Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdmine ja treening

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Triibupüüdmine ja treening

Postitas:

Minu jaoks on kerkinud üles üks küsimus seoses triibujahiga ja treeninguga. Nimelt käin jõusaalis. Kuidas võiks mõjuda rasedusele jõusaali treening just sel ajal, kui ma ise veel ei tea, et rase olen? Kuna triibud ei pruugi ju tulla kahe-kolme kuuga, siis ei tahaks oma igapäeva treeningust loobuda. Kas peaks siiski koormust vähendama või muutma treeningut?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 08:48; 10.08 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keha on harjunud sellise raskusega, siis ei tee see midagi hullu. Kui tahad kindel olla ja enesetunne on halb, siis tee trenni kergemalt.
Tean 2 nn. äärmust. Üks lõpetas päevapealt kõik trennid ära ja teine tegi trenni kuni sünnituseni (oli treener). Viimase näitena võib veel Liina Randperet tuua.
Talitse nii, kuidas heaks arvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämm arvas ka noorena, et ega rasedus ometi haigus pole. Peale kahte katkemist aga hakkas asju ringi mõtestama. Nimelt töötas laos komplekteerijana.

Trenni võid muidugi teha, see on lausa soovitatav. Aga BodyPumpist, HIIT’ist jms trennidest, kus 20+ kilogrammiga harjutusi teed (sh tõsted) võiks ära jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal täpselt sama mure ja küsimus. Kardan, et õiget ja lõpliku vastust siin ei olegi.. Sisetunde ja enesetune järgi tuleb teha. Mina ilmselt natuke tõmban koormust maha.
Mul 2 rasedust olnud. Esimene peetus (jätkasin inetsiivsete trennidega), teise kandsin ilusti lõpuni (tegin trenni, aga kergemate raskustega). Samas teise raseduse puhul vähendasin raskust alles siis kui triibud kätte sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trenni võib teha, aga väga raske trenn tuleks ära jätta, nt jõutõstmine, rebimine maast ja sellised liigutused, mis avaldavad suurt survet kõhule (raseduse ajal). Väga raske trenn pärisb ka ovulatsiooni ja muudab keha hormonaalset tasakaalu. Parem oleks konsulteerida spetsialistiga või mõne fitnessi asjatundjaga. Fitnessi modellid ju kõik teevad trenni ka raseduse ajal. Olen kunagi nende blogisid lugenud ja sealt sellised soovitused silma jäänud. Paraku ma ei oska täpselt öelda, mis harjutused need sellised on, mis kõige rohkem kõhule survet avaldavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 09:38; 10.08 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõik rasedused (3 edukat, 3 esimesel trimestril alguses katkenud/peetunud) olnud just päris alguses õrnakesed. Ma ka mõtlen – kas jätta 10 km jooksuring ära, kui rasedust kahtlustan, või pigem mitte? Jalgrattasõit pidavat ka põrutama. Aga peavad siis vanemad lapsed seepärast kannatama? Suvi on kohe läbi ka…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja – ma kindlasti jätan treeningu ära, kui saan testile triibud st olen rase, aga mõtlen just seda aega, kui tegelikul olen rase, aga ise veel ei tea…..ehk siis ovulatsioonist eeldatavate päevade ärajäämiseni.
Tõsteharjutusi mul ei ole, on sellised tavalise, jalale, kätele, seljale masinate peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 08:48; 10.08 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja – ma kindlasti jätan treeningu ära, kui saan testile triibud st olen rase, aga mõtlen just seda aega, kui tegelikul olen rase, aga ise veel ei tea…..ehk siis ovulatsioonist eeldatavate päevade ärajäämiseni.
Tõsteharjutusi mul ei ole, on sellised tavalise, jalale, kätele, seljale masinate peal.

Arstid väidavad, et loodet ei ole võimalik välja raputada 🙂 Mingi tavaline keskmise koormusega jõusaalitrenn vaevalt seda teha suudabki. Inimesed isegi jooksevad ja hüppavad rasedatena… Nagu ütlesin, extreemsport jäta planeerimise ajal mängust välja, sest võib pärssida ovulatsiooni. Mul jäid kunagi paariks kuuks päevad ära, kui sõitsin rattaga üle 20km päevas, ka mäest üles-alla jne, selle tulemusena võtsin palju alla ka, eks see ka mõjutas. Kui teed trenni, siis pead ka korralikult toituma.

Ma ütleks just, et kerge ja mõõdukas trenn aitavad rasestumisele kaasa, sest trenni tehes toodab keha heaoluhormoone endorfiine, mis aitavad vabaneda stressist ja seda me ju kõik teame, kuidas stress pärsib rasestumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 09:38; 10.08 12:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdmine ja treening

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.