Esileht Ilu ja tervis Olen juba ahastuses – lõputud komedoonid näol!

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Olen juba ahastuses – lõputud komedoonid näol!

Postitas:

Võin julgelt öelda, et mu näonahal tegemist on komedogeense aknega, mitte üksikute ummistunud pooridega. Olen AASTAID püüdnud leida midagi, mis aitaks ja kasu pole neist tuhkagi. See ei saa ju olla normaalne, et täna pigistan põhimõtteliselt terve näo poorid jamast tühjaks ja kahe päeva pärast on seis sama?
Kas keegi on oma näo saanud ummistunud pooridest vabaks? Mida kasutasite?

Ma tean, et maailmas on suuremaid probleeme, kui akne, kuid ma tahaks ausalt öeldes nutta juba. Koguaeg on nahk kole ja ma ei oska enam midagi ette võtta. Ma ei hakka isegi mitte kirjutama siia, mida ma juba katsetanud olen, sest see nimekiri tuleks hirmus pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga pikalt kirjutama ei hakka, aga kui veel pole katsetanud, siis soovitan aha ja bha hapete poole vaadata. Ja enne ostmist kodutöö ära teha, kuna nende toodete puhul on toote pH oluline (ja ka naha enda pH toote pealekandmise hetkel, See pH balansseerija on väga paljude blogiliste üks lemmiktooteid. Minu oma ka). Suunaks üldse nahahooldustoodete ostmisel Korea poole. Seal on nahahooldus väga au sees, seega tellin ise enamus tooteid just sealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 21:32; 26.02 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt ma ei vasta perekoolis, enam, aga sinu mure on üks ühele minu omaga. Olles 15 a võidelnud komedoonide ja jubeda aknega( selline akne, kus hommikul ärkad ja sul oleks nagu 20 valulikku sääsehammustust näos), proovinud absl kõike, alustades apteegi puhastusvahenditest, nahaarsti väljakirjutatud kreemid ja põletiku vastased tabletid,rasestumis vastased tabletid, eelmine suvi sai ka roaccutane ära proovitud( kuigi jh, roaccutane aitas, ajutiselt, ainult siis kui kasutasin, sel ajal olid kõrvalmõjud, punnid tulid tagasi kui tablettide võtmise lõpetasin)
Nüüd jutu tuumani, alles 2-3 kuud tagasi, ühel järjekordsel hommikul kui ärkan ja vaatasin et mul on näos 15-20 suuremat v väiksemat jubedat komedooni, istusin jälle arvutisse ja hakkasin googeldama, kuidas punnidest lahti saada. Seal samamoodi keegi küsis, sama küsimuse ja keegi soovitas üht kreemi, mida soomes müüakse. Õnneks elan ma soomes, läksin ja ostsin selle kohe. Olles 15 a kannatanud väga raske akne käes, siis nüüd, olles heal juhul 2 kuud kasutanud seda kreemi, vahel mõnel hommikul pole ühtegi punni. Ainus kreem mis eesti omadest mõjus oli duac geel, aga seda enam pole saada, siis see kreem mida ma praegu kasutan on liialdamata 10 korda tõhusam. BASIRON AC 5%, maksab umbes 17 eur 50 mg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korea kosmeetikat ja Mizon tooteid on müügil ka Eestis. Kaubamajas on mingi väike valik ja seal on võimalik ka proovida. Suurem valik on netipoes http://www.meon.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt ma ei vasta perekoolis, enam, aga sinu mure on üks ühele minu omaga. Olles 15 a võidelnud komedoonide ja jubeda aknega( selline akne, kus hommikul ärkad ja sul oleks nagu 20 valulikku sääsehammustust näos), proovinud absl kõike, alustades apteegi puhastusvahenditest, nahaarsti väljakirjutatud kreemid ja põletiku vastased tabletid,rasestumis vastased tabletid, eelmine suvi sai ka roaccutane ära proovitud( kuigi jh, roaccutane aitas, ajutiselt, ainult siis kui kasutasin, sel ajal olid kõrvalmõjud, punnid tulid tagasi kui tablettide võtmise lõpetasin)
Nüüd jutu tuumani, alles 2-3 kuud tagasi, ühel järjekordsel hommikul kui ärkan ja vaatasin et mul on näos 15-20 suuremat v väiksemat jubedat komedooni, istusin jälle arvutisse ja hakkasin googeldama, kuidas punnidest lahti saada. Seal samamoodi keegi küsis, sama küsimuse ja keegi soovitas üht kreemi, mida soomes müüakse. Õnneks elan ma soomes, läksin ja ostsin selle kohe. Olles 15 a kannatanud väga raske akne käes, siis nüüd, olles heal juhul 2 kuud kasutanud seda kreemi, vahel mõnel hommikul pole ühtegi punni. Ainus kreem mis eesti omadest mõjus oli duac geel, aga seda enam pole saada, siis see kreem mida ma praegu kasutan on liialdamata 10 korda tõhusam. BASIRON AC 5%, maksab umbes 17 eur 50 mg

Kas see kreem mõjub ainult punnidele või komedoonidele ka? Kas see on Soomes retsepriravim või käsimüügiravim?

Minul sama mure nagu teema algatajal. Vanust juba 40 ja oma nägu pigistan ikka mitu korda nädalas. Nina, lõug laup …. kõik kohad on komedoone täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Basiron AC-l peaks aktiivaineks benzoüülperoksiid olema, s.t tõenöoliselt on käsimüügiravim. Eestis on apteegis analoogseid tooteid müügil. Aastaid tagasi oli selleks näiteks Akne BP, aga seda vist enam ei müüda. Benzoüülperoksiid on akneravi klassika. NB! Kui ööseks peale jätta, siis võib voodipesu pleegitada. Sealjuures ööseks nahale jätmisel võrreldes paariminutise toimeajaga uuringute kohaselt mingit lisakasutegurit ei ole. Kuivatab vaid liigselt nahka. S.t mõistlikum on seda õhukese kihina nahale ja 2-10 minuti möödudes maha pesta.

Ma igaks juhuks mainin enne edasisi selgitusi ära, et ma ei ole dermatoloog, vaid selgitan asja nii, nagu mina olen sellest aru saanud. Tegemist ei ole ummistunud pooridega (mustpea alla võib tekkida lausa kerge kühmuke, pigistamisel tuleb välja kõva peaga kork). Paljudel inimestel on lihtsalt ninal, selle ümbruses ja lõual karvanääpsude ümber nähtavad rasuniidikesed (poorid), mille ülesanne on nahka rasuga niisutada. Nendesse satub ka surnud naharakke ja nende n-ö tipud võivad õhu käes oksüdeeruda ja omistada pruunika või hallika tooni. Kui seda täppi pigistada siis tuleb välja pehme valkjas-kollakas “ussike”. Pigistamisest kasu pole, sest nahk toodab ju rasu pidevalt juurde, neist niidikestest pole võimalik lõplikult lahti saada. Pigem teeb pigistamine kahju, sest avaus laieneb ja täpike muutub ka seetõttu suuremaks ja nähtavamaks. See, kas sellised korgikesed tekivad või mitte, on pärilik. Midagi otseselt halba (ummistus, põletikuoht) nende juures pole, puhtalt esteetiline probleem.

Minul on abi naha välimuse parandamisel olnud nahapuhastusõlide ja salitsüülhappega (ehk juba eespoolgi kellegi poolt soovitatud BHA) toodete kasutamisest. Lisaks korralikust niisutamisest – kui nahk on pindkuiv, siis on neid palju rohkem märgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kipuvad ka komedoonid kimbutama (eriti ninal). Minu probleemiks on pindkuiv nahk, aga selle teadasaamine võttis oma 15 aastat. Kasutasin oma probleemsel nahal ikka rasusele ja aknele kalduvale nahale sobilikke tooteid. Üks kosmeetik, kelle juurde juhuslikult sattusin, kui mu oma lapse sai, avas mu silmad. Nüüd kasutan ainult kuivale nahale mõeldud tooteid ja seis on palju-palju parem. Minu puhul ei ole ühte imetoodet. Üks asi sobib mõnda aega ja siis nahk nagu väsiks sellest. Vahetan näohooldustooteid tihti. Ilmselt ei ole veel seda ühte ja õiget leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kipuvad ka komedoonid kimbutama (eriti ninal). Minu probleemiks on pindkuiv nahk, aga selle teadasaamine võttis oma 15 aastat. Kasutasin oma probleemsel nahal ikka rasusele ja aknele kalduvale nahale sobilikke tooteid. Üks kosmeetik, kelle juurde juhuslikult sattusin, kui mu oma lapse sai, avas mu silmad. Nüüd kasutan ainult kuivale nahale mõeldud tooteid ja seis on palju-palju parem. Minu puhul ei ole ühte imetoodet. Üks asi sobib mõnda aega ja siis nahk nagu väsiks sellest. Vahetan näohooldustooteid tihti. Ilmselt ei ole veel seda ühte ja õiget leidnud.

Mul sama teema. Sattusin kosmeetiku peale, kes tegi mulle selgeks, et mul on pindkuiv nahk ja ma ei tohi kasutada tooteid, kus on sees õli. Samuti soovitas kasutada tavalisi õlivabasid niisutavaid kreeme normaalsele nahale. Minu akneprobleemid kadusid väga kiiresti. Soovitan uurida kreemide koostist. Väga paljud kreemid sisaldavad õli. Eriti igasugused looduskosmeetika sarjad a’la Dr. Hauschka, Weleda jne. Pindkuiv nahk väljendub selles, et nahk on pealt kuiv ja isegi kare (eriti talvel), aga alt rasune (tekitab aknet). Õliga tooted tõmbavad poorid umbe ja tulemuseks ongi aknega nahk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lõpetasin kohvi joomise ja nüüd näonahk puhas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin julgelt öelda, et mu näonahal tegemist on komedogeense aknega, mitte üksikute ummistunud pooridega. Olen AASTAID püüdnud leida midagi, mis aitaks ja kasu pole neist tuhkagi. See ei saa ju olla normaalne, et täna pigistan põhimõtteliselt terve näo poorid jamast tühjaks ja kahe päeva pärast on seis sama?
Kas keegi on oma näo saanud ummistunud pooridest vabaks? Mida kasutasite?

Ma tean, et maailmas on suuremaid probleeme, kui akne, kuid ma tahaks ausalt öeldes nutta juba. Koguaeg on nahk kole ja ma ei oska enam midagi ette võtta. Ma ei hakka isegi mitte kirjutama siia, mida ma juba katsetanud olen, sest see nimekiri tuleks hirmus pikk.

Mul oli sama, igal õhtul võisin näo mädast puhtaks pigistada. Kasutasin alati pesus näopesugeele ja tead, ükskord said otsa ja hakkasin nägu pesema ainult sooja veega. Mitte leige veega ja mitte kuuma veega, aga sooja veega. Pesin näo ja kuivatasin paberrätikusse. Nädalaga hakkas nägu rasu vähem eritama ja 2 nädala pärast olid ninal komedoonid 2 korda pisemad. Kuuaja pärast on nad nüüd veel pisemad. Ma pesengi nägu nüüd ainult sooja veega ja mul pole mitte ühtegi punni ega midagi. Uskumatu. Need näopesugeelid kuivatavad nahka ja nahk hakkabki metsikult rasu tootma. Nüüd mul nägu kuivab, esimest korda elus ma pean 3 korda päevas nägu kreemitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga pikalt kirjutama ei hakka, aga kui veel pole katsetanud, siis soovitan aha ja bha hapete poole vaadata. Ja enne ostmist kodutöö ära teha, kuna nende toodete puhul on toote pH oluline (ja ka naha enda pH toote pealekandmise hetkel, See pH balansseerija on väga paljude blogiliste üks lemmiktooteid. Minu oma ka). Suunaks üldse nahahooldustoodete ostmisel Korea poole. Seal on nahahooldus väga au sees, seega tellin ise enamus tooteid just sealt.

Koostise poolest tundub mingi odav sodi olevat:

Water, Glycerin, Sodium Lactate, Alcohol, Butylene Glycol, Glycolic Acid, Lactic Acid, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Fragrance, propylparaben, portulaca Oleracea extract, Salicylic Acid, Disodium Edta, Propylene Glycol, Gentiana Lutea Root Extract, Achillea Millefolium Extract, Artemisia Absinthium Extract, Arnica Montana Flower Extract, Carica Papaya Fruit Water, Potassium Sorbate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin julgelt öelda, et mu näonahal tegemist on komedogeense aknega, mitte üksikute ummistunud pooridega. Olen AASTAID püüdnud leida midagi, mis aitaks ja kasu pole neist tuhkagi. See ei saa ju olla normaalne, et täna pigistan põhimõtteliselt terve näo poorid jamast tühjaks ja kahe päeva pärast on seis sama?
Kas keegi on oma näo saanud ummistunud pooridest vabaks? Mida kasutasite?

Ma tean, et maailmas on suuremaid probleeme, kui akne, kuid ma tahaks ausalt öeldes nutta juba. Koguaeg on nahk kole ja ma ei oska enam midagi ette võtta. Ma ei hakka isegi mitte kirjutama siia, mida ma juba katsetanud olen, sest see nimekiri tuleks hirmus pikk.

Mul oli sama, igal õhtul võisin näo mädast puhtaks pigistada. Kasutasin alati pesus näopesugeele ja tead, ükskord said otsa ja hakkasin nägu pesema ainult sooja veega. Mitte leige veega ja mitte kuuma veega, aga sooja veega. Pesin näo ja kuivatasin paberrätikusse. Nädalaga hakkas nägu rasu vähem eritama ja 2 nädala pärast olid ninal komedoonid 2 korda pisemad. Kuuaja pärast on nad nüüd veel pisemad. Ma pesengi nägu nüüd ainult sooja veega ja mul pole mitte ühtegi punni ega midagi. Uskumatu. Need näopesugeelid kuivatavad nahka ja nahk hakkabki metsikult rasu tootma. Nüüd mul nägu kuivab, esimest korda elus ma pean 3 korda päevas nägu kreemitama.

Olen pikemat aega kasutanud Sebamedi vahtu ja ei saanud aru, miks peale kreemitamist nägu mingi aja pärast hakkab läikima. Nüüd jõudis kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BASIRON AC 5%, maksab umbes 17 eur 50 mg

Millist toodet nüüd kasutad siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pH balansseerija on väga paljude blogiliste üks lemmiktooteid. Minu oma ka.

Koostise poolest tundub mingi odav sodi olevat:

Kui koostisosi hakata siia kopeerima, siis võiks juba mingi asjalikuma lingi ka nendega kaasa anda. Vaevalt kõik lugejad ennast nii koduselt nende nimetustega tunnevad. Seega – http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_db34116149.html
Tunnen vajadust toonitada, et tegemist on pH-balansseeriva tooneriga, mitte nahahooldusega selle otsesemas mõttes. Tooneri eesmärk on naha pH-d madalamale viia, et aktiivained saaksid efektiivselt oma tööd teha. Aktiivainete eesmärk on nahka hooldada ning nahaprobleemidega tegeleda. See ei ole tooneri eesmärk, balanseeriva tooneri eesmärk on aktiivaineid abistada. Minu enda vistrikuline ja mustpeadega nahk on hulka maad paremaks läinud peale hapete kasutuselevõtmist. Tooneri link sai lisatud, kuna olen veendundud, et paljud ei teagi, mis on nende poolt kasutamisel olevate nahahooldustoodete pH. Kui on plaan happed oma hooldusesse lisada, siis pH on (kahjuks) oluline. Ma olen kasutanud Let’s Cure Pure Skin Basic Step Exfoliator toonerit, olen kasutanud Cosrx AHA BHA Clarifying toonerit, kuid kõige paremini on sobinud just eelmainitud Mizon. Selle pH on 4.3 ning selle kandmine näole on hea viis valmistada nahka hapeteks ette. Cosrx tooneri pH on nt 3.8, mis tähendab, et tegemist ei ole naha ettevalmistamisega, vaid juba naha pH viimine nt AHA happe tasemele. Paljudele see ei sobi ning ärritab liigselt nahka. Minul kaasaarvatult. Olen katsunud leida veel pH balansseerivaid toonereid, kuid mitte kusagil pole toonerite enda pH-d kirjas. Kahtlustan, et sealne pH ongi umbkaudu naha ENDA pH juures (milleks on ca 5,5 – pisut happeline, neutraalne pH on 7) ning on mõeldud pigem kasutamaks peale tooteid, mille pH on neutraalne või aluseline. Seega Mizon on jäänud lemmikuks vaatamata sellele, et see tundub mingi odav sodi olevat. Loomulikult sobivad tooted erinevatele inimestele erinevalt ning sellega tuleb nii-ehk-naa arvestada. Nahale ei mõju üldiselt aluselised tooted hästi. Kellel on probleeme nahaga, soovitan esmalt kindlaks teha oma toodete pH ning pigem vaikselt need välja vahetada naha enda pH-le lähemale liikudes. Toodete enda pH võiks olla 4.5 – 6. Ma ise üritan 5 – 5.5 vahele jääda (v.a aktiivained, milleks on C-vitamiin, BHA ja AHA – need peavad veel happelisemad olema)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 21:32; 26.02 22:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Olen juba ahastuses – lõputud komedoonid näol!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.