Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pärimine

Postitas:

Küsin igaks sajaks juhuks, kas olen kindlalt õigesti aru saanud.

Olen vallasema (laste isa sünnitunnistusel pole), mul on kaks alaealist last. Lähisugulastest on veel elus mu ema-isa ja vend. Mingit teab mis varandust, mida jaotada, et ühele lapsele üks ja teisele teine kinnisvara, niikuinii pole. On vaid üksainus korter (meie eluase) ja väike auto, vähesed säästud pangaarvel. Laene-võlgu pole.

Kas ma saan õigesti aru, et kui minuga peaks mingi õnnetus juhtuma, oleks minu pärijad niikuinii võrdselt mu kaks last? Ja kuniks nad on alaealised, jäetaks pärandi käsutamine-kasutamine-hooldamine jmt tõenäoliselt mu vanemate hooleks? Ning kui mulle selline lahendus sobib, pole mul ilmselt mingit mõistlikku põhjust testamenti teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 15:23; 04.12 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, lapsed on esimese ringi pärijad, vend ja vanemad nende kõrval ei päri midagi
laste isal on igal ajal võimalus pöörduda isaduse tuvastamiseks kohtusse ning saada seejärel ka laste ja nende vara hooldajaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laste isal on igal ajal võimalus pöörduda isaduse tuvastamiseks kohtusse ning saada seejärel ka laste ja nende vara hooldajaks

ainult sel juhul, kui ta tõepoolest siiani ei tea, et kahe lapse isa on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laste isal on igal ajal võimalus pöörduda isaduse tuvastamiseks kohtusse ning saada seejärel ka laste ja nende vara hooldajaks

ainult sel juhul, kui ta tõepoolest siiani ei tea, et kahe lapse isa on.

Vaevalt, et keegi pingsalt näpuga järge ajab ametlikes teadaannetes, et äkki olen isa. Sai ju 20a tagasi suvel tonksutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu! Laste bioloogiline isa on mängust väljas. Minu laste päritolu asjalood on sellised, et seadus välistab automaatselt igasuguse isaduse kande sünnitunnistusel, hilisema “tuvastamise” jmt variandid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 15:23; 04.12 00:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.