Esileht Tööelu, raha ja seadused. Stockmanni värbamiskoordinaator

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Stockmanni värbamiskoordinaator

Postitas:

Küsin, et kas keegi peale minu on veel kandideerinud Stockmanni värbamiskoordinaatoriks äsja?
Asi selles, et novembris nad otsisid, siis ma kandideerisin, aga ei saanud üldse mingit vastust, ehkki kõik nõutud omadused ja oskused olid olemas.
Nüüd tegid nad jaanuaris uue konkursi samale kohale. Helistasin seal kuulutuses antud numbril mitmel päeval ja mitte keegi ei vastanud. Kandideerisin jälle, aga sama asi, ei mingit vastust.
Ehk on siin veel keegi, kes kandideeris ja oskab kommenteerida kas talle vastati?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 15:44; 10.02 19:17; 11.02 15:47; 11.02 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh kuna Sa juba osalesid, siis me sinu numbri panime musta listi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:03; 14.02 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistasin seal kuulutuses antud numbril mitmel päeval ja mitte keegi ei vastanud. Kandideerisin jälle, aga sama asi, ei mingit vastust.

Noh, eks see räägib firmast palju, et ei suvatseta isegi vastata. Halb toon, ma ütleks. Ise sellisesse firmasse ei kandideeriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To Kägu 10.02.2017 18:03
Pole mõtet trollida. 🙂 Ma olen suht kindel, et mu CV esimene kord ei jõudnud isegi õige inimese lauale, rääkimata mingite listide koostamisest. Sina ei tööta kindlasti seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 15:44; 10.02 19:17; 11.02 15:47; 11.02 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To Kägu 10.02.2017 18:03
Pole mõtet trollida. ???? Ma olen suht kindel, et mu CV esimene kord ei jõudnud isegi õige inimese lauale, rääkimata mingite listide koostamisest. Sina ei tööta kindlasti seal.

saatsid selle ikka sinna meilile, kuhu sooviti? kui jah, siis jõudis su cv kindlasti õigele lauale.
meil on ka suur ja populaarne asutus ning osad eriti kavalad kandideerijad surfafad kodukal ning üritavad välja mõelda, kelle meilile oleks kõige kavalam oma cv saata, et see ikka “õigesse” kohta ka saaks. mõni saadab koguni viiele inimesele 🙂 reaalsus on aga see, et need jäetaksegi konkursist välja, kes ei suvatse tööpakkumist läbi lugeda ning saata sinna, kuhu palutakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 10:43; 11.02 18:19; 13.02 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to Kägu 11.02.2017 10:43

Ma mõtlesin selle “ei jõudnud lauale” all, et ilmselt keegi ei viitsinud kõiki CV-sid läbi lugeda, sest oli suur konkurss. 🙂
Eriti arvestades, et telefoni nr-l, mis kuulutuses antud, ei vastanud 5 päeva jooksul mitte keegi…

Muidu, jah, saatsin värbamisportaali kaudu ja sain ka kinnituskirja.

Mind ennast enam see töökoht ei huvitagi, aga tahaks siiski teada, kas üldse keegi sai vastuse, kes kandideeris, et niimoodi uus konkurss korraldati. Paistab, et siin kandideerinuid ei liigu või nad ei viitsi vastata. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 15:44; 10.02 19:17; 11.02 15:47; 11.02 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin selle “ei jõudnud lauale” all, et ilmselt keegi ei viitsinud kõiki CV-sid läbi lugeda, sest oli suur konkurss.
Eriti arvestades, et telefoni nr-l, mis kuulutuses antud, ei vastanud 5 päeva jooksul mitte keegi…

üldiselt viitsitakse ikka küll kõik cv-d läbi vähemalt sirvida. see, et sinu arvates vastasid sa kõikidele nõuetele, ei pruugi tähendada, et teised ei vastanud. oleteme, et kandideerijaid oli 100 ja neist 20 vastasid samamoodi nagu sinagi kõikidele nõuetele, siis valitakse nende 20 hulgast välja 5-6 parimat, kes vestlusele kutsutakse .
see, et telefonile 5 päeva ei vastata, ei ole mingi näitaja. meie personalijuhi telefonile pole keegi juba 2 nädalat vastanud, sest personalijuht on gripis ja kodus, telefon heliseb ta tühjas kabinetis laual. kellel väga kiire, saab otsida sekretäri numbri, aga sinule vajalikku infot ei oska keegi niikuinii anda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 10:43; 11.02 18:19; 13.02 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sind Kägu 18:19 on volitatud sellist informatsiooni siin foorumis välja andma? Minu jaoks natuke üllatav… Ei jäta head muljet siin ei see, et info niimoodi lekib ega ka see, et personalijuhi laual telefon heliseb ja keegi sellele ei vasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To Kägu 11.02.2017 18:19
See oli täitsa ok, et vestlusele ei kutsutud. 🙂
Mind pani imestama ikka see, et ei saanud üldse tagasisidet ning et korraldati UUS konkurss samale kohale 2 kuud hiljem, hoolimata sellest, et kandidaate oli juba esimene kord piisavalt.
Minu jaoks on see ettevõtte sotsiaalse vastutuse teema.
Kujutage ette, et mõned inimesed, kes otsivad kaua tööd, võivad sellest vägagi heituda, kui kõik nende CV saatmised jääks vastuseta.
Stockmann on lihtsalt üks näide paljudest, ma kardan.
PS. Mina ei otsi enam tööd, aga olen ise värbajana ALATI vastuse saatnud ja näiteks 200-le inimesele äraütleva kirja saatmine võttis mul 15 minutit kui oli standardkiri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 15:44; 10.02 19:17; 11.02 15:47; 11.02 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin selle “ei jõudnud lauale” all, et ilmselt keegi ei viitsinud kõiki CV-sid läbi lugeda, sest oli suur konkurss.
Eriti arvestades, et telefoni nr-l, mis kuulutuses antud, ei vastanud 5 päeva jooksul mitte keegi…

üldiselt viitsitakse ikka küll kõik cv-d läbi vähemalt sirvida. see, et sinu arvates vastasid sa kõikidele nõuetele, ei pruugi tähendada, et teised ei vastanud. oleteme, et kandideerijaid oli 100 ja neist 20 vastasid samamoodi nagu sinagi kõikidele nõuetele, siis valitakse nende 20 hulgast välja 5-6 parimat, kes vestlusele kutsutakse .
see, et telefonile 5 päeva ei vastata, ei ole mingi näitaja. meie personalijuhi telefonile pole keegi juba 2 nädalat vastanud, sest personalijuht on gripis ja kodus, telefon heliseb ta tühjas kabinetis laual. kellel väga kiire, saab otsida sekretäri numbri, aga sinule vajalikku infot ei oska keegi niikuinii anda

loen ja imestan, kas keegi telefonikõnede suunamisest teil pole kuulnud? kui on kontakttelefon ja konkurss käimas, peab keegi telefonile vastama.ja muidu ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loen ja imestan, kas keegi telefonikõnede suunamisest teil pole kuulnud? kui on kontakttelefon ja konkurss käimas, peab keegi telefonile vastama.ja muidu ka.

Äkki see inimene, kes telefoni suunamiseks on tööle võetud, on ka kodus haige?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin selle “ei jõudnud lauale” all, et ilmselt keegi ei viitsinud kõiki CV-sid läbi lugeda, sest oli suur konkurss.
Eriti arvestades, et telefoni nr-l, mis kuulutuses antud, ei vastanud 5 päeva jooksul mitte keegi…

üldiselt viitsitakse ikka küll kõik cv-d läbi vähemalt sirvida. see, et sinu arvates vastasid sa kõikidele nõuetele, ei pruugi tähendada, et teised ei vastanud. oleteme, et kandideerijaid oli 100 ja neist 20 vastasid samamoodi nagu sinagi kõikidele nõuetele, siis valitakse nende 20 hulgast välja 5-6 parimat, kes vestlusele kutsutakse .
see, et telefonile 5 päeva ei vastata, ei ole mingi näitaja. meie personalijuhi telefonile pole keegi juba 2 nädalat vastanud, sest personalijuht on gripis ja kodus, telefon heliseb ta tühjas kabinetis laual. kellel väga kiire, saab otsida sekretäri numbri, aga sinule vajalikku infot ei oska keegi niikuinii anda

loen ja imestan, kas keegi telefonikõnede suunamisest teil pole kuulnud? kui on kontakttelefon ja konkurss käimas, peab keegi telefonile vastama.ja muidu ka.

ja eraettevõttele reguleerib kõnedele vastamist missugune seadus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 10:43; 11.02 18:19; 13.02 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loen ja imestan, kas keegi telefonikõnede suunamisest teil pole kuulnud? kui on kontakttelefon ja konkurss käimas, peab keegi telefonile vastama.ja muidu ka.

Selle haige personalijuhi osas ma küll kuskilt välja ei lugenud, et konkurss käimas oleks. Ja muus osas – ei pea tõesti igale telefonile vastama, eriti sellise nn tagatoa ametikoha puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohati tundub küll, et ettevõte peab enda olemasolu iseenesest mõistetavaks ja töötaja ning ka teinekord klient pole mitte keegi. Kliendisõbralik ettevõte hoolitseb selle eest, et ta on alati kättesaadav. Töövälisel ajal kasvõi automaatvastaja teenuse kaudu (mis tõesti ei maksa palju). Telefoni kellaajaline automaatne suunamine on juba võimalik pea 20 aastat.
See, mismoodi suhtub ettevõtja enda töötajatesse ja klientidesse näitab ära, mismoodi ta suhtub ka enda firmasse. Stockmann sulges alles hiljuti mõned kaubamajad Venemaal ja ka Soomes suletakse. Kahjum. Huvitav miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegile selline värbamisspets meeldiks nagu teemaalgataja on??
Spetsialist ei tuleks never perekooli kysima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:03; 14.02 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised sellise imeliku nimetusega ametikoha tööülesanded on? Keda/mida see Stockmanni värbamiskoordinaator värbama peab??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kandideerisin ka Stockmanni, aga teisele ametikohale. Kandideerisin nagu kuulutuses palutud – saates CV mailile. Saan ilmselt varsti kogemusi jagada, et kas võtavad ühendust või mitte ja kuidas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sind Kägu 18:19 on volitatud sellist informatsiooni siin foorumis välja andma? Minu jaoks natuke üllatav… Ei jäta head muljet siin ei see, et info niimoodi lekib ega ka see, et personalijuhi laual telefon heliseb ja keegi sellele ei vasta.

Ja millist olulist infot ta täpsemalt välja andis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin selle “ei jõudnud lauale” all, et ilmselt keegi ei viitsinud kõiki CV-sid läbi lugeda, sest oli suur konkurss.
Eriti arvestades, et telefoni nr-l, mis kuulutuses antud, ei vastanud 5 päeva jooksul mitte keegi…

üldiselt viitsitakse ikka küll kõik cv-d läbi vähemalt sirvida. see, et sinu arvates vastasid sa kõikidele nõuetele, ei pruugi tähendada, et teised ei vastanud. oleteme, et kandideerijaid oli 100 ja neist 20 vastasid samamoodi nagu sinagi kõikidele nõuetele, siis valitakse nende 20 hulgast välja 5-6 parimat, kes vestlusele kutsutakse .
see, et telefonile 5 päeva ei vastata, ei ole mingi näitaja. meie personalijuhi telefonile pole keegi juba 2 nädalat vastanud, sest personalijuht on gripis ja kodus, telefon heliseb ta tühjas kabinetis laual. kellel väga kiire, saab otsida sekretäri numbri, aga sinule vajalikku infot ei oska keegi niikuinii anda

Kui jube suhtumine! Ütleb firma kohta nii mõndagi.

Ma töötan valdkonnas, kus on vaja klientide telefonikõnedele vastata või neile ise helistada. Konkreetselt see töö, mida mina teen ei ole personalitöö ehkki korralik personaliosakond on meil ka olemas. KÕIK pöördumised saavad vastatud. Ka need, millele kohe vastust ei ole võimalik anda, neile ikka reageeritakse ning antakse mingi tähtaeg, mis aja jooksul nad saavad enda pöördumisele vastuse. Ehk siis ka juhul, kui ei ole midagi vastata, ei jäeta klienti teadmatusse, vaid antakse mingi vahevastus. Minu arvates on see elementaarne.

Töökultuur on vist selle nimi? Ja see peaks toimima nii firma klientide, firmasse tööle kandideerijte kui ka firmas omavahel suhtlemisel. Aga meil on suur ja väga tubli firma ka. Nii töölesoovijate kui ka klientide tagasiside põhjal oleme erinevates küsitlustes ikka alati esirinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind pani imestama ikka see, et ei saanud üldse tagasisidet ning et korraldati UUS konkurss samale kohale 2 kuud hiljem, hoolimata sellest, et kandidaate oli juba esimene kord piisavalt.

Mul oli selline kogemus Põldma kaubandusketiga. Kandideerisin, kutsuti vestlusele, oli grupivestlus ja öeldi, et paari nädala pärast hakatakse ühendust võtma, sest kandidaate on tõesti väga palju. Saadeti küll kiri ka, et ma ei osutunud valituks, mis oli väga viisakas ja kena nende poolt, aga kui konkurss läbi sai, pandi kohe uus konkurss üles. Ei tea siis, miks keegi ei sobinud, klienditeenindaja töö ei nõua teadagi niivõrd spetsiifilisi erioskusi ka nagu mõni teine amet. Aga kuuldavasti võetakse sinna välimuse järgi tüdrukuid tööle ja oma kogemusest võin öelda, et küllap see vastab tõele ka. Minuga samal vestlusel oli üks noor mimm, kes ennast tööalaselt küll väga “maha ei müünud” ja temaga võeti meie vestluselt ainsana ühendust. Teine oli selline mitte just eriti kena välimusega noor naine, mitte rääbakas ja hoolitsemata, aga veidi ülekaaluline ja ei olnud selline “beib”. Samas aga suure kogemusega ja minu arust müüs ennast vestlusel väga hästi, ta oli tõesti asjalik. Temaga aga ühendust ei võetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Stockmanni värbamiskoordinaator

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.