Esileht Ilu ja tervis Ninatiibade poorid ummistuvad väga ruttu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ninatiibade poorid ummistuvad väga ruttu

Mul ei ole näol muidu suurt probleemi pooridega. Aastatega on poorid küll suurenenud, aga sodi väga ei kogu. Tõeline probleem on aga ninasõõrmetega, eriti just nende kohtadega, kus nina külgede pealt näoga kohtub. Sinna koguneb sisuliselt iga päev pooridesse sodi. Õrnalt pigistades tulevad valged “ussikesed” välja, mille lõhn pole ka meeldivaim. Mida ma valesti teen, et need poorid nii ruttu umbe lähevad? Probleeme on ka kuperoosaga, seega ei saa ma sealt väga poore tühjaks pigistada, muud puhastusvahendid aga pole nii tõhusad.

Kasutan igapäevaselt kerget jumestuskreemi, mida õhtul eemaldan spetsiaalse näovahuga. Seejärel loputan puhta veega ja kreemitan nägu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 11:41; 20.06 19:21; 21.06 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ussikesed on rasu, mida sinu keha toodab. Sa elad. Aitaks ehk väheke sport, toitumise jälgimine ja saun.
Millised sinu isa ja ema välja näevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No tean ise ka, et rasu. Arusaamatu on see, miks see rasu nii ruttu pooridesse koguneb, kui tegelikult ei ole mul rasune näotüüp. Söôn tervislikult, magusat vähe. Saunas ei käi – ei ole kohta, kus käia, kuperoosaga pole soovitav ja tegelikult saunakuumus üldse ei meeldi ka.

Emal pole üldse poore näha, tal on väga kuiv nahk. Isal on vist natuke rasusem, aga kohe kindlasti ei ole tal midagi, mis nahaprovleemidele viitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 11:41; 20.06 19:21; 21.06 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemid ja meik ummistavad. Mul nt paar konkreetset näokreemi tekitavad hoopis rohkem ummistunud poore

See nüüd on pisut vananenud arusaam, korralik, näotüübile sobiv kosmeetika ei ummista poore, pigem kaitseb tolmu, mustuse jms eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õrnalt pigistades tulevad valged “ussikesed” välja, mille lõhn pole ka meeldivaim.

Mis kreeme kasutad? Minul ajavad näonaha imelikult lehkama igasugused superlooduslikud kreemid.
Võib-olla aitab ka harvem pigistamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul aitab näokoorija, ei pigista midagi. Kui sul pole komedoone, st. tugeva musta peaga “ussikesi”, siis jäta oma näonahk rahule, rasu on loomulik nähtus. Või kasuta õhtul sealt puhastamiseks mett, see koorib hästi õrnalt pealmise rasukihi maha neil pooridel.

Ei, mustapealisi mul pole. Aga minu meelest näevad need valged ka piisavalt inetud välja, lähedalt vaadates on ju näha, et poorid on täis. Teiselt poolt tundub aga tõesti, et mida rohkem pigistan, seda kiiremininpoorid taas rasuga täituvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 11:41; 20.06 19:21; 21.06 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitab näokoorija, ei pigista midagi. Kui sul pole komedoone, st. tugeva musta peaga “ussikesi”, siis jäta oma näonahk rahule, rasu on loomulik nähtus. Või kasuta õhtul sealt puhastamiseks mett, see koorib hästi õrnalt pealmise rasukihi maha neil pooridel.

Ei, mustapealisi mul pole. Aga minu meelest näevad need valged ka piisavalt inetud välja, lähedalt vaadates on ju näha, et poorid on täis. Teiselt poolt tundub aga tõesti, et mida rohkem pigistan, seda kiiremininpoorid taas rasuga täituvad.

loomulikult, kui nahk selle rasu tootis, siis oli see mingi funktsiooni(uuenemine, niiskus, kaitse vms) toimumiseks vajalik. Nüüd sina pigistad selle välja, see annab signaali, et funktsiooni tarbeks toodetud rasu on kadunud, funktsiooni tsükkel on katkenud, järelikult vaja uus toota. Jäta järele, enne kui asi päris halvaks läheb. Sul on niigi kergelt probleemne nahk ja sina püüad seda probleemi mingi rumala ilustiili nimel igati suurendada, nii jätkates on sul varsti edu. Võimalik küll, et mitte just sinu soovitud suunas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on kombineeritud näonahk, nina ümbert on rasune, mujal normaalne. nii tuleb seda nahka ka käsitleda ja hooldada. poorilisele nahale mõjub hästi igasugune higistamine (trenn, saun, aur)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega puhas rasu ju ei jää valge ja tükiline seal pooris, puhas rasu on vedel ja värvusetu, puhtast poorist voolab see välja nirena (väga rasuse naha puhul on näha). See valge mass pooris on hoopis naha sarvkiht, mis on segunenud rasuga ja moodustab sellise pudru. Tegemist on sarvestumise häirega (liiga kiire sarvestumine), mis on poorsele ja rasusele nahapiirkonnale üsna tüüpiline. Poor ei suuda sellest vabaneda ja see jääb sinna pidama, moodustab komedooni. Pigistamine ei muuda küll rasu tootmist suuremaks, nagu siin keegi väitis. Pigistamisel on muid kahjulikke kõrvalmõjusid. Kui on selline ilma suurema korgita komedoon (putru täis poor), siis vahel selline puhastub otsast ise ja koorimine natuke aitab, vähemalt ei lähe see kogu aeg suuremaks nagu mustpead, mida ei tohi lasta väga suureks kasvada, sest kui lõpuks välja pigistada, jääb suur auk järele, mis ei tõmbu enam kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Ninatiibade poorid ummistuvad väga ruttu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.