Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tahaksin nutta, palun teie nõu ja abi – rasedus

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Tahaksin nutta, palun teie nõu ja abi – rasedus

Postitas:

Heas mõttes, siis vedas, et kohe uus rasedus! Minul katkes juba mingi kaks aastat tagasi varsti ja uut rasedust ikka ei ole 🙁 Oled õnnega koos! Ilusat kosumist teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 11:04; 01.03 11:13; 02.03 13:33; 16.04 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kuidas Sul läinud on? Sul oli 16ndal arstiaeg, kui ma õigesti mäletan. Kuidas läks?

Olen teemaalgataja, minul rasedus katkes 12 märtsil. Hakkas kõhuvaluga ja veritses. Arsti juurde jõudes oli emakas juba tühi ning algas tugevam verejooks. Hcg oli langenud ka mõni päev tagasi.
Oh ma olin nii endast väljas ja ei suutnud kellegagi kuskil vestelda ega midagi. Ainult nutsin.
17 märtsiks sain uue arsti aja, et vaadata kas emakas oli ilusti puhastunud. Veritses tugevalt 3-4 päeva ja 6ndal päeval ei tulnud enam midagi. Arst tegi hcg ja see oli 1.2, emakas oli ilusti puhastunud. Arst nägi ka kohe varsti toimuvat ov, paremas munasarjas oli ootel 1,7 cm suurune munarakk. Arst ütles et võin kohe uuesti proovida. Uusi päevasid mul ei hakanudki, olen tänaseks uuesti 4ndl ja 7 päeva rase????
Hcg on ilusti tõusnud. Täna oli hcg 1708, rasedus emakas.
Olen väga õnnelik.

Veretesti vastused:

10 aprill 227,8
12 aprill 528,8
16 aprill 1708 / Arst ütles, et see on väga ilus tõus????

Nii tore, et kurvale uudisele tuli kohe hea peale 🙂 Seekord on tõesti kena tõus.
Mul oli sarnane olikord pool aastat tagasi ja jäin samuti kohe uuesti ootama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:36; 17.04 09:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tahaksin nutta, palun teie nõu ja abi – rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.