Esileht Koolilaps TIK-i põhikoolist Lütseumi gümnaasiumiosasse

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: TIK-i põhikoolist Lütseumi gümnaasiumiosasse

Postitas:

Juhtusin vaatama selle aasta TPL kümnendike tutvustust ja torkas silma, et kolmandik uutest õpilastest on tulnud kolledžist ja kiidavad lütseumi teistsugust õhkkonda. Mõlemad koolid on ju tuntud oma kõrgete nõudmiste poolest, ka kolledž näeb minu teada vaeva õpilaste vaheliste heade suhete loomise ja hoidmise nimel. Millest siis selline liikumine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 17:14; 21.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa seda lugesid?
TPL-ikohta liigub ohtralt linnalegende, minu arvates on see kool, mille kohta kõikidel on midagi (negatiivset) arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lütseumil on blogi (kodulehelt leiab) ja seal on igal aastal rubriik “Värske veri”. Sealt saab lugeda uute kümnendike kohta.
Lütseumlaste vanemana saan öelda, et väga tore kool on. On raske, aga kool on hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei imesta sugugi, et TIK-ist Lütseumisse suunduja märgib, et kõik on “liiga” sõbralikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei imesta sugugi, et TIK-ist Lütseumisse suunduja märgib, et kõik on “liiga” sõbralikud.

jutumärkide mõte jääb ebaselgeks, aga mu TIK-i esimeses klassis käiv sugulane ütles ohates, et inglise keele tund on jube, et õpetaja karjub nende peale. proovisin siis pehmendada, et äkki õpetaja räägib kõva häälega, et kõik kuuleksid, siis ütles, et ei! vihane on ja karjub! näib, et oleks küll ruumi sõbralikum olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei imesta sugugi, et TIK-ist Lütseumisse suunduja märgib, et kõik on “liiga” sõbralikud.

jutumärkide mõte jääb ebaselgeks

Jutumärke kasutas too TIKist lütseumi läinud õpilane oma hinnangus TPLi kohta.

Lütseumlaste blogist lugesin, jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 17:14; 21.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtusin vaatama selle aasta TPL kümnendike tutvustust ja torkas silma, et kolmandik uutest õpilastest on tulnud kolledžist ja kiidavad lütseumi teistsugust õhkkonda. Mõlemad koolid on ju tuntud oma kõrgete nõudmiste poolest, ka kolledž näeb minu teada vaeva õpilaste vaheliste heade suhete loomise ja hoidmise nimel. Millest siis selline liikumine?

7-aastastele valivad kooli siiski vanemad ja katsetega on nagu on.
Gümnaasiumisse astudes teevad valiku siiski õpilased ise, 9 aasta tagune valik ei pruugi enam lapse jaoks õige olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas see paralleelide õpilaste segistamine TIK-is toimus ka juba nende laste ajal, kes tänaseks gümnaasiumis on, aga tahan ütelda, et see on minu arvates lihtsalt kohutavalt vale. See väga soosibki sellist pinnapealse suhtlemisviisi teket ja ei ole seda oma klassi ja lähedaste sõbrasuhete tunnet nii nagu vanasti. Ei ole ka tunnet, et hoiame üksteist, toetame. Minu arvates väga kurb, kui kooliajast selliseid nö verevendi ei teki. Ma ei lugenud ära, palju neid endisi TIK-ikaid TPL-i oli läinud, aga päris palju oli neid tõepoolest.
Lugesin ka seda blogi ja just toredat klassi mainitakse hästi palju. Aga see ongi ju kõige tähtsam! Ilmselt pole vaja kahelda selles, et õppetöö on TPL-is tasemel. Aga ainult tasemel õppetööst 16-19-aastastele jääb väheks. On vaja lahedat klassi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps TIK-i põhikoolist Lütseumi gümnaasiumiosasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.