Esileht Ilu ja tervis pulmakülaliste riietus – kui valge on valge :)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: pulmakülaliste riietus – kui valge on valge :)

Postitas:

Päris valge kleidiga vist ei ole sobilik minna, aga kas selline natuke kreemikas valgega oleks ok? Või peaks panema mingi värvilise lilleprossi ja/või laskma õmblejal mõne paela peale õmmelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 11:41; 13.06 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valget kannab ikka pruut ja minu meelest vahet pole kas kreemikas valge või valge, ei päästa ka see mõni triip. Pane midagi muud, kui just pruut ise mõnes värvilises kleidis pole aga siis võid ikkagi pruudi rolli jääda, sest kannad valget 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole OK. Pruudikleite tehakse ka peale lumivalge igasugustes kreemikates, naturaalvalgetes ja saja erineva alatooniga valgetes värvides ja need kõik jäägu vaid pruudi pärusmaaks, külalise seljas ei peaks mitte mingisugust tooni valge olema. Ja tõesti, mingi lipsuke või triip ei päästa siin kuidagi, muud värvi riietuse pead lihtsalt valima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastajaid, hea, et siis kleiti ikka hetke emotsiooni pealt juba ära ei tellinud, nii ilus lõige oli 🙂 Otsin midagi muud siis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 11:41; 13.06 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole OK. Pruudikleite tehakse ka peale lumivalge igasugustes kreemikates, naturaalvalgetes ja saja erineva alatooniga valgetes värvides ja need kõik jäägu vaid pruudi pärusmaaks, külalise seljas ei peaks mitte mingisugust tooni valge olema. Ja tõesti, mingi lipsuke või triip ei päästa siin kuidagi, muud värvi riietuse pead lihtsalt valima.

Ja kui pruut kannab punast või sinist kleiti? Olen käinud pulmas, kus pruudil oli must kleit. Ja kahes pulmas, kus pruudil oli lilleline kleit- ühel suurte erksavärviliste lilledega, teisel pisikesed heledad lilled. Aga vo on mul “imelikud” sõbrad ja sugulased. Igatahes on ikka väga iganenud arusaam, et pruut on valges.
Kui pruut pole päris võõras, siis soovitaks küsida, mis värvi kleiti ta kannab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pruut pole valges, siis seda imelikum, kui keegi külaline (kreemikas)valge kleidiga ringi lehvib. Jah, pooled pruutkleidide ongi lumivalge asemel elevandiluu-naturaalvalged jms.
Aga samas, alati annab jaki või salli juurde panna, koos vrviliste kingadega ja kui kleit pole pruutkleidi lõikega, siis mina pruudina laseks küll inimesel olla, mitte ei sisistaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui pruut kannab punast või sinist kleiti? Olen käinud pulmas, kus pruudil oli must kleit. Ja kahes pulmas, kus pruudil oli lilleline kleit- ühel suurte erksavärviliste lilledega, teisel pisikesed heledad lilled. Aga vo on mul “imelikud” sõbrad ja sugulased. Igatahes on ikka väga iganenud arusaam, et pruut on valges.
Kui pruut pole päris võõras, siis soovitaks küsida, mis värvi kleiti ta kannab.

Sinu näited on ju ainult veelgi ideaalsem näide sellest, miks ei tohi külaline tulla valges. Ainus, mis oleks veel tobedam kahest valge kleidiga “pruudist”, on kui pruut on muus värvis ja külalisest “pruut” on valges.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis pulmakülaliste riietus – kui valge on valge :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.