Esileht Ilu ja tervis Söögiisu vähendav vahend

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Söögiisu vähendav vahend

Postitas:

Tean, et kõlab utoopiana, kuid ikka küsin – kas keegi on avastanud toimiva tee, toidulisandi vms mis NATUKENEGI vähendaks isu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine, aga ühest sõltuvusest teise ei ole hea. Sa kas sööd pahna mis ei toida magu või siis on sul suur stress.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 22:30; 23.01 12:49; 23.01 15:48;
To report this post you need to login first.

vee joomine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkan saama miinuseid, aga minu kui aastakümnete kogemustega toidusõltlase puhul aitas süsivesikute miinimumini viimine. Ehk siis see “kurikuulus” lchf. 3-4 päeva peale alustamist võin täiesti külma kõhuga toitu vaadata/ seda valmistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vee joomine

liigne veejoomine viib kehast mineraale välja. edasi on krambid, tujutus, depressioon, jõuetus jne. vett tasub juua nii palju kui janu on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 22:30; 23.01 12:49; 23.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkan saama miinuseid, aga minu kui aastakümnete kogemustega toidusõltlase puhul aitas süsivesikute miinimumini viimine. Ehk siis see “kurikuulus” lchf. 3-4 päeva peale alustamist võin täiesti külma kõhuga toitu vaadata/ seda valmistada.

Teen ka seda, aga vahel on ikkagi selline isu, et võtab silmanägemise ära. Ma muidugi hoian sv-d alla 20g.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vee joomine

liigne veejoomine viib kehast mineraale välja. edasi on krambid, tujutus, depressioon, jõuetus jne. vett tasub juua nii palju kui janu on.

vesi nüüd küll mineraale välja niimoodi ei vii. Sel jujul peab ikka kümnete liitrite kaupa seda vett jooma. Muud diereetikumid nagu kohvi, teed ja liigne sool viivad.
Pealegi kui keha juba annab märku “janu” tundega, on see märk sellest, et organismil juba on tekkinud vedeliku vajadus ja vee joomisega ongi hiljaks jäädud. Kunagi ühest terviselehest lugesin seda. Janu tunne on keva meeleheitlik appikarje vedeliku järgi.

vett võid samamoodi stressist juua kui tegevust. inimesed joovad tänapäeval vabalt 4-5 liitrit vett päevas ilma et teeksid nad trenni vms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 22:30; 23.01 12:49; 23.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin Super Slim Green lean body capsules: http://www.frutaplantaslim.com/super-slim-green-lean-body-capsule.html

Toimisid hästi – söögiisu vähenes ja igasuguseid “hea asja” isusid tekkis palju vähem. Nende abil kaotasin 3 kuu jooksul 10 kilo, sest oli palju lihtsam tervislikult toituda, kui pidevalt ei tekkinud isu, et tahaks kommi, tahaks kooki. Ja kui muidu on mul probleeme õgimise lõpetamisega, siis sel perioodil sain muretult süüa ühe taldrikutäie ja ei tekkinud kiusatust lisa tõsta. Miinuspoole peal tekkis unetus – sageli ärkasin öösel 4-5 paiku ja enam magama ei jäänud.

Paar aastat hiljem, kui muist kilodest oli tagasi tulnud, katsetasin nende kapslitega uuesti, aga siis enam mõju ei tundnud 🙁 Ei vähendanud söögiisu, ega olnud ka seda unetuse värki, nii et ei tea, kas teise partii ajaks oli koostist muudetud või mis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB-s on Koralliklubi terviseleht, küsi nendelt. Mu meelest neil on mingeid dieedi toidulisandeid, mis annavad täiskõhutunde. Kogu toodang on naturaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Söögiisu vähendav vahend

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.