Esileht Pereelu ja suhted Sekslelud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Sekslelud

Postitas:

Tere.

Milliseid lelusid te voodis koos mehega kasutate?
Mida saab mehe peal kasutada ja mida naise peal?
Sooviks midagi osta meile, aga see maailm on nii kirju, et ei tea kust algust teha.
Ootaks soovitusi. Aitäh ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta endale mõni tuppe käiv äpiga juhitav kuulvibraator. seadistad äpis selle helide peale, mida kõvem heli seda rohkem väristab. eelmänguks väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub ju sellest, mis teid erutab. Minusugusele on käerauad ja piits üldjuhul out. Kui mees hirmsasti tahaks olla see rautatav ja piitsutatav, siis võiks rollimänguna kõne alla tulla.
Nii et tuleb selgeks teha, milliseid asju kogeda tahaks ja siis sellele vastavalt poodi minna ja müüjate käest nõu küsida. Nad oskavad paremat nõu anda kui meie siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 13:32; 21.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub ju sellest, mis teid erutab. Minusugusele on käerauad ja piits üldjuhul out. Kui mees hirmsasti tahaks olla see rautatav ja piitsutatav, siis võiks rollimänguna kõne alla tulla.
Nii et tuleb selgeks teha, milliseid asju kogeda tahaks ja siis sellele vastavalt poodi minna ja müüjate käest nõu küsida. Nad oskavad paremat nõu anda kui meie siin.

Ma saan naerukrambid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 15:49; 21.08 21:47; 21.08 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub ju sellest, mis teid erutab. Minusugusele on käerauad ja piits üldjuhul out. Kui mees hirmsasti tahaks olla see rautatav ja piitsutatav, siis võiks rollimänguna kõne alla tulla.
Nii et tuleb selgeks teha, milliseid asju kogeda tahaks ja siis sellele vastavalt poodi minna ja müüjate käest nõu küsida. Nad oskavad paremat nõu anda kui meie siin.

Ma saan naerukrambid!

Eriti nigel huumorisoon, kui see vastus naerukrampe tekitas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 21:33; 21.08 22:43; 21.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub ju sellest, mis teid erutab. Minusugusele on käerauad ja piits üldjuhul out. Kui mees hirmsasti tahaks olla see rautatav ja piitsutatav, siis võiks rollimänguna kõne alla tulla.
Nii et tuleb selgeks teha, milliseid asju kogeda tahaks ja siis sellele vastavalt poodi minna ja müüjate käest nõu küsida. Nad oskavad paremat nõu anda kui meie siin.

Ma saan naerukrambid!

Eriti nigel huumorisoon, kui see vastus naerukrampe tekitas…

Vastupidi, mul on väga elav kujutlusvõime. Läheb siis proua sekspoodi ja asub kirjeldama milliseid asju ta kogeda tahaks.

Mul oleks vaja … ee … kuidas seda nüüd öeldagi …
Peksa soovite?

Jjahh … midagi sellist jah …
Mis teid rohkem erutab, kas ogadega piits või mitmeharuline piits? Vaadake seda siin, ehtsast maonahast, väga erutavate sõlmedega. Kui soovite orgasmi kindlustada, siis võite lisada veel need terasest nagad, parim kvaliteet!

Noh õieti meeldib mulle enne peksu veel hästi tugev rammimine, aga mehel …
Ei teki erektsiooni, jah? Kas mõne teise mehega olete proovinud? Ei? Kindlasti proovige, see tuleb odavam, kui eelarve on piiratud.

Ei, ekre … rekt … no see, see tekib küll, aga …
Mehel on liiga väike? Selle vastu saab abi siinselt riiulilt, vaadake siia. Igas suuruses ja kvaliteedis dildod. Kas soovite, et kliitor oleks samaaegselt stimuleeritud?

Mmm … jajah, jah, jaa!
Sel juhul soovitan sellist mudelit. Meil proovimine ei ole lubatud, aga kui me praegu mõõdud võtame … te võite ise vaksaga või näpuga mõõta, milline kalle ja sügavus oleks kõige optimaalsem. Nii jah, sealt jah, julgesti. Leidke nüüd sobiv kaldenurk, mis teis erutust tekitab. Nii-nii, väga hea, otsime teile kohe midagi sobivat.
Käeraudu tahaksite ka? Kuhu te sooviksite, et teid aheldataks, kas voodipeatsisse, käed üle pea, või radiaatori külge, käed selja taga?

Mm … ma arvan, et voodis meeldiks rohkem.
Hästi, teil on hea maitse, vaadake siis siia. Päitsi külge aheldamiseks on kõige sobivamad …

Samal ajal muutub järjekord juba kärsituks. “Mul läheb buss ära!” hõikab tüse maamees tagantpoolt. Tehke rutem, kurat!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 15:49; 21.08 21:47; 21.08 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub ju sellest, mis teid erutab. Minusugusele on käerauad ja piits üldjuhul out. Kui mees hirmsasti tahaks olla see rautatav ja piitsutatav, siis võiks rollimänguna kõne alla tulla.
Nii et tuleb selgeks teha, milliseid asju kogeda tahaks ja siis sellele vastavalt poodi minna ja müüjate käest nõu küsida. Nad oskavad paremat nõu anda kui meie siin.

Ma saan naerukrambid!

Eriti nigel huumorisoon, kui see vastus naerukrampe tekitas…

Vastupidi, mul on väga elav kujutlusvõime. Läheb siis proua sekspoodi ja asub kirjeldama milliseid asju ta kogeda tahaks.

Mul oleks vaja … ee … kuidas seda nüüd öeldagi …
Peksa soovite?

Jjahh … midagi sellist jah …
Mis teid rohkem erutab, kas ogadega piits või mitmeharuline piits? Vaadake seda siin, ehtsast maonahast, väga erutavate sõlmedega. Kui soovite orgasmi kindlustada, siis võite lisada veel need terasest nagad, parim kvaliteet!

Noh õieti meeldib mulle enne peksu veel hästi tugev rammimine, aga mehel …
Ei teki erektsiooni, jah? Kas mõne teise mehega olete proovinud? Ei? Kindlasti proovige, see tuleb odavam, kui eelarve on piiratud.

Ei, ekre … rekt … no see, see tekib küll, aga …
Mehel on liiga väike? Selle vastu saab abi siinselt riiulilt, vaadake siia. Igas suuruses ja kvaliteedis dildod. Kas soovite, et kliitor oleks samaaegselt stimuleeritud?

Mmm … jajah, jah, jaa!
Sel juhul soovitan sellist mudelit. Meil proovimine ei ole lubatud, aga kui me praegu mõõdud võtame … te võite ise vaksaga või näpuga mõõta, milline kalle ja sügavus oleks kõige optimaalsem. Nii jah, sealt jah, julgesti. Leidke nüüd sobiv kaldenurk, mis teis erutust tekitab. Nii-nii, väga hea, otsime teile kohe midagi sobivat.
Käeraudu tahaksite ka? Kuhu te sooviksite, et teid aheldataks, kas voodipeatsisse, käed üle pea, või radiaatori külge, käed selja taga?

Mm … ma arvan, et voodis meeldiks rohkem.
Hästi, teil on hea maitse, vaadake siis siia. Päitsi külge aheldamiseks on kõige sobivamad …

Samal ajal muutub järjekord juba kärsituks. “Mul läheb buss ära!” hõikab tüse maamees tagantpoolt. Tehke rutem, kurat!

Näib, et nigel oli selle kohta veel leebelt öeldud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 21:33; 21.08 22:43; 21.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näib, et nigel oli selle kohta veel leebelt öeldud…

Aga sa proovi kõvemini öelda. Võta kõik jõud kokku ja ütle nii et on kohe öeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 15:49; 21.08 21:47; 21.08 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näib, et nigel oli selle kohta veel leebelt öeldud…

Aga sa proovi kõvemini öelda. Võta kõik jõud kokku ja ütle nii et on kohe öeldud.

Mida rohkem proovid seda piinlikumaks läheb. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 21:33; 21.08 22:43; 21.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti asjalik kõnelus, muide. Enamik enda soove kahjuks nii täpselt piiritleda ei suuda. Ja siis on pärast pettunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 13:32; 21.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Sekslelud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.