Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedana reisile

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rasedana reisile

Postitas:

Mis teie arvate, kas 34-35ndal rasedusnädalal reisile minek on mõtlematu risk või võiks veel täitsa minna? Muidu Ryanair lubab 36nda nädala lõpuni lennata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 19:57; 20.06 20:22; 20.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Euroopa sisene lend ikka plaanis. Valikus järgmised kohad: Malaga, Barcelona, Ateena, Rhodos, Mallorca, London.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 19:57; 20.06 20:22; 20.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu euroopas ju jube leitsak, üle 30 kraadi.

Ongi mõnus soe ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 19:57; 20.06 20:22; 20.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine ikka, kui jaksad! Saad veel suure kõhuga mõnusaid suviseid pilte teha ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti uuri, kas ja kui palju kindlustus katab kui peaksid reisil olles sünnitama. Alati peab arvestama, et võib-olla tekib komplikatsioone, ei saa kohe haiglast välja, kas kaaslane, kellega reisile lähed, suudab selleks ajaks omale hotelli võtta, et sulle toeks jääda. Mismoodi see vastsündinuga tagasilendamine välja näeks jne.

Võib muidugi juhtuda, et kõik läheb hästi ja ei hakka veel reisilt tagasi tulleski tükk aega pudisema, aga raseduse osas mingeid garantiisid ei ole, kunagi ei tea, millal miski juhtuda võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täpselt sama küsimuse ees. Reis peaks toimuma siis kui rasedust juba 34-35 nädalat. Kuna hetkel veel mitu mitu kuud aega, siis leppisime arstiga kokku, et otsustame kui asi lähemale jõuab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma veel mõtlen, kas minna 27-28 nädala paiku reisile 😀
Ise ilmselt nii hilja enam ei läheks(peale 32 nädalat), kui siis ainult laevaga Soome/Rootsi. Isegi kui mul kõik korras, ei julgeks enam nii hilja lennata. Samas on neid küll, kes lendavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ka ei riskiks. Nii hilise raseduse kui ka ilma tõttu. Elan ise Lõuna-Euroopas ja praegu on siin lauspäike ja tõesti kohutavalt palav, sel nädalal näiteks 35-38 kraadi. Väga raske on päeva ajal väljas olla, kohalikud väldivadki päeva ajal väljas käimist nii palju kui saavad. Arstid on andnud hoiatusi õrnema tervisega inimestele ja kuuldavasti lubavad mõned firmad oma rasedaid töötajaid töölt varem koju. Ilm võib muidugi muutuda ja reisi ajal ei pruugi olla nii hull. Ma ise, esmarasedana ja seetõttu ka kindlasti ettevaatlikumana, jätsin isegi suvise Eesti-reisi ära, et vältida asjatut stressi, mis kaasneb lennujaamade, lendamise ja kõige sellega seonduvaga, kuigi nädalaid oleks reisimise ajal vähem kui teemaalgatajal. 🙂 Aga eks igaühe oma valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis pakutavad kindlustused pärast 28. rasedusnädalat enam ei kata. Ja vastsündinu kulusid ei kata üldse. Just uurisin, kuna käisin reisil 29. rasedusnädalal. Ise tegin kindlustuse rahvusvahelise kindlustusfirmaga ja maksin nädalase kinldustuse eest ligi 100 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just käisin Barcelonas Ryanairiga. Nädalaid oli 30. Arsti käest peab võtma Fit to fly paberi, muidu ei pruugita lennule lasta. Riskisin ja lisakindlustust ei teinud sünnituse jaoks. Lend ligi 4 tundi, sinnalennates oli lennukis kohutavalt palav, jõin kaks pudelit vett ära ja piinlesin, laps koguaeg kõhus siples. Reisil oli kõik hästi, aga polnid sama, mis aasta tagasi. Mägimatkal ei saanud käia, pikki jalutuskäike ei jõudnud teha, sest emakas sageli toonuses. Rannas ja basseini ääres vedelesime, aga päiksega peab siiski ettevaatlik olema, panin küll kreemi, aga ikka sain mnaha maha. Kõhul hoidsin märga rätikut. Käisime veel šoppamas ja jalgpalli vaatamas. Pissipeatusi pidi iga paari tunni tagant planeerima, sest juua tuli kõvasti. Lahkudes oli temperatuur juba 35 kraadi varjus ja seda rasedana enam ei talu. Päikse käes on tunne nagu saunas oleks.

Meil oli reis bronnitud enne rasedust. Koguaeg oli reisil väike mure, et ega midagi ei juhtu ja sünnitama ei hakka. Nii et ehk poleks bronninud, kui oleks teadnud, et rasedus nii kaugel juba reisi ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil said ka vahetult enne rasedusest teadasaamist ostetud lennupiletid Horvaatiasse. Õnneks midagi muud ei jõudnud veel ära bronnida, kuigi mõtted olid. Reisi ajaks oleks mul 30.nädal ja vot ei julge vist enam minna. Küll ühtegi probleemi ja näidustust hetkel pole aga kuna tõesti Eesti kindlustused peale 28.-ndat nädalat enam rasedaid ei kata, siis ei julge vist seda riski võtta. Ilmselt siis mees läheb suurema lapsega kahekesi ja hävime vaid minu lennupiletiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedana reisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.