Esileht Koolilaps 16-aastane masturbeerib

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: 16-aastane masturbeerib

Postitas:

16-aastane poeg masturbeerib igapäevaselt mitmeid kordi ja tuba haiseb. Mõistus otsas, mida teha. Saan aru, et tegevus iseenesest normaalseks peetav, aga kuidas lahendada haisuprobleem.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on su poja tuba ja see on absoluutselt tema asi kas ja kuidas ta tuba haiseb. Vöid panna teistesse tubadesse löhnakyynlaid ja nagu muuseas ka talle pakkuda. Mina isiklikult teeks näo, et pole midagi märganud

+20
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuba saab tuulutada, see peaks aitama küll. Või siis tee poisi tuppa vähem asja, kui hais sind segab.

+26
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära aja jama.
Misasi seal siis haiseb?
Sperma põrandal või? Sellist 16-aastast pole küll kohanud, keda pole üldse enda järelt koristamata õpetatud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et kui 16-aastane ennast rahuldab ,siis esiteks ära nääguta ta kallal et ta seda üldse teeb ,sest sellises vanuses ma arvan et see on tema jaoks niigi piinlik ja salajane.Ning tõesti kas tilk spermat paneb siis toa nii haisema.Eks sa vii aeg ajalt lõhnaküünlaid ta tuppa põlema või õhuvärskendaja +õhuta ta tuba.Kuid kui 16-aastane end rahuldab siis nii ema kui ka isa võiksid tõesti teha näo et nad ei tea sellest midagi.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui pidada maha väga pikk ja ülimalt piinlik jutuajamine siis probleem laheneb

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epp Kärsin soovitab juba 13.a masturbeerima hakata, sest see on 1 osa elust.
See, et tuba haiseb…no õpeta laps enda järel koristama ja pesema.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siiamaani olete hakkama saanud ja probleem alles nüüd tekkis?
Pane tuppa pakk salvrätikuid või rull majapidamispaberit, üldjuhul saavad ise aru milleks seda kasutada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovita tuba rohkem tuulutada, värsket õhku sisse lasta. Võid öelda, et siin on nii umbne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel, kuidas sa seda kordade arvu tead? Piilud lukuaugust, et tead, et iga päev mitmeid kordi. Ma kahe noore mehe ema ja ei ole iial teadnud kas ja kui palju nad sellega tegelesid. Kui seda oma toas tegid, siis oskasid tulemuse salvrätikusse lasta ja selle ära visata, sest mingit haisu ei olnud küll kuskil.

Aga kui teil nii avatud suhe juba on, et lausa kordade arvu tead, siis anna poisile salvrätikurul ja palu seda kasutada.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru, mis asi see haiseb? Kas higi, adrenaliin või tõesti on sperma nii vänge lõhnaga? Ehk tuulutamine ikka aitab?

Üldiselt ma eneserahuldamist lapsega ei arutaks ega teemaks võtaks. See on tema privaattsooni tungimine. Salvakate “delikaatne” tuppa viimine/jätmine (nagu keegi eespool soovitas) on täiesti nõme tegu, mu meelest. See ju viitab otseselt sellele, et ema teab, millega poeg tegeleb. Ehkki ju teabki, siis pojale võiks teine mulje jääda.
Haisu probleemi saaks ehk ka ikka kuidagi delikaatselt ära lahendada?

Ise alustasin eneserahuldamisega 12-aastaselt. Ei saa öelda, et see oleks kuidagi mu elu ära rikkunud või mind kuidagi väärastanud. Täiesti normaalne inimene sirgus minust. Aga see oli kindlasti mu suur saladus. Ma ei kujuta ette, mida oleks teinud, kui vanemad või keegi oleks vihjanud, et teavad, millega tegelen…

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks konkreetselt, et su tuba haiseb ja õhutagu seda. Mingist masturbeerimisest pole üldse vaja juttu teha ja salvakatega lehvitada.

+36
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk aitaks, kui ta tüdruk saaks käia ka nädala sees, mitte ainult nädalavahetustel. ma ei väida, et see õige oleks, minu arvates võib tüdruk selles vanuses ööseks jääda vaid nädalavahetuseks, aga siis ilmselt lõppeks enesega tegelemine ära.
aga muidu – ma ütlen alati oma lastele kohe, kui neil toad haisevad ja käsin õhutada.

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa oma nina tema tuppa topid, kui ei sobi?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isana ja mehena ütleksin et see tundlik aeg. Ära teemat tõstata ja korista ära või jätta salvrätikuid tuppa…
Või teha mingeid vihjeid, et mingid plekid
Harilikult noored saavad vihjest aru ja koristavad enda järgi ära.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhutamine + kõigi toas leiduvate rätikute ja voodipesu pesemine ning prügikasti tühjendamine. Võimalik, et tal on kombeks lasta tulemus mõne riidest eseme sisse ja ei julge seda pessu panna vms, ühesõnaga see asi tuleks üles leida. Hais ei lähe õhutamise peale ära, kui haisu allikas alles jääb.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isana ja mehena ütleksin et see tundlik aeg. Ära teemat tõstata ja korista ära või jätta salvrätikuid tuppa…

Või teha mingeid vihjeid, et mingid plekid

Harilikult noored saavad vihjest aru ja koristavad enda järgi ära.

Vabandust, just isana arvad sa, et ema peaks poja poolt vedelema jäetud ja riknenud spermat koristama????
Väkk. Normaalne isa läheks räägiks ise pojale, et too peab enda järelt koristama. Muidugi, normaalne mees ei arvaks, et koristamine on vaid naiste ja emade asi.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 20:43; 01.05 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isana ja mehena ütleksin et see tundlik aeg. Ära teemat tõstata ja korista ära või jätta salvrätikuid tuppa…

Või teha mingeid vihjeid, et mingid plekid

Harilikult noored saavad vihjest aru ja koristavad enda järgi ära.

Vabandust, just isana arvad sa, et ema peaks poja poolt vedelema jäetud ja riknenud spermat koristama????

Väkk. Normaalne isa läheks räägiks ise pojale, et too peab enda järelt koristama. Muidugi, normaalne mees ei arvaks, et koristamine on vaid naiste ja emade asi.

Äkki tal ei ole isa? Ongi ainult ema?

Ma ilmselt ei teeks suurt numbrit kõigest sellest. Loodetavasti leiab mingil ajal neiu ja asi saab korda. Seni rahulikku meelt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub nagu see hais on püham, kui mingid muud haisud, mis teismelise toas võivad olla.
kui oleks lihtsalt laisk ja räpakas laps, poleks probleemi öelda, et kuule sul on siin mingi lebra. otsi põhjus, korista ära ja tuuluta tuba.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isana ja mehena ütleksin et see tundlik aeg. Ära teemat tõstata ja korista ära või jätta salvrätikuid tuppa…

Või teha mingeid vihjeid, et mingid plekid

Harilikult noored saavad vihjest aru ja koristavad enda järgi ära.

Vabandust, just isana arvad sa, et ema peaks poja poolt vedelema jäetud ja riknenud spermat koristama????

Väkk. Normaalne isa läheks räägiks ise pojale, et too peab enda järelt koristama. Muidugi, normaalne mees ei arvaks, et koristamine on vaid naiste ja emade asi.

Äkki tal ei ole isa? Ongi ainult ema?

Ma ilmselt ei teeks suurt numbrit kõigest sellest. Loodetavasti leiab mingil ajal neiu ja asi saab korda. Seni rahulikku meelt.

Asi pole ju ometi selles teguvuses endas, et leiab mingi neiu, vaid puhtusepidamises. Muuseas, teie mehed onaneerivad ka pidevalt. Kas kuskil haiseb?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16-aastane poeg masturbeerib igapäevaselt mitmeid kordi ja tuba haiseb. Mõistus otsas, mida teha. Saan aru, et tegevus iseenesest normaalseks peetav, aga kuidas lahendada haisuprobleem.

Söögis on valku liiga palju. Üleliigne valk kehas mädaneb ja see tekib selle lõhna. Võta ja arvuta välja, kas valku on üle 20 protsendi kogu toidust. Ja kui on vähenda seda. See on tervisele ka kahjulik kui midagi mädaneb kehas.

+2
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16-aastane poeg masturbeerib igapäevaselt mitmeid kordi ja tuba haiseb. Mõistus otsas, mida teha. Saan aru, et tegevus iseenesest normaalseks peetav, aga kuidas lahendada haisuprobleem.

Räägid, et püalun pese end ja vaheta pesu, sest sperma sinu toas haiseb. vat sedasi otse ytledki.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki tal ei ole isa? Ongi ainult ema?

Mina vastasin sellele “mehele ja isale”, kes arvas, et ema peaks poja järelt delikaatselt ära koristama. Sedasorti mehed muidugi jätavad oma toodangu ka täiskasvanuna naiste koristada ja see mõtteviis on tülgastav.

Igas muus mõttes – kui tuba haiseb, siis peab toa elanik seda koristama, täiesti olenemata, mis asi seal haiseb.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 20:43; 01.05 07:43;
To report this post you need to login first.

tundub nagu see hais on püham, kui mingid muud haisud, mis teismelise toas võivad olla.

kui oleks lihtsalt laisk ja räpakas laps, poleks probleemi öelda, et kuule sul on siin mingi lebra. otsi põhjus, korista ära ja tuuluta tuba.

Ainus vastus, mis on tõesti asjalik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps 16-aastane masturbeerib

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.