Esileht Beebi ja mitmikud Nahast või kangast kattega vanker

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nahast või kangast kattega vanker

Postitas:

Kumba soovitate ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitse asi. Mul on mõlemad olnud. Tekstiilist meeldivad siiski rohkem – suurem mustri ja värvi valik. Nahast on tavaliselt valged, mustad, beežid ja hallid. Leidub ka nahk+tekstiil kombosid. Tekstiile on lihtsam masinas pesta (võib tsentrifuugida), naha pesemisel peab ettevaatlikum olema (õrnpesu või ainult käsitsipesu. Samas mõned väidavad, et naha masinas pesemine tekitab selle mõranemist).
Mul oli nahast käru – ei meeldinud. Esiteks see nahk oli pigem nagu vakstu – selline kõva, mitte nagu riietusesemete valmistamiseks kasutatud pehmem nahk. Teiseks läks mustast nahast käru isteosa suvel päikese käes ikkagi kuumaks (jah, tean, et peab lambanaha alla panema, aga jalgadeosale see ei ulatunud ning palja säärtega kuuma naha peal istuv laps hakkas virisema).
Mul varsti kolmas beebi tulekul ning valin ikkagi tekstiilist käru. Tekstiili saab vajadusel spreivärviga värskendada ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 12:05; 21.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahast iga kell. Just eelkõige seetõttu, et seda on lihtne puhastada, niiske lapiga korra üle ja ongi valmis, lisaks nahk ei pleeki ära nagu tekstiilist vankritega tihti juhtub.
Nahast vankrid on ilusamad, mulle just meeldivad pigem ühevärvilised, ilma igasuguse sigri-migrita. Aga eks see on igaühe oma maitse küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekstiili saab vajadusel spreivärviga värskendada ka

Kuidas see tekstiili värskendamine käib? Millega võiks punase vankri tekstiile värskendada? Mure just kaarvarjuga, mis veidi heledamaks pleekinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekstiili saab vajadusel spreivärviga värskendada ka

Kuidas see tekstiili värskendamine käib? Millega võiks punase vankri tekstiile värskendada? Mure just kaarvarjuga, mis veidi heledamaks pleekinud.

Käsitööpoodides müüakse pihustatavaid kangavärve – pihustad ja lased kuivada, ei pea isegi värvikinnitit kasutama. Hiljem kannatab kuni 30-kraadiga pesta ka. Käsitööfoorumitest on näha, et nii mõnedki kasutavad seda ka pleekinud vankrite ülesvuntsimiseks.
Vaata Youtube’ist, nt kuidas pleekinud Bugaboo töökojas ära värvitakse ja näeb välja nagu uus
https://www.youtube.com/watch?v=deMPCMAczRo

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 12:05; 21.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Nahast või kangast kattega vanker

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.