Esileht Ilu ja tervis Täitesüstid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Täitesüstid

Postitas:

On jõudnud kätte aeg, kui mul on vaja põsejoonele täitesüsti! 1 Pool 33 aastasena on täiesti normaalne ja teine on ikka liiga tugev kriips. Tegin täna oma 80a vanaemaga pilti ja sain shoki. See kriips on sama sügav , kui 80 aastasel. Seega mul on vaja sinna täitesüsti. Ma ei tea sellest maailmast midagi. Millise ainega see süst siis olema peab ja kaua tulemus püsib? Mis võib sellise korraliku joone hind olla ja kuhu Tartus soovitaksite minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mõtle ikka, kas sa tahad elu lõpuni iga poole aasta tagant neid süste teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mõtle ikka, kas sa tahad elu lõpuni iga poole aasta tagant neid süste teha?

Täitesüsti tegemine on sama normaalne nähtus nagu juuksuris käimine. Kui vaja siis ka iga poole aasta tagant, miks mitte? Kosmeetikus käiakse ju märksa sagedamini.

Vastuseks teemaalgatajale, vali Tartus mõni tuntum salong välja, googelda külastajate arvamusi, kogemusi.
Kohapeal selgitatakse juba, millist ainet ja mis hinna eest süstida on tarvis. Ei soovita kõige odavamat kohta valida. Vajadusel käi erinevates kohtades konsultatsioonil.
Tulemus täitesüstil põsejoonel enamasti 1-1.5 aastat. Mul saab varsti juba 2 aastat ja veel ei ole vaja uuesti teha. Huulte piirkonnast on kiiremini kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Täitesüstid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.