Esileht Ilu ja tervis Pigmendilaikude korral..

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pigmendilaikude korral..

Postitas:

millest olete abi saanud?
kas on vähenenud?
ja päikesekaitsekreemi kasutades mitte tagasi tulnud kevadel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 16:36; 11.04 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadel, kui päikest rohkem juba on (tavaliselt märtsist) hakkan päikesekaitsekreeme kasutama ja nii õnnestub hullemate pigmendilaikudeta sügiseni hakkama saada. Varem, kui kohe kevadel päikesekaitsekreeme kasutama ei hakanud, olid suve lõpuks näol ikka väga koledad ebakorrapärased laigud ja neid ei teinud heledamaks ka pleegitavad kreemid, tavaliselt kadusid ära talve jooksul järgmiseks kevadeks alles. Nüüd olen mitmes aasta hoolikas päikesekaitsekreemi kasutaja ja pruunidest laikudest pääsenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitab valgendav kreem Isis Unitone + kaitsekreemid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Isis Unitone võib kasutada aastaringselt või kasutad suveperioodil ainult kaitsekreemi? Mulle kosmeetik seletas, et suvel ei ole pleegitavaid kreeme hea kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi aitab 50 faktoriga kreem. Midagi läbi selle ikkagi peale hakkab, sest päris kriidina suvel ei liigu aga neid laike ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina puhastasin talv läbi nahka Akademiklinikeni happekoorijaga (Pure Triple Peel) ning vanad laigud kadusid täiesti, nüüd juba veebruarist kasutan pidevalt kaitsekreeme: http://www.ideaalkosmeetika.ee/ilu/nahahooldus/akademikliniken/naised

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 11:14; 12.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina puhastasin talv läbi nahka Akademiklinikeni happekoorijaga (Pure Triple Peel) ning vanad laigud kadusid täiesti, nüüd juba veebruarist kasutan pidevalt kaitsekreeme: http://www.ideaalkosmeetika.ee…..ken/naised

Kas seda kreemi võib kevadel ka kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 16:36; 11.04 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole veel jõudnud ise The Ordinary tooteid kasutada (ootan kohalejõudmist), kuid nägin, et neil oli tooteid ka pigmendilaikudega hädas olijatele. Seal lehel oli pakutud oma režiim, mis tooteid võiks kasutada, et saada pigmendilaikudest lahti:
AM(hommikuti): Alpha Arbutin 2% + HA, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Magnesium Ascorbyl Phosphate Solution 10%;
PM:(õhtul) Alpha Arbutin 2% + HA, Azelaic Acid Suspension 10% või Advanced Retinoid 2%

Tooteid küll palju, kuid hinnaklass on vägagi mõistlik. Üle 25-eurose tellimuse korral kohaletoomine tasuta. Ehk leiad siit abi: http://theordinary.com/?lang=en

Seal on ka igal pool öeldud, et kui kasutada igast happeid jne näol, siis kindlasti tuleb lisaks kaitsta päikesekaitsekreemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina puhastasin talv läbi nahka Akademiklinikeni happekoorijaga (Pure Triple Peel) ning vanad laigud kadusid täiesti, nüüd juba veebruarist kasutan pidevalt kaitsekreeme: http://www.ideaalkosmeetika.ee…..ken/naised

Kas seda kreemi võib kevadel ka kasutada?

Sobib ikka aasta läbi kasutada. Lihtsalt mina käisin selle firma toodetega töötavas salongis protseduuril sügisel ning siis ise tegin kodus edasi. Eks nad salongis teevad natuke tugevama tootega, aga ma ei raatsinud nii palju kulutada.

Ma puhastan näo ära, ringitades hõõrun nina, põsed ja lõua kreemiga üle (seda kulub imevähe) ning lasen u 10 min toimida, siis loputan leige veega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 11:14; 12.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Pigmendilaikude korral..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.