Esileht Kodunurk Mis on juhtunud kanalihaga??

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mis on juhtunud kanalihaga??

Postitas:

Istun ja söön oma kanapada ja olen täitsa hämmelduses, varsti ei julge enam kanafileed osta. Igasugused kanaroad on alati mu leivanumbriks olnud, aga viimased 3 korda on kanalihatükid jäänud vintsked ja kiulised. Näri nagu sealiha ja pärast on hambavahed kiude täis 🙁 koukisin lausa paki prügikastist välja- seekord valmistas pettumuse Talleggi kana sisefilee. Eelmiste kordade tootjat ei mäleta paraku.kanasid toidetakse kuidagi teistmoodi või süstitakse liha vm? Kõlab jah nagu linnalegend, aga kui vanasti igas asendis tehtud kanatoidud olid maitsvad ja nüüd kaalun kogu toidu wc-potist allaviskamist, siis on midagi ikka mäda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta praegu, kes on tootja, aga mina ostan fileena ainult seda, mille pakend on tagaküljes roheline. Või siis ostan üldse terve kana Rimist ja kasutan teemast “ühest kanast 5 toitu perele” omandatut:) Talleggi filee on olnud paar korda vintske ja enam seda ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peres läheb rinnafilee enamasti koerale (ühest kanast 5 toitu), hea õnnega suudan salati sisse hakituna pereliikmetele sisse sööta (tuim, puine kuiv liha)
kõige parem tükk kanast on reiefilee, siis õnnestub roog alati

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

filee ongi kuiv ja vintske. kintsuliha on selline õrn ja mahlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peres läheb rinnafilee enamasti koerale (ühest kanast 5 toitu), hea õnnega suudan salati sisse hakituna pereliikmetele sisse sööta (tuim, puine kuiv liha)
kõige parem tükk kanast on reiefilee, siis õnnestub roog alati

filee ongi kuiv ja vintske. kintsuliha on selline õrn ja mahlane.

No kui te fileega muud teha ei oska, kui seda tuimaks tallanahaks vaaritada, siis ärge ometi selles liha süüdistage, vaadake ikka peeglisse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juba mõnda aega probleeme olnud talleegi rinnafileega – praadides ajab palju vett välja ja ahjus jääb tuim ja vintske. Hiljuti panin korraga ahju neli rinnafilee tükki – 2 Talleggi ja 2 Rannamõisa oma. Esimesed tuimad ja vintsked, teised pehmed ja mahlased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peres läheb rinnafilee enamasti koerale (ühest kanast 5 toitu), hea õnnega suudan salati sisse hakituna pereliikmetele sisse sööta (tuim, puine kuiv liha)
kõige parem tükk kanast on reiefilee, siis õnnestub roog alati

filee ongi kuiv ja vintske. kintsuliha on selline õrn ja mahlane.

No kui te fileega muud teha ei oska, kui seda tuimaks tallanahaks vaaritada, siis ärge ometi selles liha süüdistage, vaadake ikka peeglisse!

Just minu sõnad. Rinnafileest saab kergesti ja lihtsalt äärmiselt mahlase ja hea roa. Tõsi, selle tüki juures on üleküpsetamine kerge. Isegi paar minutit liiga kaua fritüüris või pannil muudab liha kumjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 16:57; 10.08 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere sööb kana väga sageli. Kord nädalas vähemalt. Ehkki olen eestimaise austaja, siis olen juba pikemat aega märganud, et Talleggi kana on kuiv ja ei ole maitsev. Rannamõisa kana on oluliselt mahlasem ja maitsvam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kodus kassid ja tuhkrud ning nad ei taha juba aastaid poest ostetud kanaliha süüa. Kui on tuttava vabapidamise kuked, siis nende liha söövad hea meelega. Ometigi on need kuked tõesti lastud vanaks elada ja inimene neid naljalt ei sööks. Ei tea mis saasta seal poes müüdavale sisse on söödetud ja süstitud, et loomad ka ei taha. Eks neil parem nina ja tunnetavad ära. Karta on, et ise ka ei osta enam seda, pigem olen ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna just tegin Talleggi rinnafileed. Ei saa küll aru, et midagi oleks pahasti.
Lõikasin ca sentimeetrised viilud, andsin korra kummalegi poolele vasaraga pihta, paneerisin ja maitsetsasin, praadisin ca 1,5 -2 minutit mõlemalt poolt.
Tulid head ja mahlased nagu ikka, ei mingit vahet varasemaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 00:03; 10.08 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna just tegin Talleggi rinnafileed. Ei saa küll aru, et midagi oleks pahasti.
Lõikasin ca sentimeetrised viilud, andsin korra kummalegi poolele vasaraga pihta, paneerisin ja maitsetsasin, praadisin ca 1,5 -2 minutit mõlemalt poolt.
Tulid head ja mahlased nagu ikka, ei mingit vahet varasemaga.

Kuidas Tallegg-is muidu palgad on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 16:57; 10.08 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna just tegin Talleggi rinnafileed. Ei saa küll aru, et midagi oleks pahasti.
Lõikasin ca sentimeetrised viilud, andsin korra kummalegi poolele vasaraga pihta, paneerisin ja maitsetsasin, praadisin ca 1,5 -2 minutit mõlemalt poolt.
Tulid head ja mahlased nagu ikka, ei mingit vahet varasemaga.

Kuidas Tallegg-is muidu palgad on?

Ah, ära püüa nii vaimukas olla. Ka leedukate fileest teen samamoodi ja mingit vahet kummagi kasuks ega kahjuks ei ole näinud. Ainult külmutatud lihast tehes on tulemus kuivem.
Ilmselt pole ka meie kassid-koerad eriti pirtsakad, nemad söövad ka külmutatud-sulatatud kana, sellist asja pole veel juhtunud, et midagi alles jätaksid. Pole tähele pannud, mis firma oma nemad saavad, turult ostan odavamat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 00:03; 10.08 11:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Mis on juhtunud kanalihaga??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.