes tuhat korda võimsamalt. Kui ma mõtlen meie toredatest hetkedest või teineteisemõistmisest, siis mulle tuleb tahes-tahtmata pähe film, kuidas kaks hingesugulast kohtuvad ja armuvad. Kahjuks on mu praegune suhe aga aina enam lagunemas. Ma ei tea, mis edasi saab, aga mul on surmahirm. Kui midagi juhtuks, siis ma ei tea, kuidas ma enam edasi elaksin. Oleme koos olnud aastaid ja ma arvasin, et meid ootab ees tulevik täis tõelist armastust. Sellist mida paljud iial ei tunnegi. Ma tunnen, et kui see suhe lõpeks, siis mu elu oleks nagu näide armastusfilmist, kus kaks armastajat mitte iialgi enam kokku ei saa ja terve nende elu on õnnetu, sest nad kaotasid selle kõige tähtsama. Siis vanana hoiavad oma endise armsama pilti käes, poetavad pisara ja surevad. Vot tõesti nii melodramaatiliselt ja hirmunult kujutan oma elu ette.

Mis mul viga on? Miks ma nii ennastunustavalt armastan? Seda pole küll tihti juhtunud, kõigest need kaks korda. Ma pole suhtes üldse klammerduv ega midagi, seega seal see välja ei paista. Küll aga olen ma lihtsalt arvamusel, et kui ma oma kaaslase kaotan, siis kaotan kõik, kaotan selle ainsa, kes mulle loodud oli.

Tihti loen, kuidas ollakse kellegagi koos, minnakse kokku-lahku, leitakse keegi uus jne, sõbrannad toetavad, siis kohtad kedagi paremat, oma kaaslane hakkab kahetsema ja sa ei soovigi teda enam. Terve \”Seks ja linn\” põhineb sellistel olukordadel, aga seal näib see nii loomulik, nii eluline ja tavaline. See tundub teistel nii kergelt käivat, või noh nii kergelt, kui see võimalik on. Miks mina nii ei oska? Selle asemel, et mõelda \”ju siis nii oli vaja, küll kõik saab korda, õige armastus ei kao nii lihtsalt, küll ta tuleb veel tagasi\”, mõtlen mina \”kõik on läbi, mu süda on täiesti katki ja ma kaotasin just oma tõelise armastuse, kellest mõtlen vanana ja ohkan, et terve elu möödus valede inimestega, sest õige kaotasin käest\”. See on nii koormav, et ma ei tahakski enam armastada. Kahjuks pole see aga võimalik, sest ma juba armastan. Nüüd saab kõik ainult allamäge minna. Kadestan sõbrannasid, kellel pole hetkel kellegi vastu tundeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka ühe korra oma elus armastanud nii, et ma ei suutnud end mitte kellegi teisega ette kujutada. Ma olin täiesti kindel selles, et oleme ja elame koos veel palju-palju aastaid, saame koos lapsed ning kiigume vanaduspõlves koos kiiktoolis. Ma uskusin täiesti kindlalt, et ühtegi takistust pole, sest me paistsime nii sarnaselt mõtlevat ning kõik probleemid suutsime siiani edukalt lahendada, aga… ohukoht algas lausest \”me paistsime sarnaselt mõtlevat\”, sest tegelikult mõtlesin ainult MINA meie suhtest niimoodi. Ainult minul oli ettekujutus abielust ja perekonna loomisest. No ühesõnaga ma ise kujutasin teda ette suurepärase printsina ning tahtsin oma suhet ideaalsetes toonides näha… aga mitmed erinevad märgid näitasid juba ammu enne lahkuminekut, et tegelikult meie suhtes oli päris mitu-mitu olulist asja, mis olid lahtirääkimata ja olulised põhimõttelised erimeelsused, mis pikka aega tuha all hoogu kogusid.

Pärast lahkuminekut ma nutsin neli kuud, sest uskusin sarnaselt sinule samamoodi, et teist samasugust meest pole olemas ning mitte kellegi teisega ei sobi ma nii hästi kokku. Aga see aeg läks mul mööda… ja esimeste suurte emotsioonide lahtumise järel suutsin näha oma suhet kaine pilguga. Suhe, mida olin pidanud armastusfilmile omaseks, ei olnud tegelikult seda kaugeltki mitte ja ma hakkasin selgelt nägema seda, mida tegin mina valesti ja mida tema. Ja mis kõige uskumatum… ma suudan nüüd juba isegi vaikselt ennast ette kujutada tulevikku jagamas kellegi teisega. See on vist ilmselt see ajajärk, kus ma olen vaikselt ennast oma eksist ja visioonist \”meie ühine tulevik\” lahti laskmas. Jah, ikka veel tuleb ette aegu, kus ma mõtlen, mis oleks võinud olla ja tulevad meelde kõik suured unistused, mis mul olid temaga seoses, aga… ma lohutan end sellega, et mida aeg edasi läheb, seda vähem ma mõtlen ja unistan oma eksist.

Niiet ma usun, et \”aeg parandab haavad\”, ei ole ainult sõnakõlks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka selline. Mitte päris selline, et usuks, et armastusfilm ja kaunis ja trillallaa-trullallaa. Selleks olen ma elult liiga kõvasti peksa saanud. Aga kui ma armastan, ma armastan täiega, naha ja karvadega. Ja ei kujuta ette oma elu ilma teiseta. Samas ma tean, et kas kujutad või ei, ühel hetkel see tuleb ja see tekitab juurde hoopis uue dimensiooni, lisaks meeletule armastusele meeletu hirmu. Ma ei suuda enam uskuda õnnelikesse lõppudesse ja elu lõpuni koos olemisesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on paar austajat sellist olnud- jube väsitavad tegelased…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui inimesel on võimalik nii põhjalikult pühenduda lagunenud suhte taganutmisele, siis peavad tal tegelikult eluks vajalikud asjad ikka päris korras olema. st. on olemas hea haridus ja korralik töökoht.

kui pead oma igapäevase leiva pärast rabelema, siis ei jõua niimoodi kuude kaupa ahastada, on elulisemaid ja olulisemaid asju.

suunake oma armastus millessegi muusse, mis teid vähem kahjustaks.
kui kogu see energia millegi õppimisele kulutada, peaks ju päris head tulemused saavutama? uus eriala või mõned kaunid kunstid.
kui teis on vähegi loojat, matke see hingevalu loomingusse. maalige, luuletage, looge muusikat.

niisama mingi mehe taganutmisega ennast poolsurnuks kurvastada- no ei ole ju mõistlik. inimene peaks üksinda ka kka keegi olema, ei saa ennast defineerida vaid läbi teise inimese ja armastuse.
nii et võtke iseennast ette, täitke end millegi sellisega, mis ei sõltu teise inimese olemasolust teie kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean ka ühte meessoost tegelast kelle kõik \”sada\” elukaaslast on maailma suurimad armastused. Ma olin ka üks neist, mingi aeg. Aga mul sai villand. Ta rääkis ise ennast sisse. Rääkis palju eelnevatest suhetest, samas minuga oli üliromantiline ja isegi väsitav. Ma ikka püüdsin selgeks teha talle, et ma pole talle see õige, olen temast vanem. Mida rohkem tõukasin, seda rohkem tõmbas teda minu poole. Ütlesin, et tuleb suvi, et sinu kodulinnas ilusad türukud liikvel, leiad oma kodulinnast endale uue suure armastuse. Täpselt nii läkski :).Nad on koos olnud 5 aastat. Siiani on tal maksimum 7 a. seda maailma suurt armastust olnud. Eks näis, vb. on meheks saanud ja jääb see suhe pidama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma olen ka selline. Arvan, et see on enesekindluse puudus. Kardad nii kohutavalt, et uuesti kedagi ei leia. Samas ei pea ma seda halvaks omaduseks. Enda puhul – ma leiangi lähisuhteid raskelt. Seega õigustatud hirm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milline siis peab olema? Ma ise ka selline, et kui armun/armastan, siis ikka kogu hingega. Ei kujuta ette elu ilma selle meheta jne. Kuidas üldse teisiti saab olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed klammerduvad nende külge, kes neist ei hooli ja need kes hoolivad, neist ei hoolita ise. Mida ükskõiksem inimene, seda kergemini ta suhteid võtab ja neil on väga kerge lennata ühest suhtest teise. Ehk kaks päeva pillib, aga kolmandal on kõik juba unustatud. Üldse ei tasu ennast väga suure armastuse illusiooniga koormata, katki läheb nagunii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemaalgatajasugused naised on lihtsalt hüsteerilised isiksused. Küsige psühhiaatrite käest, kui mind ei usu. Nimetatakse ka histriooniliseks isiksuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:23; 20.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka seda tüüpi. Aga suudan ka oukordi kainelt analüüsida ja n-ö sibulat koorida. Tähtis on mitte iseennast ära kaotada, st tegeleda sellega, mis on olulised iseendale. Mees võib nende tegevustega liituda, aga kui talle ei sobi, tegele ise. Hoia sõprussuhteid ja loo uusi, sest need aitavad kriisihetkedel. Ja veel – mitte karta! Kohe kui mingid n-ö hirmu- või ebakindluse mõted tulevad, suunata mõte mujale. Ma tean, et seda on kergem öelda kui teha, aga peab.
Mind on palju aidanud kirjutamine: ma olen pidanud päevikut, kuhu püüan oma hirmud 8ja ka rõõmud) sõnastada. Mõnikord räägin sõpradega, kuigi üritan liigset personaalsust vältida. Loen foorumeid, nagu see siin, sest see aitab asjadele teise pilguga vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 22:00; 23.01 18:55; 24.01 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemaalgatajasugused naised on lihtsalt hüsteerilised isiksused. Küsige psühhiaatrite käest, kui mind ei usu. Nimetatakse ka histriooniliseks isiksuseks.

Kas sellised on halvemad kui tuimad ja seest tühjad isiksused?

Seda oled küll praegu ainult sina ise välja mõelda osanud. Ma pole midagi sellist väitnud. Hüsteeriline isiksus ei ole mul kirjutatud hinnanguliselt. Nii et ilmselt tunned ennast millegipärast puudutatuna?
Hüsteerilise ja seest tühja /tuima vahel on väga palju variante, milleks kohe teise äärmusse kalduda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:23; 20.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled lihtsalt pealiskaudne inimene, kelle elu mõte seisneb ainult paarisuhtes ega evi mingeid suuremaid ja tõsisemaid eesmärke. Lisaks rumal, kelle mõttelõng ei jõua iial selleni, et suhte purunemise korral pole ohjeldamatust nutust mingit abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mul viga on? Miks ma nii ennastunustavalt armastan?

Sul on suhtesõltuvus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on see armumine, mitte armastus. Jah, ka mina arvasin veel paarkümmend aastat tagasi ja olen arvanud veel ka hiljem mõne suhte puhul( naiivitar, mis muud) ,et nüüd see ongi see õige, et kas elu temaga või parem surm. Nutsin igat suhte lõppemist mitu kuud taga, ja siis mingil hetkel avastasin- aga ma ju armastan juba hoopis teist. Armastan…tegelikult olin armunud, nagu ka eelmise suhte puhul. Ootasin igat kohtumist nagu mingit suursündmust, ärevustunne hinges ja tegin oma arust kõik vaid selle nimel, et tema silmis olla veelgi atraktiivsem.
Kuid armastuse tegelikku olemist tundsin alles 30-selt. Seda ei saa kirjeldada, seda peab lihtsalt ise tundma. See tunne ei kao mitte kunagi, samas ei takista see ka eluga edasi minekut. Me ei jäänud oma esimese ja ainsa armastusega kokku elustiilide erinevuse tõttu, kuid me teame mõlemad, et oleme teineteisest vaid telefonikõne kaugusel. Kuid me helistame vaid paar korda aastas… sest elu on edasi läinud. Ja mina olen peale teda olnud veel mitmes suhtes, kus arvasin, et see on armastus. Kuid tegelikult on armastus sageli lihtsalt tuha all hõõguv säde…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled lihtsalt pealiskaudne inimene, kelle elu mõte seisneb ainult paarisuhtes ega evi mingeid suuremaid ja tõsisemaid eesmärke. Lisaks rumal, kelle mõttelõng ei jõua iial selleni, et suhte purunemise korral pole ohjeldamatust nutust mingit abi.

Hmm.. Teemaalgatajat (või temasugust inimest) võib küll igasuguste sõnadega halvustada.. Klammerduja, hüsteeriline, suhtesõltlane jne.. mis siit kõik läbi on käinud. Ja ilmselt on need kõik mingis mõttes õigustatud..
Aga vaat “pealiskaudne” küll selle kohta öelda ei saa. See näitab ainult, et ütleja.. no et ütleja ei taba matsu 🙂

Aga teemaalgatajale endale.. Ma usun, et sa ei karda mitte niivõrd seda, et sa ei leia enam kunagi kedagi, kes sind nii armastaks.. vaid pigem sa kardad, et sulle endale ei meeldi mitte keegi nii palju.
See juhtub kui sul mõne inimesega “klikib” ja mõnega mitte. Ja neid, kellega “klikib”, neid on väga väga vähe.. No nagu sa ütlesid.. paar tükki elus on ette tulnud.

Selline võime armastada ei ole mitte kõigil inimestel ja see on suur needus ja suur õnnistus üheaegselt. Needus sellepärast, et su tunne on nii tugev, et ta pöördub lõpuks sinu enda vastu kui sa ei suuda seda ohjeldada. Ja see oskus tuleb alles ajaga, kogemustega ning mingit tüüpi kalestumisega.
Senikaua võib see tunne olla su sees mõnes mõttes nagu kasvaja organismis. Ta ei ole sulle endale sugugi mitte alati väga hea.
Ja teisest küljest.. õnnistus on see ka. Sest seesama intensiivsus, mis ühest küljest sind hävitab, viib su teisest küljest sellisesse taevasse, mida vähetundlikumad inimesed ettegi ei kujuta.

Kas ma eksin, kui ma pakun, et su elus on veel mõned huvid, mis on samamoodi väga tugevalt fokuseeritud? Selles mõttes, et sa tegeled üsna väheste asjadega, aga nendega põhjalikult?

Väga paljud ei mõista sind ega saagi kunagi mõistma. Ses suhtes pole halvustamist mõtet väga tähele panna. See on nagu sügavas depressioonis inimestele öeldakse, et “mõtle positiivselt”.
Ja selles suhtes on õigus, et see on tõesti mingit sorti vaimuhäire. Ega selles pole midagi valet. Aga ilmselt sa ei saa sellest lahti. Saad ainult õppida sellega koos elama. Ja ära unusta, et kuigi valus ja elu valitsev.. ühelt poolt.. teiselt poolt on see eriline. Naudi seda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole – aitäh! Pole küll teemaalgataja, aga Sul on õigus, et seda erilist tunnet tekib vähestega. Olen üle 50 ja elus kolm korda armastanud. Esimene oli 20-aastaselt, ei jõudnud kuhugi ja põdesin seda pikalt. Järgmine oli 30-aastaselt, ka ei viinud kuhugi. Kolmas oli 49-aastaselt ja kestab.
“Augutäiteid” sai proovitud, aga no ei huvita. Oli isegi pikem ühepoolne suhe (minu poolt sümpaatia, tema poolt armastus) – meeldiv ja tore oli, aga ei arendanud ja sügavamalt korda ei läinud. Asjad, mis armastatuga seoses sügavalt puudutasid, nonde teistega ei morjendanud. Nii et armastuse needus ja õnnistus sai selgeks – nagu ka see, miks paljud ühiskonnad suhtuvad armastusse suure umbusuga ja peavad seda abielu alusena kahtlaseks. Vastastikune sümpaatia on hoopis kergem: pooled asjad ei riiva ning saab kenasti hakkama. Paljud inimesed ongi õnnelikes suhetes seetõttu, et see väga sügavale ei lähe ja on hea kaaslase tunne. Aga igaühele selleks ei piisa. St – sõbrad võivad ju olla, aga ainult sõbra tasemel. Lähemale ei taha. Lähemale tahad vaid neid, kes tõesti lõikavad su ellu kui noaga. Palju neid on elus üldse võimalik kohata?

Hobide osas – viiimane kägu – päris õigus ei ole. Mind huvitavad paljud asjad, aga jah, neid asju, mis on jäänud tänaseni tegemiseks, on tõesti vähe. Ja neis meeldib puurida ka rohkem kui enamikele sama asja harrastajatele, uurida ajalugu jms. Kuid enamasti kui miski huvitama hakkab, siis üritadki endale asja põhjalikult selgeks saada – vähemalt teatud piirini – ja see nõuab enamasti mitu head aastat. Inimesega on samamoodi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 22:00; 23.01 18:55; 24.01 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtes on 2 inimest. Sa ei saa mingi jõuga kedagi suhtesse sundida. Suhte ehitamiseks ja hoidmiseks on vaja 2 inimest. Kui 1 ei tee midagi suhte loomiseks ega elusolemiseks, siis on see ajaküsimus, kuni pole enam midagi. Nii et lase sellel teisel minna. Armastamiseks ei pea teine koguaeg läheduses olema. Kui on tõeline armastus, suuda armastad aka siis kui teine elab kellegi teisega õnnelikult. Oled siiralt õnnelik, et sinu armastatud inimesel läheb hästi. Hetkel sind lugedes tundub küll, et armastuses on asi kaugel, pigem on tegemist suhtesõltuvusega. Ja iga suhtesõltuvus tapab armastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtes on 2 inimest. Sa ei saa mingi jõuga kedagi suhtesse sundida. Suhte ehitamiseks ja hoidmiseks on vaja 2 inimest. Kui 1 ei tee midagi suhte loomiseks ega elusolemiseks, siis on see ajaküsimus, kuni pole enam midagi. Nii et lase sellel teisel minna. Armastamiseks ei pea teine koguaeg läheduses olema. Kui on tõeline armastus, suuda armastad aka siis kui teine elab kellegi teisega õnnelikult. Oled siiralt õnnelik, et sinu armastatud inimesel läheb hästi. Hetkel sind lugedes tundub küll, et armastuses on asi kaugel, pigem on tegemist suhtesõltuvusega. Ja iga suhtesõltuvus tapab armastust.

See on küll mõttetu moraali lugemine. Mina olen teemaalgataja sarnane inimene ja küll me teame, mismoodi oleks õige mõelda ja usu, me soovimegi neile inimestele head, mis aga ei vähenda absoluutselt valu, mida läbi elame. Ilmselt ma ei eksi, kui arvan, et teemaalgataja on samuti üpris analüüsiv inimene.
Olen just sellises olukorras. No ei lähe üle! Mõtle nii või naa!

Küll aga võib öelda, et tegemist on sisemise turvatunde ja mingit sorti enesekindluse puudumisega, mis tekitab ka hirmu tuleviku ees. Niisamuti, nagu elu mitte usaldamine, sest nagu juba keegi eelnevalt mainis, sellist tunnet ja inimest otsi või tiku tulega taga! Kui oled lõpuks leidnud, ei suuda kuidagi käest lasta…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armastasin samuti kunagi nõnda.
Ja samuti nutsin.
Nutsin sellepärast, et ma kartsin üksindust, ei osanud üksinda olla. Selles üksindusehirmus sukeldusingi järgmisse suhtesse, olen selle tõttu väga palju kannatanud.

Oleks olnud sel hetkel keegi kõrval, kes oleks aidanud mul iseendaga sõbraks saada, lohutanud sõnadega: üksinda olla on väga okei.
Selle asemel aga ema tänitas, et ega mina ei ole süüdi et X sind maha jättis ja vanaema lohutas, et igale potile on ikka kaas olemas kusagil. Aga mina oli 25 ja absoluutselt kõik noormehed, kes mulle meeldisid, olid juba kellegiga suhtes. Parimad sõbrannad said lapsi ja aina küsisid, et noh, oled kellegi leidnud? See oli 90-ndate algus. Täna on õnneks suhtumine “mehelesaamisse” hästi palju muutunud. Ma vist olin vales ajastus …

Ahjah, seda SUURT armastust rohkem minu ellu ei tulnudki. Pole seda tunnet enam kunagi rohkem tundnud. Aga nüüd ma armastan iseennast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kasvasid isata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 23:33; 24.01 17:41;
To report this post you need to login first.

Takerduv kiindumusmudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selline armumisperioodil ehk nii kuni aasta.

Aga et aastaid ja aastaid sellise hullunud kirega armastada- energiat ei jaguks muudele asjadele siis ju 😀
Armastan oma abikaasat, aga see selline vaikne ja soe tunne pigem kui suur kirgede torm.
Mulle sobib nii.
Üksijäämist ei karda ja abikaasa külge ei klammerdu.

Aga miks sina nii armastad- ma soovitan vastus koos terapeudiga üles leida 🙂
Äkki siis leiad ka tasakaalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas keemia, sul tekitab hormonaalsüsteem armumisel ülestimulatsiooni. Ilmselt pead võtma endale reegliks, et kokku elama ei asu kellegagi enne, kui see hull armumise periood on möödas, muidu ei ole sa üldse võimeline adekvaatselt maailma ja oma partnerit ning teie kokkusobivust hindama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sina nii armastad- ma soovitan vastus koos terapeudiga üles leida ????
Ja loomulikult tuleks valida meesterapeut, ja siis tänutäheks mõistva kuulamise eest temasse armuda. Lennutab otse probleemide tuumani.
Kaob ära igasugune isu veel kunagi armuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba armastan, siis kogu täiega. Kaaslane seda ilmselt ei tea, kuna väljapoole ma seda näidata ei oska ega suuda. Minu jaoks on armastusest rääkimine võimatu.

Ma ei saa aru nendest, kes ütlevad, et nende elus ei muutuks midagi ning nad poleks kurvad, kui partner ühtäkki minema jalutaks. Täielik kosmos. Ma olen isegi siis kurb, kui mõni sõber pildit kaob. Olengi melanhoolik, inimesed on erinevad ja ausalt öeldes ei oma see niikaua tähtsust, kui ainult mina enda tunnete all kannatan, tõesti ei näita välja ega räägi neist. Veider lugeda, et “kalgid” vaatavad minusugustele ülalt alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, kui ühe või kaks sellist armastust oled ebaõnnestunult läbi elanud, siis ei tahagi enam lähisuhteid. Need on liiga kurnavad. Sõprad on hoopis lihtsamad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 22:00; 23.01 18:55; 24.01 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba armastan, siis kogu täiega. Kaaslane seda ilmselt ei tea, kuna väljapoole ma seda näidata ei oska ega suuda. Minu jaoks on armastusest rääkimine võimatu.

Ma ei saa aru nendest, kes ütlevad, et nende elus ei muutuks midagi ning nad poleks kurvad, kui partner ühtäkki minema jalutaks. Täielik kosmos. Ma olen isegi siis kurb, kui mõni sõber pildit kaob. Olengi melanhoolik, inimesed on erinevad ja ausalt öeldes ei oma see niikaua tähtsust, kui ainult mina enda tunnete all kannatan, tõesti ei näita välja ega räägi neist. Veider lugeda, et “kalgid” vaatavad minusugustele ülalt alla.

Ma samasugune. Tegelikult keegi ei teagi, mis mu hinges tegelikult toimub. On tembeldatud külmaks inimeseks. Pealtnäha ilmselt olengi, aga tegelikult seest keeb. Vahest ,kui abikaasa on enne mind magama jäänud, siis salaja nutan. Nutangi sellepärast, et ma teda nii meeletult armastan, aga neid sõnu mu huulilt pole kunagi välja tulnud ja ilmselt ei tule ka kunagi. Pidevalt üritan endale selgeks teha, et ei tohi nii sügavalt kiinduda ja vahest vägisi kisun end eemale ja ükskõikne olema. Tegelikult südames hirmsasti kardan, et äkki suhe lõppeb ja üritan end juba varem selleks valmistuda, kui see nii minema peaks, et pauk poleks nii hirmus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 23:33; 24.01 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka selline. Paar inimest on siin asjast õigesti aru saanud. Asi ei ole väheses enesekindluses või hirmus, et keegi mind ei armasta. Lihtsalt hirm, et ma ei leia kedagi, keda ma ise suudaks niimoodi armastada. Olin hullumiseni armunud ühte oma sõpra ca 5 aastat. Päris suhteni see asi ei jõudnud mitmetel põhjustel ja praegu vaadates ehk parem ongi nii. Olin omadega aga täiest läbi kogu sellest tundemöllust, kui oli hea, siis oli suisa taevalik ja kui asjad olid halvad, siis täielik põrgu. Olin kindel, et enam kedagi sellist ma ei leia. Lihtsalt rahulikult aktsepteerisin seda varianti ja veetsin aastaid selle arvamusega. Olen väga sotsiaalne ja välimuselt kena naine, kohtusin väga paljude meestega selle aja jooksul. Kenad, targad, vaimukad ja igatepidi suurepärased kandidaadid, nii mitmedki proovisid midagi aga minul huvi puudus. Eks seiklusi oli ikka aga ei ühtegi suhet, sest mingi x faktor jäi alati puudu. Lõpuks täiesti suvalisel õhtul kohtusin siis oma praeguse abikaasaga. Ja siis armusime mõlemad ülepeakaela, sest leidsin lõpuks selle inimese, kes vastab kõikidele kriteeriumitele, mis mul partneri suhtes on ning lisaks sellele on tal see miski ja ta mõistab armastust samamoodi kui mina. Olemegi siis kaks hüsteerilist armastajat nagu siin enne mainiti. Ikka kogu ihu ja hinge ja saba ja karvadega. Lihtsalt teise samasugusega koosolles saabus lõpuks ka see igavestiigatsetud rahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ma niimoodi armastan?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.