Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pikk lennureis 14 nädalal, kuidas valmistuda

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pikk lennureis 14 nädalal, kuidas valmistuda

Postitas:

Tere
Palun soovitusi kuidas ette valmistuda pikaks lennureisiks. Kokku 3 lendu ja neist pikemad 8h ja 12,5h.
Olen lugenud näiteks tugisukkadest, kas need tõesti aitavad jalgade väsimuse vastu.
Mida veel soovitaksite, et selliseks lennureisiks ette valmistuda?
Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tulin taoliselt reisilt, nädalaid 14. Mugavad ja hingavad riided on asja võti, et ei suruks kõhule. Rinnahoidja võtsin ka ära. Palju vett juua. Võimalusel seista püsti ja käia ringi iga tunni tagant. Ehk siis parim istekoht oleks vahekäigu ääres! Mul läksid küll kõik lennud kenasti ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 08:14; 17.04 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et tugisukkadest on küll kasu. Kasutasin neid kord lennureisil, kui kestus oli alla 3 tunni küll. Peaks ju sama mõju olema nagu sportides. Seega pikale lennureisile pane kindlasti. Ma ostsin apteegist mingid tugevamast materjalist põlvikud.
Ma käisin vist selle lennu ajal 2-3korda wc’s(et liikuda) ja jõin palju vett. Pikematel lendudel peaks olema mingi väike nurk ikka taga, kus niisama ennast sirutada. Oleneb lennukist muidugi. Ise olin selle lühikese lennu ajal 13 nädalat rase.
Mugavad riided on hea soovitus, aga ei saa aru, miks peaks rinnahoidjast loobuma 😀 pigem ära pane kitsaid teksapükse

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 09:29; 17.04 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelnevale, igaks juhuks peaks naistearstil laskma endale kirjutada verevedeldajat. seda tuleks süstida enne vähemalt 16 tundi kestvat lennureisi, et vähendada tromboosiriski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnahoidja lihtsalt hakkab pigistama. 3 tundi pole midagi erilist, üle 10 tunni lennul aga küll!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 08:14; 17.04 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnahoidja lihtsalt hakkab pigistama. 3 tundi pole midagi erilist, üle 10 tunni lennul aga küll!

Olen lennanud 11 tundi järjest. Midagi ei pigistanud. Tuleb õiges mõõdus rinnahoidja osta 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 09:29; 17.04 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lendasin 22 nädalal Taisse ja lend oli ca 11h, kasutasin ka tugisukkasid – jalad ei lähe paiste ja soovitan tõesti kasutada. Ma kasutasin põlvikuid nt ka enne rasedust – just paistetuse vastu 🙂
samuti süstisin end ka – eiii, see pole hirmus ega õudne ega tee kellegile halba (beebile) vaid annab pigem südamerahu. Muus osas võta snäkkimist kaasa, kaelapadi (või küsi kohe lennukis endale padi), lugemist ja muud nagu polegi 🙂 peaasi, et ära yle mõtle 🙂 rasedus pole haigus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan arstiga rääkida oma lennureisist. Ise käisime mehega Austraalias, nädalaid minnes oli 21 ja tulles 28. Lennu pikkused olid 10h-14h.
Arst kirjutas mulle trombi vastased süstid, süsti pidin tegema kui reis oli vähemalt 10-ne tunnine. Kaasa andis ka tõendi, et rasedus kulgeb hästi juhuks kui keegi lennujaamas küsima peaks.
Kandsin ka tugisukki ja jõin palju vett

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pikk lennureis 14 nädalal, kuidas valmistuda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.