Esileht Ilu ja tervis öine higistamine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: öine higistamine

Postitas:

Millega võiks selgitada öist higistamist? Ikka nii et linad märjad.
Palav toas ei ole. Eriti just enne algavaid päevi aga viimasel ajal ka suvalisel ajal.
Naine, 43a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 14:29; 13.06 22:09; 22.06 17:10; 01.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab nagu algav kliimaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma higistasin nii kui mul kopsupõletik oli …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselged ealised iseärasused ju. Ehk siis jah – kliimaksieelne periood on alanud. Palju õnne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algav kliimaks, kilpnääre. Samas kunagi ka üks leukeemiahaige rääkis, et asi algas öiste higistamistega. Võimalusi on seinast seina, mina laseks perearstil analüüsid teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muid kaebusi peale refluksi ja kaksteistsõrmiksoole põletikuga, mis nüüdseks peaks olema kontrolli all ja taandunud, ei ole. Ah jaa, viimane HPV test oli ka positiivne, augustis uus kontroll. Loodetavasti mitte see pole higistamise põhjus.

Mäletan seda higistamist isegi 10-aasta tagusest ajast, siis ikka enne päevi. Nüüd on veidi sagedamini. Päeval ei ole miskit.

Just selline külm higi.

Igatahes, pöördun perearsti poole analüüsideks. Ja kui kliimaks siis kliimaks, mis teha, vähemalt pole mõnd halba haigust loodetavasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 14:29; 13.06 22:09; 22.06 17:10; 01.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud öine higistamine enne päevi niikaua kui ma mäletan…
Mind pigem häirib kummaline ühepäevane migreenilaadne peavalu, mis tabab mind vahetult päevade lõppedes. Vat sellele ei oska ma küll selgitust leida…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:16; 24.06 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt terviseseisundi muutus, keha võibolla võitleb mõne haigustekitajaga.
Kui linad-ööriided oled täis higistanud, siis vaheta need ära, muidu võid juba selle pärast järgmisel ööl uuesti higistada (mingi vana tarkusetera, aga kogemuslikult juba lapsena järele proovitud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega võiks selgitada öist higistamist? Ikka nii et linad märjad.
Palav toas ei ole. Eriti just enne algavaid päevi aga viimasel ajal ka suvalisel ajal.
Naine, 43a.

Mul on ka sama, olen 44. Just enne päevi. Kas sul on vahetult enne päevi 1-3 ööd või rohkem? Küsin lihtsalt huvist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega võiks selgitada öist higistamist? Ikka nii et linad märjad.
Palav toas ei ole. Eriti just enne algavaid päevi aga viimasel ajal ka suvalisel ajal.
Naine, 43a.

Mul on ka sama, olen 44. Just enne päevi. Kas sul on vahetult enne päevi 1-3 ööd või rohkem? Küsin lihtsalt huvist.

Enamasti jah 2-3 päeva enne päevi, mõnikord ka paaril esimesel päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 14:29; 13.06 22:09; 22.06 17:10; 01.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega võiks selgitada öist higistamist? Ikka nii et linad märjad.
Palav toas ei ole. Eriti just enne algavaid päevi aga viimasel ajal ka suvalisel ajal.
Naine, 43a.

Menopaus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega võiks selgitada öist higistamist? Ikka nii et linad märjad.
Palav toas ei ole. Eriti just enne algavaid päevi aga viimasel ajal ka suvalisel ajal.
Naine, 43a.

Menopaus

No minul on öine higistamine enne päevi olnud niikaua kui ma mäletan… “Higistab” tegelikult rindadevaheline ala, see õõnsus rindade vahel – no ei oska väljenduda paremini 🙂 Mujalt justkui ei higista… Näiteks palavikuga higistamine on teistmoodi – siis voolab higi ka mööda kaela….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:16; 24.06 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega võiks selgitada öist higistamist? Ikka nii et linad märjad.
Palav toas ei ole. Eriti just enne algavaid päevi aga viimasel ajal ka suvalisel ajal.
Naine, 43a.

Menopaus

No minul on öine higistamine enne päevi olnud niikaua kui ma mäletan… “Higistab” tegelikult rindadevaheline ala, see õõnsus rindade vahel – no ei oska väljenduda paremini ???? Mujalt justkui ei higista… Näiteks palavikuga higistamine on teistmoodi – siis voolab higi ka mööda kaela….

Sinul on nii, teisel on naa.
Loe linki ja mõtle loogiliselt. Lase peast läbi kõik jutud, mida oled kuulnud menopausist, küsi, kuidas su vanematel naissugulastel see oli etc.
Menopaus on lihtsalt üks võimalustest, seda küll, aga kahjuks hakkavad mõned märgid selle sissehiilimisest umbes 40-45 eluaasta vahel.
Siinse kirjutaja sümptomid on natuke sellele sarnased, mis menopausilingil kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest!

Lugesin lingi läbi. Loodetavasti siiski päevade algusega seotud on see higistamine praegu. Ühtki muud tunnust nagu ei ole, sugutung suurem kui kunagi varem jms.

Kui järgmine kord naistearsti külastan, võtan jutuks ja ehk saab kuidagi kindlaks teha, kas premenopaus või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 14:29; 13.06 22:09; 22.06 17:10; 01.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis öine higistamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.