Esileht Ilu ja tervis Nux vomica homacord ja pärmseen

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Nux vomica homacord ja pärmseen

Postitas:

Tere

Mul on pikaajaline probleem pärmseenega. Apteegist ostsin pealkirjas mainitud homöpaatilise ravimi. Kas keegi on seda võtnud ja kuidas on mõjunud. Küsimus ei ole ainult pärmseenes tupes,vaid kogu kehas.
Tupeküünlad on leevendust toonud,kuid ainult lühikeseks ajaks.
Ma oleks väga tänulik kui leiaksite aega vastata:)

Ilusat kevadet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toitumismuudatused: 0 valget suhkrut, 0 alkoholi, vähe piimatooteid, joo puhast vett ja puuvilja-köögiviljasmuutisid. Õhtuti 1 tilk Citrosepti veega. Kõike seda koos hom vahendiga (see on kompleks, sobib küll).
http://hpathy.com/homeopathy-papers/the-homeopathic-treatment-of-candida/2/

http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisemured/parmseene-vohamine-soolestikus-pohjustab-mitmeid-tervisehadasid?id=69698969

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul on pikaajaline probleem pärmseenega. Apteegist ostsin pealkirjas mainitud homöpaatilise ravimi. Kas keegi on seda võtnud ja kuidas on mõjunud. Küsimus ei ole ainult pärmseenes tupes,vaid kogu kehas.
Tupeküünlad on leevendust toonud,kuid ainult lühikeseks ajaks.
Ma oleks väga tänulik kui leiaksite aega vastata:)

Ilusat kevadet!

Millised on su sümptomid? Mul ka pärmseen ja raske jagu saada. Kas juukseid langeb peast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 13:53; 24.03 09:54; 24.03 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas aru saada, et pärmseen on KOGU kehas?
Minul oli väga pikka aega tõsine probleem tupeseenega, vahepeal oli asi juba nii hull, et eluisu kadus.
Günekoloog kirjutas välja mingisuguse ravimi. Peale seda ei mäleta ka, mis tunne see oli kui seen oli.
Kui sind huvitab siis võin välja uurida, millega tegu oli. Hetkel peast nii ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biolatte madame tuppe ja originali sisse võtta.

Kuidas saab aru, et pärmseen on kogu kehas? Olemas on see seal koguaeg, peabki olema. Kui liigselt vohama hakkab (enamasti eluviisidest tingituna), siis on jama. Kui juba on nähtavad sümptomid nt tupeseen, siis on päris kindlasti pärmseen kogu kehas. See tuleb ju kõik soolestikust.
Lokaalsed ravimid (nt tupeküünlad mida günekoloogid enamasti kirjutavad) aitavad vaid ajutiselt, tupeseen jääb korduma ja korduma kuniks need tupeküünlad ka enam ei aita. Tuleb ravida algset põhjust ehk siis toitumist + kvaliteetseid piimhappebaktereid ja nt värskelt hapendatud toitu süüa.

Peale seda kui ma need muudatused sisse viisin, pole tupeseent olnud 6a. Selle aja sisse on jäänud ka kaks rasedust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 04:54; 01.04 07:31; 01.04 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pärmseen põhjustab seeninfektsiooni erinevates organites, siis oleks aeg ennast HIV suhtes kontrollida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pärmseen põhjustab seeninfektsiooni erinevates organites, siis oleks aeg ennast HIV suhtes kontrollida.

Hiv kindlasi ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 13:53; 24.03 09:54; 24.03 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biolatte madame tuppe ja originali sisse võtta.

Kuidas saab aru, et pärmseen on kogu kehas? Olemas on see seal koguaeg, peabki olema. Kui liigselt vohama hakkab (enamasti eluviisidest tingituna), siis on jama. Kui juba on nähtavad sümptomid nt tupeseen, siis on päris kindlasti pärmseen kogu kehas. See tuleb ju kõik soolestikust.
Lokaalsed ravimid (nt tupeküünlad mida günekoloogid enamasti kirjutavad) aitavad vaid ajutiselt, tupeseen jääb korduma ja korduma kuniks need tupeküünlad ka enam ei aita. Tuleb ravida algset põhjust ehk siis toitumist + kvaliteetseid piimhappebaktereid ja nt värskelt hapendatud toitu süüa.

Peale seda kui ma need muudatused sisse viisin, pole tupeseent olnud 6a. Selle aja sisse on jäänud ka kaks rasedust.

Minul ei olnud tupeseent üldse, minul leiti pärmseen söögitorust. Alati ei pruugigi ta tupes vohada. Aga mina tegin läbi seeneravi ja asi paranes oluliselt. Minul sai alguse kõik stressist, kiirest kaalulangetusest jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 13:53; 24.03 09:54; 24.03 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle naistearst ütles, et raseduse ajal on tupes mingi seenele meeltmööda limaeritus või midagi mis seene kasvu soodustab seega keskkond seene kasvuks soodne ja seda väga ei saa ju muuta muudmoodi kui sünnitades. Tegin ise igasugu probiootikumi kuure jne raseduse lõpus, retseptiravimit ei tahtnud võtta. Laps igastahes candidat ei ole põdenud seni, on 7 kuune rinnalaps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biolatte madame tuppe ja originali sisse võtta.

Kuidas saab aru, et pärmseen on kogu kehas? Olemas on see seal koguaeg, peabki olema. Kui liigselt vohama hakkab (enamasti eluviisidest tingituna), siis on jama. Kui juba on nähtavad sümptomid nt tupeseen, siis on päris kindlasti pärmseen kogu kehas. See tuleb ju kõik soolestikust.
Lokaalsed ravimid (nt tupeküünlad mida günekoloogid enamasti kirjutavad) aitavad vaid ajutiselt, tupeseen jääb korduma ja korduma kuniks need tupeküünlad ka enam ei aita. Tuleb ravida algset põhjust ehk siis toitumist + kvaliteetseid piimhappebaktereid ja nt värskelt hapendatud toitu süüa.

Peale seda kui ma need muudatused sisse viisin, pole tupeseent olnud 6a. Selle aja sisse on jäänud ka kaks rasedust.

Minul ei olnud tupeseent üldse, minul leiti pärmseen söögitorust. Alati ei pruugigi ta tupes vohada. Aga mina tegin läbi seeneravi ja asi paranes oluliselt. Minul sai alguse kõik stressist, kiirest kaalulangetusest jne

Seda ma ju kirjutasingi, et kui juba nähtavad sümptomid välja löövad, on asi hull. Tupeseen ei ole kunagi pärmseene esimene ilming. Kui on tupeseen välja löönud, siis ülejäänud kehas asi päris käest läinud juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 04:54; 01.04 07:31; 01.04 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle naistearst ütles, et raseduse ajal on tupes mingi seenele meeltmööda limaeritus või midagi mis seene kasvu soodustab seega keskkond seene kasvuks soodne ja seda väga ei saa ju muuta muudmoodi kui sünnitades. Tegin ise igasugu probiootikumi kuure jne raseduse lõpus, retseptiravimit ei tahtnud võtta. Laps igastahes candidat ei ole põdenud seni, on 7 kuune rinnalaps.

Saab küll muuta. Korralikud probiootikumid ning vastav dieet st rämpstoitu ei söö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 04:54; 01.04 07:31; 01.04 07:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Nux vomica homacord ja pärmseen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.