Esileht Väikelaps sõimekohtade jaotamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: sõimekohtade jaotamine

Postitas:

Millal jaotatakse Tallinas sõimekohti, kas juba on hakatud vanematele teatama? Kas teatatakse telefoni teel või e-kirja teel või läbi portaali? Kellel on kogemust, kas tasub lasteaia juhatajale helistada ja igaks juhuks endast eraldi veel teada anda või see käib neile pigem närvidele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 14:28; 25.04 15:28; 25.04 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul mai kuus hakatakse alles nimekirju koostama ja siis ehk juuni alguseks antakse teada.Või siis juba mai lõpus.Minu mäletamist mööda saadeti e-mail. Aga kui kaugel järjekorras on laps, seda näed eesti.ee lehel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2.mail tulevad esimesed teated. Siis mai lõpus uus ring neile, kes loobujate tõttu nimekirjas ettepoole nihkusid. Ja augustis veel üks ring. 2.mai saajatel on vist 15.maini aega otsustada ja kinnitada, see aeg oli üsna lühike. Siis teeb lasteaed vahekokkuvõtted ja pärast seda saavadki uued pered teated.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Eesti.ee lehte vaatasin, aga ei oska mitte midagi selle põhjal arvata. Esimene ei ole, rõhmi on päris mitu tükki, aga paljud sealt eest ära lasteaiarühmadesse lähevad, ei ole õrna aimugi. Aga on keegi kursis, kas lasteaeda helistamisel on ka mõtet? Ilmselt on paljud selle probleemi ees, aga tööandja tahaks juba mu sügisesi plaane teada. Kui ma kodu lähedale kohta ei saa, siis pole mõtet veel tööle minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 14:28; 25.04 15:28; 25.04 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Eesti.ee lehte vaatasin, aga ei oska mitte midagi selle põhjal arvata. Esimene ei ole, rõhmi on päris mitu tükki, aga paljud sealt eest ära lasteaiarühmadesse lähevad, ei ole õrna aimugi. Aga on keegi kursis, kas lasteaeda helistamisel on ka mõtet? Ilmselt on paljud selle probleemi ees, aga tööandja tahaks juba mu sügisesi plaane teada. Kui ma kodu lähedale kohta ei saa, siis pole mõtet veel tööle minna.

No mida meelde tuletada? Järjekord on järjekord, kohad jaotatakse järjest ja arvuti juba kedagi ära ei unusta. 🙂

Üldiselt on elu siiani näidanud, et neid eest loobujaid on ikka üllatavalt palju. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:58; 25.04 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, unustasin mainida, et osad on venekeelsed rühmad kõnealuses lasteaias. Minul ei ole midagi selle vastu kui laps ühe aasta venekeelses rühmas käib ja seda tahaksingi rõhutada juhatajale. Võikuidas sellisel juhul kohtade jaotamine käib kui ühes ja samas lasteaias on eesti ja vene rühmad? Last järjekorda pannes ei küsinud keegi, kumba rühma ma eelistan. Laps on eesti nimega, kas puhtalt selle järgi? See oleks ju natuke kummaline, lasp võib ju täiesti eesti nimega täiesti venekeelne laps olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 14:28; 25.04 15:28; 25.04 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, unustasin mainida, et osad on venekeelsed rühmad kõnealuses lasteaias. Minul ei ole midagi selle vastu kui laps ühe aasta venekeelses rühmas käib ja seda tahaksingi rõhutada juhatajale. Võikuidas sellisel juhul kohtade jaotamine käib kui ühes ja samas lasteaias on eesti ja vene rühmad? Last järjekorda pannes ei küsinud keegi, kumba rühma ma eelistan. Laps on eesti nimega, kas puhtalt selle järgi? See oleks ju natuke kummaline, lasp võib ju täiesti eesti nimega täiesti venekeelne laps olla.

Selliseid erandlikke asjaolusid ilmselt küll võiks üle küsida. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:58; 25.04 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui erinevas keeles rühmad, siis tee märge oma soovi kohta. Märkuste lahter ju on. Pane täna kohe oma soov sinna kirja!
Kohti hakatakse jaotama 1. maist ja esimesed teated tulevad viie tööpäeva jooksul.
Muidugi on palju väljalangejaid aga kas üle 2/3, seda ei tea. Niipalju on normaalne, kui igaüks oma kolmest kohast, mis kinni on pandud, lõpuks ühe valib.

Teade tuleb nii nagu soovi avaldasid. Kas postiga koju või meilitsi. Viimased saadetakse portaali kaudu meiliaadressile, kuhu selle soovisid saada.
See kõik Tallinna vastuvõtu korras kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps sõimekohtade jaotamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.