Esileht Tööelu, raha ja seadused. samasse ettevõttesse kandideerimine erinevad töökohad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: samasse ettevõttesse kandideerimine erinevad töökohad

Postitas:

On paar ettevõtet, mis lähevad kuidagi minu erialaga kokku.
Kandideerisin ühele kohale, ei saanud(käisin ka vestlusel). Nüüd on tulnud uusi tööpakkumisi(nad värbavad juurde pidevalt)
Nüüd olengi teelahkmel kas uuesti cv saata. Imelik oleks olla vestlusel uuesti sama personalijuhiga.
Samas kui ma pole piisavalt neile ok siis nad ju vestlusele ei kutsuski. Kuidas teised teeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada muidugi!

Pealkirja järgi arvasin, et on olukord, kus otsitakse samaaegselt mitut töötajat – siis tuleks ikka ametikohtade vahel valik teha, millisele kandideerida (vestlusel võib mainida, et teine koht pakub ka huvi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa oleneb personalijuhist. Mina kandideerisin kunagi firmasse, aga siis ei võetud tööle, isegi vestlusele ei kutsutud.
Umbes aasta või pooleteise pärast helistati samast firmast ja kutsuti teisele ametikohale mis sarnanes eelmisega. Töötan selles firmas juba mitu aastat. Mina mainiksin oma avalduses, et kandideerisin sinna N. ametikohale ja ei osutunud valituks, eks personalijuht siis otsustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ettevõttes erinevad inimesed kes töövestlusi läbi viivad, personali töötajad, osakonna juhid. Mõnikord on mõni puhkusel, mõni komandeeringus jne. Kindlasti ei pruugi töövestlusi läbi viia sama inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa võid sinna firmasse helistada ja küsida, kas sul tasub uuesti nüüd juba
teisele kohale kandideerida. Kui sind firma ja ametikoht ikka huvitab, siis kandideeri!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kunagi kandideerisin, vestlusele ei kutsutud, tähtaeg lõppes…vaikus. Nii nädala pärast uuesti juba kuulutus üleval, otsisid jälle sinna, saatsin uuesti…siiani vaikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa võid sinna firmasse helistada ja küsida, kas sul tasub uuesti nüüd juba
teisele kohale kandideerida. Kui sind firma ja ametikoht ikka huvitab, siis kandideeri!

Ma arvan, et ära helista ja küsi, lihtsalt kandideeri. Helistamise vastuseks öeldakse nagunii, et loomulikult tasub – seda ka juhul, kui sa eelmisel kandideerimisel head muljet ei jätnud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. samasse ettevõttesse kandideerimine erinevad töökohad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.