Esileht Kodunurk Soovin vaikselt töötavat külmkappi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovin vaikselt töötavat külmkappi

Postitas:

Palun nõu, soovitage külmkapi, mis sobiks avatud köögiga tuppa, soovin olemasoleva välja vahetada, sest müriseb nii häirivalt kõvasti. Tänan vastajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmine oli meil atlant, surises vaikselt ja ühtlaselt nagu külmkapile kohane.
praegu on uus elektrolux, see teeb vähemalt 10 eri häält küll ühekaupa, küll korraga. mul on vahel öösiti tunne, et mul on all köögis mingi kosmoserakett, vahel nagu loomaaed ja vahetevahel nagu tormi ulgumine. seega elektroluxi ära vali kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Bosch, väga vaikne. Karjub ainult siis, kui külmkapi uks kogemata lahti jääb (hakkab piiksuma). Aga surin on küll nii tasane, et kuulda on vaid siis, kui selle vahetus läheduses seista.

Varem oli mul mingi odavam Candy, see mürises ja kolises nii kõvasti, et teise tuppa oli ka kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmine oli meil atlant, surises vaikselt ja ühtlaselt nagu külmkapile kohane.
praegu on uus elektrolux, see teeb vähemalt 10 eri häält küll ühekaupa, küll korraga. mul on vahel öösiti tunne, et mul on all köögis mingi kosmoserakett, vahel nagu loomaaed ja vahetevahel nagu tormi ulgumine. seega elektroluxi ära vali kindlasti.

Täiesti vastupidised kogemused. Ema juures on Atlant, ühes üüriks antavas korteris Candy. Mõlemat lärmavad ja kolisevad. Candy on eriti hull. Kodus Electrolux, ei kuule ka teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on Electrolux ja samuti avatud köök. ei kurda küll mingi mürina üle. aeg-ajalt kostub mingeid erinevaid häälitsusi kui hoolega kuulata (sahisemist, naginat, toksatusi), aga need on nii ülivaiksed, et ei häiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Siemens, ka vaikne isend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga uuri parem külmikute mürataseme kohta. See, kui keegi siin kirjutab, et tal on vaikne Electrolux või Siemens, ei ütle küll midagi. Nendel firmadel on odavamate ja kallimate külmikute hinnataseme ja kindlasti ka mürataseme vahe väga suur. Kallimad on kindlasti vaiksemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Liebherr avatud köögiga elutoas. Ei häiri. 10 aastaga on tsükli lõpus veidi koll-koll tegema hakanud, muul ajal on vaikne surin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Soovin vaikselt töötavat külmkappi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.