Esileht Beebi ja mitmikud 2.5 kuuse söömine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 2.5 kuuse söömine

Postitas:
Kägu

Mure seisneb selles, et minu 2.5 kuune ei söö enam korralikult. Saab ainult rinda. Öösel sööb väga hästi ja hommikul ka. Lõunast sööb minu arust natuke vähest aega, aga see selleks, sööb kui kaua soovib aga mure pigem selles, et õhtu enne ööunne minekut 2 toidukorda on lihtsalt katastroof. Lihtsalt karjub rinna otsas, väänleb, ei taha. Ma ei sa ju ometi teda näljasena ööunne panna? Pudelit ka ei ole nõus võtma,( rinnapiima pudelist) sööb max 30 ml pudelist ja sama kisa lahti nagu rinna otsas.

Piima kogusega probleemi pole, laps võttis 1 kuul juurde 950 g ja teisel kuul 900 g aga see kõik jamamine nüüd selle kuu sees. Täna hommikul kaalusin, kolme nädalaga ainult 280g juurde tulnud. Mingi aeg laps ei söönud pea nädal aega korralikult ainult karjus, natuke õnnestus igal korral sisse saada rinnast siis oli tal ka soor, see sai välja ravitud.

Mingi nädal oli kõik okei ja nüüd siis õhtuti see trall..

Imetamisnõustaja juures olen käinud, seal sööb korralikult. Ega ta ei tule mulle õhtul koju et laps rinnale saada.

Perearstile lähme 10mai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka sarnane olukord 2-3 kuu peal. Lõpuks tundus, et laps liiga väsinud ning ei oska midagi peale hakata. Hakkasin teda nats varem magama sättima ning sain asja korda. Ja mingitel hetkedel olin tema jaoks vale tissi andnud????piisas kui teise otsa panin. Siiani peab järge, et millise tissi otsas eelmine kord oli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel niipalju, et äkki annad lapsele süüa siis kui ta ei taha? Ei pea toitma iga 3h tagant ning iga kuu ei pea laps ühepalju juurde võtma. Kahe kuuga 2kg on hästi ja kui nüüd on 309g, siis see ei ole maailmalõpp Peaasi, et võtab ja kosub

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just praegu oli 3.5 tundi vahet. Kell 17 sõi ühest rinnast ainult kuskil 10 min ja nüüd 20.30 sõi ka ainult ühest rinnast. Lihtsalt keeldub teist võtmast aga oma käsi lutsutab küll ja viriseb nagu oleks kõht tühi või ma ei teagi..

Loodan et tegu on ainult tissistreigiga ja läheb kiirelt üle, piima mul nii palju et pean ikkagi nüüd peale igat toidukorda välja pumpama sest muidu rinnad valusad. Eks ma katsun hakkama saada nii kaua kui arstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas söömise ajaks on sul juba pais st rind on kõva? kui on, pumpa veits välja ja kui rind on piimane, siis äkki see meelitab ka sööma. Kaalu on nüüd natuke vähe juurde tulnud, aga kui pissib ja kakab, siis näljas ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei päris pais ei ole, aga tunnen et pean pumpama.

Kaalu ka sellepärast vähe et sööti tõttu oli mingi nädal kindlasti täielik katastroof. Ja muidugi ka rotaviiruse vaktsiin tegi kõhu lahti. Pissib kakab ilusti, lihtsalt ma ei saa aru miks süüa ei taha. Pudelist annaks hea meelega aga sealt nii kui piima tilk tuleb, kohe kisa lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ilmtingimata igakord mõlemast rinnast saama. Mõni nädal ongi kasv väiksem jne, see on okei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on streik, sööda magavat last. Ei pea söötma alati enne magama minekut, võid võtta uinaku lõpus magava lapse enda kõrvale ja tal enne ärkamist kõhu täis sööta läbi une.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua ta ärkvel on, äkki on hoopis üleväsinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps jaksab max 1.5 tundi olla, üleval, siis juba saab aru et väsinud. Unise beebi toitmine praegu toimib aga ainult ühest rinnast korraga. Varem ikka võttis mõlemat rinda ja korralikult. Öösel sööb kõige paremini. Ja kui lapsel on tissisreik, kas siis pudelit ka ei võta?

Ma ikka olen proovinud anda kui ta tõesti rinda ei taha ja olnud juba, pikalt söömata, lihtsalt ei võta ka seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just praegu oli 3.5 tundi vahet. Kell 17 sõi ühest rinnast ainult kuskil 10 min ja nüüd 20.30 sõi ka ainult ühest rinnast. Lihtsalt keeldub teist võtmast aga oma käsi lutsutab küll ja viriseb nagu oleks kõht tühi või ma ei teagi..

Loodan et tegu on ainult tissistreigiga ja läheb kiirelt üle, piima mul nii palju et pean ikkagi nüüd peale igat toidukorda välja pumpama sest muidu rinnad valusad. Eks ma katsun hakkama saada nii kaua kui arstile.

Meil vingerdas yhe tissi otsas siiskui tissist tuli piimaliiga suure joana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud 2.5 kuuse söömine